Молодіжні фільми

Молодіжні фільми для молоді та про неї – ТОП 15

Молодіжні фільми – один із найскладніших жанрів кіно. Вони про молодих людей, підлітків, але складені вони з дорослих, які часто виросли в іншу епоху. Саме тому складно знайти справді гарні молодіжні фільми, які б відповідали глядацьким очікуванням. Фільми в цьому рейтингу — помітні винятки — вони завжди подобаються молоді.

Молодіжні фільми для молоді – це дуже широкий жанр, до якого входять і драми, і комедії, і мелодрами, і навіть трилери. Їх поєднує те, що головні герої – підлітки, молоді люди на порозі свого життя. Ці фільми про них і спрямовані на них. Проте справді добрі молодіжні фільми мають подобатися і дорослій аудиторії. Зазвичай розповідають про тягар підліткового віку, проблеми, з якими борються підлітки, — любов, серцеві та сімейні проблеми. Вони часто торкаються дуже серйозних тем, таких як насильство, залежність, підліткова вагітність або сексуальна ініціація.

А іноді й зовсім тривіальні, на зразок прогулів та шкільних змагань. Молодіжні фільми не тільки допомогти оточенню зрозуміти проблеми й світ підлітків загалом, але й показати молодим людям у цей непростий період, що вони не надані самі собі. Дорослі іноді можуть бути бурхливими, але знання того, що інші проходять через те ж саме, подає надію. Зібрані нижче молодіжні відео чудово це показують.

Хороший молодіжний фільм, чи що?

Молодіжні фільми, що увійшли до цього рейтингу, надзвичайно різноманітні. Вони торкаються різних аспектів життя підлітків і розповідають історії молодих людей з різних країн, середовищ та соціальних кіл. Одні історії здаються дуже близькими, інші далекі. Кожен несе цікаве повідомлення. Крім того, серед зібраних найменувань ми можемо знайти низку умовностей — від легкої комедії до мелодрами. Адже молодіжне кіно так само різноманітне, як самі підлітки. Завдяки цьому кожен у цьому рейтингу фільмів знайде собі назву. Отже, дивіться найкращі молодіжні фільми.

15. Сьєрра Берджесс – невдаха (Sierra Burgess Is a Loser, 2018)

Молодіжні фільми 1
Молодіжні фільми для молоді та про неї

На початку рейтингу молодіжних фільмів щодо свіжої продукції Нетфлікс. Головна героїня, Сьєрра Берджесс, інтелігентна дівчина, але в неї не дуже гарні контакти з однолітками у школі, тому з нею легко ідентифікувати себе. Підліток вступає в контакт через Інтернет зі шкільним красенем, який не знає, що розмовляє із Сьєррою. Як розвиватиметься це знайомство, чи виллється воно у кохання?

Цікаво  Частина 2: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!

14. Фільм “Елітне суспільство” (“The Bling Ring” 2013)

фыльми 2
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Білнг Рінг – це раптове повернення зараз. Це молодіжний фільм, який розповідає реальну історію групи підлітків з Лос-Анджелеса, які грабують будинки знаменитостей. Але робили вони це не з бідності, зовсім ні. В основному вони були мотивовані нудьгою, пошуком розваг, адреналіну та пригод. У цьому відео показано сумні наслідки виховання дітей без стресу, а також поєднання смартфонів та незрілості.

Молодіжні фільми для молоді та про неї – ТОП 15

13 Восьмий клас (Eighth Grade, 2018)

Молодіжні фільми 3
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Молодіжні фільми часто фокусуються на невідповідності молодих людей їхньому оточенню. Головна героїня фільму “Восьмий клас” – сором’язлива Кайла. У школі вона принципово ні з ким не розмовляє, і навіть спроба налагодити контакт з однолітками є для неъ великим випробуванням. Місце, де Кайла відкрита і балакуча – це інтернет. Вона має власний канал на YouTube, де він радить глядачам, як бути собою. Дівчина нарешті вирішує втілити в життя власну пораду – вона має намір вийти з тіні та завести нових друзів. Простий фільм, але здається шалено реальним.

12. “З любов’ю, Саймон” (Love, Simone, 2018)

фыльми 4
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Головний герой цього фільму для молоді — 17-річний хлопець, який бореться зі своєю ідентичністю. Як ми швидко дізнаємось, він гей і нікому про це не сказав, ні друзям, ні батькам, ні шкільному другові. Він зізнається у цьому лише таємничому хлопчику, з яким познайомився останнім часом. Цей не дуже обережний і показує, що він гей у класі Симони. Так що хлопчик має ухвалити рішення швидко. Цей фільм для всіх, хто бореться зі своєю ідентичністю.

11. Джуно (Juno (2007)

Молодіжні фільми 5
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Підліткова вагітність досі є табуйованою темою. Ви, звичайно, не знайдете надто багато молодіжних відео на цю тему. “Юнона” тут є помітним винятком. Головній героїні 16 років, коли вона завагітніла. Раптом їй доводиться подорослішати й ухвалити неймовірно важкі рішення. Юнона вирішує народити дитину та віддати її на усиновлення. Знаходить потрібну сім’ю і змінює не лише власне життя. Дуже важливий та цікавий фільм.

