Комедійні фільми

Комедійні фільми 2022 року – топ 20

Комедійні фільми – прикольну комедію на вечір захотілося? Вам потрібні нові комедії, адже ви вже знаєте напам’ять все, що було створено до 2022 року? Поспішаємо на допомогу та список нових фільмів.

Ніщо так не покращує гумор, як добре зроблена комедія. І хоча пандемія напартачила зі світом кіновиробництва, треба визнати, що кілька останніх фільмів заслуговують на увагу. У нашому списку 20 кращих комедій ви знайдете як трохи амбітніші комедійно-драматичні, так і класичні мультфільми, які стильно повертаються на екрани. А якщо додати до нього зірковий склад, то можна сподіватися на справді приємний відпочинок. Перевірте, що ми підготували для вас.

Комедійні фільми 2022 року – топ 20

Життєвий кидок

Комедійні фільми 1

“Кидок життя” – фільм, який може або порадувати, або розчарувати своєю дріб’язковістю і неглибоким дотепностям. На щастя, Адам Сендлер, що виконує роль рекрутера баскетбольної команди, що не відбувся, опинився на висоті й створив шалено колоритного і багатопланового персонажа. Саме фільм Стенлі Шугармена, який претендує на роль професійного тренера (і регулярно забуває про день народження доньки), ефективно усуває недоліки постановки. Історія його не найлегшого життя, надій і маячних ідей, що з’являються на горизонті, — відмінна ідея для не надто вимогливої, але зволікаючої розваги. Навіть ті, хто зазвичай поливає брудом актора, залишаться задоволеними.

Все одразу скрізь

кіно 2

Повсякденне життя може бути переважним. Особливо коли ти втомлена дама середнього віку, безцеремонно затягнута в безодню рутини. Але коли ви знайдете ключ до мультивсесвіту, ваша рослинність може раптово перетворитися на історію про супергероїв з класичних коміксів! Про це відразу і розповідає Все Скрізь, досить химерне, але миле поєднання комедії та наукової фантастики, яке перекручено показує, що життя не закінчується після народження дітей та кар’єри. Можливо реальний шанс змінити сумну, сіру реальність за рогом, а також безліч можливостей посміятися.

Цікаво  Фільми бойовики які варто переглянути ТОП 15

Фільми

Нестерпний тягар великого таланту

Комедійні фільми 3

Ніколас Кейдж, Ніколас Кейдж, Ніколас Кейдж… Нестерпний тягар великого таланту – це фільм про… Ніколаса Кейджа, який заводить глядача на сто відсотків. Всупереч, мабуть, постановці нудна і не залишає враження розмаху. З іншого боку! Це дуже весело і відкриває можливість дізнатися про багатогранність актора. А цей на дві години демонструє майстерну пародійну майстерність та серйозність для різноманітності.

Тут багато що відбувається. І саме цей сумбурний сюжет, сповнений божевільних, а часом навіть надто нереальних ситуацій, забезпечує фронтальну розвагу, яку мають оцінити навіть найвибагливіші особи, що сидять у залі.

Втрачене місто

кіно 4

А якби вигадка раптом стала матеріалізуватися… Такий задум фільму «Загублене місто», в якому не обійшлося без зіркового акторського складу, закрученого сюжету та чудових краєвидів. Сандра Буллок, яка все ще вражає своєю красою, грає роль самотньої письменниці, на шляху якої стоїть божевільний шанувальник. Чоловік думає, що загублене місто, описане в одному з її романів, справді існує, тому вирішує його знайти. І, звичайно, бере на борт свого улюбленого письменника. Це справді смішна комедія, повна гострих реплік, неотесаних жартів та сцен, які запам’ятовуються надовго. Варто дати їй шанс!

