Найкращі комедії

Найкращі комедії 21 століття – ТОП 40

Найкращі комедії 21 століття – суб’єктивний рейтинг найкращих комедій, створених у 21 столітті. Відібрали найкращі комедії, які були зняті у 21 столітті. У списку ви знайдете лише високорейтингові та рекомендовані фільми, зняті після 2001 року.

Вільний хлопець (2021)

«Вільний хлопець» — один із найрозпусніших і найкращих бойовиків, які тримають глядача у полі зору. Це справжній гімн комп’ютерних ігор та любителів попкультури у широкому розумінні. Дивитись обов’язково, бажано не один раз.

Найкращі комедії 1
Найкращі комедії 21 століття

Гай – звичайний банківський службовець, який випадково виявляє, що він другорядний гравець у відеогрі з відкритим кінцем. У необмеженій реальності він вирішує взяти справу до рук, врятувати свій світ і стати героєм власного сценарію!

Не дивись нагору (2021)

«Не дивися нагору» — один із найкращих та найостанніших оригінальних фільмів Netflix за останні кілька місяців, якщо не років. Така собі драма, комедія, але найбільше брутальний лавр людства.

фільм 2

Студентка астрономії Кейт Дібіаскі та її професор Рендалл Мінді виявляють, що на околиці галактики ширяє комета. Проблема в тому, що він перебуває на шляху зіткнення із Землею. Начебто цього було недостатньо, ніхто не піклується про неї. Виявляється, попередження людства про смертельну загрозу розмірів гори Еверест створює безліч незручних ситуацій.

Найкращі комедії 21 століття

Палм Спрінгс (2020)

«Палм Спрінгс» — це чудове поєднання комедії, мелодрами та науково-фантастичного фільму. Відправна точка історії дуже проста, але вона сприяє багатьом нестандартним ситуаціям і дозволяє Енді Семберг проявити себе.

Цікаво  Найкращі бойовики 21 століття - ТОП 35
Найкращі комедії 3

Він безтурботний плейбой, який хоче вирватися із безперспективних стосунків. Вона самопроголошена незаміжня дівчина, яка, проте, не боїться дражнити чоловіків. Найлс і Сара зустрічаються на весіллі в Палм – Спрінгс. Ситуація сприяє спонтанному флірту, але несподівано відбувається дивний поворот — наша пара потрапила в петлю часу і змушена знову і знову переживати один і той же день.

Французький кур’єр зі Свободи, Канзас, Вечірнє сонце (2021)

Цікаво, що «Французький кур’єр зі Свободи, Канзаське вечірнє сонце» теж потрапив до нашого списку найкращих драм останніх років. Але це саме те, на що схожа робота Веса Андерсона — трохи солодка, гірка, але найголовніше: дуже людяна.

фільм 4

Після смерті улюбленого редактора з Канзасу Артура Ховітцера-молодшого співробітники популярного американського журналу, що базується у французькому місті Енуї-сюр-Блазі, зустрічаються, щоб написати його некролог. Спогади стають полотном для чотирьох оповідань.

День виродка (2002)

«День виродка» — один із найкращих фільмів усіх часів. 44-річний Адась Мяучинський, розчарований, інтелігентний, філолог, розлучений, який любить свого сина-підлітка, — герой, якого ми вже знаємо за більш ранніми фільмами Марека Котерського.

Найкращі комедії 5

М’яучинський у «Дні виродка» – це людина, яка переживає «пекло наступних п’яти хвилин». Подібно до романтичного героя, він переживає і страждає за країну, за мільйони, і його вбиває зараз, нестерпне повторення повсякденних справ і ненависне спілкування з іншими людьми.

Цікаво  Частина 1: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!

Комедії 21 століття

Кролик Джоджо (2019)

«Кролик Джоджо», безперечно, є одним із найоригінальніших фільмів останніх років та демонстрацією мужності Тайки Вайтиті. У ньому розповідається історія, про яку дехто боявся б навіть подумати. І це з усмішкою на обличчі!

фільм 6

Коли Джоджо, німецький хлопчик, знаходить молоду єврейку, яку його одинока мати ховає на горищі, його світ перевертається з ніг на голову. Маючи поряд лише ідіотського уявного друга, який є ніким іншим, як самим Адольфом Гітлером, Джоджо тепер має зіштовхнутися зі своїм сліпим націоналізмом.

Дедпул (2016)

Про цей фільм можна говорити годинами. “Дедпул” з Райаном Рейнольдсом – це екранізація одного з найоригінальніших коміксів Marvel Comics. Вейд Вілсон — колись агент секретної служби, а нині найманець — піддається незаконному експерименту, в результаті якого набуває надзвичайних здібностей до самозцілення.

Найкращі комедії 7

Він стає відомий як Дедпул і наділений чорним почуттям гумору, приступає до місії з відновлення справедливості над людиною, яка мало не зруйнувала його життя.

Недоторканні (2011)

Це, мабуть, найкраща комедія/комедійна драма всіх часів.Нагороджений критиками, обожнюємо глядачами – його можна дивитися нескінченно. Ця історія справді відбулася.

Найкращі комедії 8

Паралізований внаслідок нещасного випадку, мільйонер Філіп наймає Дрісса, молодого хлопця з передмістя, який щойно вийшов із в’язниці, щоб той допомагав йому та піклувався про нього. Зіткнення двох абсолютно різних світів породжує низку неймовірних пригод та дружніх стосунків.

Цікаво  Найкращі кінострічки 2021 - Частина 2

Найкращі комедії 21 століття

Охоронець-професіонал (2017)

Райан Рейнольдс, Семюел Л. Джексон та Гері Олдман в одному фільмі? Ні, це не гучний фільм, а “Охоронець профі”, мила комедія з безліччю дотепних гегів.

фільм 9

Майкл Брайс – найкращий охоронець у світі. Дехто каже, що якщо вас захищає Брайс, ви стаєте безсмертним. Однак цього разу завдання може перевершити навіть його. Брайсу належить возити по всьому світу колишнього найманого вбивцю, який вирішив дати свідчення проти військового злочинця, на совісті якого режим тисячі життів. Їхнім слідом йде армія агентів, найманих убивць і мисливців за головами, і в дорозі з’ясовується, що не тільки їхні життя будуть у небезпеці. Звинувачений злочинець готовий скористатися допомогою терористів, аби не допустити суду.

Емма (2020)

Красива, мудра та багата Емма Вудхаус — королева свого сонного містечка, вона не має конкурентів, бо ніхто не може з нею зрівнятися. У цій дотепній сатирі про поділ класів Емма натрапляє на труднощі дорослішання та помилками кохання, перш ніж знаходить кохання, про яке завжди мріяла.

Найкращі комедії 10

«Емма» – це екранізація однойменного роману Джейн Остін, яка до країв наповнена елементами англійського гумору.