Фільми

10. “Виховання почуттів”(“An Education” 2009)

фыльми 6
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Любов. Який підліток про неї не мріє? Особливо, коли її доглядає красивий чоловік похилого віку, що належить до неї як до принцеси. Хоча дія цього фільму розгортається у реаліях 1960-х років, його тема дуже універсальна. У ньому показана історія Дженні-підлітка, яка піддається почуттям і вступає у стосунки з літнім чоловіком. Проте чи все ідеально. Цей фільм не лише для молоді, а й для батьків. Тому, що у «Жила-була дівчина» батьки Дженні повністю провалилися.

Цікаво  Серіали до Дня Валентина

9. “Статеве виховання” (“Sex Ed” 2019)

Молодіжні фільми 7
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Єдиний серіал у списку – це пропозиція від Netflix. Напевно, один із найкращих сучасних серіалів про підлітків та їхні проблеми у незвичайному підході. Головний герой – Отіс, син пари сексологів, якого виховує лише мати. Хоча пізнання хлопчика в постільних справах на подив великі, у нього проблеми з власною сексуальністю, що не заважає йому давати поради іншим. Відмінний серіал не тільки про секс.

8. Суспільство мертвих поетів (“Dead Poets Society” 1989)

фыльми 8
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Школа – не від’ємна частина життя підлітків. Хороша школа має не лише вчити, а й розвивати, надихати та формувати характери. Погана школа душить, вбиває індивідуальності та таланти, зміцнює шаблони. Вчитель Джон Кітінг хотів показати своїм учням, що вони повинні мріяти, не піддаватися умовностям та боротися за своє «я». Хоча учні любили його за це, школу було заморожено, а не батьки. Важливий фільм про те, що не можна робити підліткам.

Молодіжні фільми для молоді та про неї – ТОП 15

7. Голодні ігри (The Hunger Games, 2012)

Молодіжні фільми 9
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Серед молодіжних фільмів також є частка фантастики. Голодні ігри переносять нас у зовсім інший світ, де щороку 12 дітей б’ються один з одним не на життя, а на смерть. Жорстокі веселощі за рахунок найслабших одягнені у форму реаліті-шоу. Хоча цей фільм, безумовно, належить до розряду фентезі, він несе безліч загальнолюдських істин.

6. Слон (Elephant, 2003)

фыльми 10
Молодіжні фільми для молоді та про неї

“Слон” – художній документальний фільм про стрілянину в одній з американських шкіл. У звичайний шкільний день двоє учнів приходять із гвинтівками. Їхня мета одна – вбити. Можна подумати, що це не наша проблема, а лише Америка. Однак механізми, що призводять до такого насильства, є універсальними. Єдине, що відрізняє нас від США, це складніший доступ до зброї. Гнів та розчарування серед молодих людей не є обов’язковим.

Цікаво  Фільми на вечір - добірка крутих фільмів ТОП 15

5. Акваріум (“Fish Tank” 2009)

Молодіжні фільми 11
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Підліток Міа живе зі своєю матір’ю у бідному районі десь у Великій Британії. Дівчина бунтує, не уникає стимуляторів і мріє про найкраще життя. Перспектив собі не бачить. Все змінюється, коли мати приводить додому свого нового бойфренда. «Акваріум» — непроста і трохи похмура історія про дорослішання, про мрії, що вбивають реальність, і середовище, з якого неможливо вирватися.

4. Відмінниця легкої поведінки (Easy A, 2010)

фыльми 12
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Підлітки легко наклеюють ярлики — бунтар, ботанік, нудьгує за популярністю тощо. У молодіжних фільмах ця тема обговорюється досить часто. Тут усе по-іншому. Олів була названа легкою дівчинкою. Однак це не має нічого спільного із реальністю. Скромна дівчина вирішує виправдати очікування оточення. Її популярність швидко зростає, але якою ціною?

Фільми

3. Всім хлопцям, яких я любила раніше, 2017 (To All the Boys I’ve Loved Before, 2017)

Молодіжні фільми 13
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Головна героїня цього фільму від Нетфлікс – тиха, спокійна дівчина Лара Джин Ковєрі, яка нікому не надто помітна. Однак у підлітковому віці вона переживає раптові та численні любовні епізоди. Вона пише листи кожному хлопчику, якого закохується, але ніколи їх не відправляє. Скоріше, це свого роду підліткова поезія. Якось усі написані нею листи доходять до адресатів. Це спричиняє непередбачену серію подій.

2. Винні зірки (The Fault in Our Stars, 2014 р.)

фільми 14
Молодіжні фільми для молоді та про неї

На жаль, молодий вік не захищає від серйозних хвороб. Герої цього фільму буквально виборюють своє життя. Хоча вони ще не знають його повністю, вони вже знають, як їх легко втратити. Тому вони набагато зріліші, ніж може свідчити про народження. До того ж у них загострюються всі почуття, а найбільше кохання. Дуже зворушливий фільм.

1. “Юність” (“Boyhood” 2014)

Молодіжні фільми 15
Молодіжні фільми для молоді та про неї

Це не просто підлітковий фільм, це один із найкращих фільмів усіх часів. Річард Лінклейтер знімав його тринадцять років. Щороку він зустрічався з тими самими акторами протягом кількох тижнів і знімав нові сцени. Таким чином, на екрані ми спостерігаємо реальне зростання Мейсона від 5 до 18 років. Жоден інший режисер не реалізував такої монументальної та водночас тонкої картини дорослішання. Безперечно номер один.

Приємного перегляду!