Комедійні фільми 2022 року – топ 20

Міньйони: вхід, грудень

Комедійні фільми 5

Сьогодні – зразковий партнер та названий батько із зовнішністю плюшевого ведмедика. У молодості – лиходій номер один, неосвічений і дратівливий. Про Грю можна говорити багато, але перед тим, як він трохи придушив свою імпульсивну натуру, його вважали втіленням зла: він любив дражнити всіх навколо себе. Остання версія Minions дозволяє вам повернутися в минуле та простежити колишню долю одного з найвиразніших кінематографічних героїв останніх років. Міньйони: Поява Грю – розвага для всіх, а також (і, можливо, навіть насамперед) для зріліших глядачів. Він не розчаровує ні в плані діалогів, ні в самих сценах, завжди викликаючи вибухи сміху.

Цікаво  Кіно де всі ризикують: 20 бойовиків із небезпечними пригодами

15. Free Guy – елегія з ігнорованими персонажами

кіно 6

Про Free Guy багато написано – у тому числі на нашому сайті. Фільм Шона Леві є плавильний котел жанрів, в якому поєднуються сенсаційні, науково-фантастичні й комедійні елементи. І при цьому тут дотримано правильних пропорцій, завдяки яким цю постановку можна сміливо помістити до списку кращих фантастичних фільмів та комедій 2021 року. Free Guy розповідає історію, що усвідомлює своє похмуре становище, одного із сірих персонажів, на яких ми зазвичай не звертаємо уваги в іграх.

Фільми

14. French Courier from Liberty, Kansas Evening Sun – пишіть, пишіть і ще раз пишіть правду

Комедійні фільми 7

У всіх фільмах Уеса Андерсона є те, що робить показ чарівним. Те саме й у випадку з французьким кур’єром. Це насамперед універсальна гірко-солодка історія про цінність правди, інформації та, у широкому значенні, журналістики. Також щодо сучасного стану цієї професії. Крім того, на Андерсон просто приємно дивитися. Режисер із Техасу — один із найкращих естетів сучасного кінематографу. І він любить наголошувати на цьому своїми роботами.

13. Не дивись нагору – а що там з кінцем світу?

кіно 8

Не пошук домінував наприкінці минулого року — принаймні, коли йшлося про обговорення на форумах, соціальних мережах і в автосалонах. Адам Маккей служив гострій сатирі, гравюра якої адресована сьогоднішнім сильним світу цього: політикам, публіцистам та лідерам громадської думки. Тому Леонардо ДіКапріо та Дженніфер Лоуренс намагаються переконати непереконливих у тому, що людству загрожує вимирання. Однак, побоюючись падіння стовпів, ніхто не хоче чути їх. Під час перегляду ви напевно не раз засміялися. А потім – ну – буде момент роздумів.

Цікаво  20 Кращих серіалів 2020 року

12. Мітчелли проти машин – проти світу безглуздостей і кінця цього світу (знов)

фільми 9

Так, Мітчелли — вірніше, наступна частина цієї серії — про апокаліпсис, як і «Не дивись нагору». Цього разу в плані роботів, які, як і в Термінаторі, вирішують взяти світ під свій контроль. Мітчели проти “Машини” – це безглузда, галаслива, але втішна анімація, яка показує силу сім’ї, яка може врятувати всю Землю, коли це необхідно. Його учасникам достатньо врятувати один одного, і все буде добре.

Комедійні фільми 2022 року – топ 20

11. Охоронець та дружина професіонала – з таким охоронцем можна занудьгувати

Комедійні фільми 10

Що ж, Райан Рейнольдс безперечно може змусити глядачів почуватися позитивно та викликати посмішку на їхніх обличчях. Найкращим прикладом цього є його подвійна присутність у цьому рейтингу. Охоронець — зовсім інше кіно, ніж «Вільний хлопець», і роль Рейнольдса тут теж інша. У першій з цих постановок він був (принаймні досі) ввічливим, з Патріком Хьюзом він стає машиною руйнування, стріляючи у ворогів кулями, а також парируючи. Якщо після картини Леві вам все ще не вистачає Рейнольдса в кращому, а значить, і комедійному варіанті, вам сподобається «Охоронець».