Найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)

Найкращі серіали на Netflix – вибрали найкращі серіали, доступні на Netflix. Наш суб’єктивний ТОП серіалів збирає найцікавіші постановки, які варто подивитися!

Є серіали, які важко не помітити. Ми вибрали найцікавіші та найкращі з них. Зустрічайте наш суб’єктивний ТОП серіалів на Netflix.

Пісочна людина

Найкращі серіали на Нетфліксі 1
Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)

Довгий час здавалося, що серіал взагалі не зніматиметься, але Netflix взяв на себе непросте завдання екранізації серії коміксів «Пісочна людина», яку багато експертів вважають «неможливим для перенесення на екран».

“Я король снів, володар світу кошмарів” – так підносить себе титул Пісочний чоловік, або Морфеус. Несподівано його викрадають, і він стає бранцем на ціле століття. Його відсутність починає низку подій, які назавжди змінять вигляд світу. Щоб повернутися на місце, Сон повинен подорожувати у часі та просторі та виправляти численні помилки – не лише ті, які він зробив сам.

Цікаво  Науково фантастичні фільми 1950-х, які досі захоплюють

«Пісочна людина» — це поєднання сучасного міфу та темного фентезі, але, перш за все, це справді сильний досвід. Один із найкращих серіалів Нетфлікс.

Обитель зла біологічна небезпека

фільми 2

Resident Evil: Remedium – це справді хороша серія, дія якої відбувається у світі популярної відеоігри.

Надворі 2036 рік. Через 14 років після того, як таблетка з написом «Радість» завдала стільки болю, Джейд Вескер бореться за виживання у світі, наповненому кровожерливими, зараженими та моторошними істотами. У розпал цієї бійні Джейд бореться з демонами свого минулого в Нью-Раккун-Сіті, що леденять душу зв’язками свого батька зі зловісною корпорацією «Амбрелла», але найбільше з тим, що трапилося з її сестрою Біллі.

Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)

Повернення королеви

Найкращі серіали на Нетфліксі 3
Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)

«Повернення королеви» — це чотирисерійна історія про спокуту, другий шанс і кохання, що долає всі розбіжності, з фантастичною (нетиповою) роллю Анджея Северіна.

Цікаво  Захоплюючі фільми із цікавим сюжетом - ТОП 11!

Це історія про переддень Нового року – кравець на пенсії та трансвеститі, який п’ятдесят років тому залишив країну, щоб продовжити свою кар’єру в Парижі. Попри обіцянку, дану багато років тому, він вирішує повернутися до свого рідного шахтарського містечка, після того, як отримує листа від онуки, в якому вона просить його врятувати хвору матір, яка потребує пересадки нирки. Подорож приймає несподіваний оборот, змушуючи Сільвестра зіткнутися з минулим.

Сексуальна освіта

фільми 4

«Сексуальна освіта» — один із найкращих комедійних серіалів. Є три сезони, які становлять замкнене ціле, і їх варто подивитися неодноразово.

Отіс – єдина дитина двох сексопатологів, Джин та Ремі. Після розлучення батьків його виховує мати. Вона росте, слухаючи сеанси терапії через дірки у підлозі своєї кімнати.

Цей надлишок інформації про сексуальне життя інших людей у ​​поєднанні з ранньою травмою від’їзду її батька змусив Отіс боротися з фобією щодо власної сексуальності. Його великі знання про людську сексуальність є одночасно його надсилою, і його криптонітом. Все змінюється, коли Отіс привертає увагу Мейва, що назавжди змінює його погляди на секс.

Цікаво  Фільми про живих мерців

Netflix – ТОП 45 (2022)

Аркейн

Найкращі серіали на Нетфліксі 5
Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)

Arcane розповідає історію тонкого балансу між багатим Пілтовером та брудним Зауном. Напруга між цими містами зростає, коли в Пілтовері винаходять нову технологію, що дозволяє кожному смертному керувати магічною енергією, а в Зауні — нова речовина, яка перетворює людей на монстрів. Суперництво поділяє сім’ю та друзів.

В Arcane оживають відносини, які сформували деяких відомих героїв League of Legends, таких як Вай, Джинкс, Кейтлін, Джейс та Віктор. У складному світі мультсеріалу, дія якого розгортається у всесвіті League of Legends, немає недоліку в непростих рішеннях, що захоплюють дух анімаціях та захоплюючих історіях.