Ігри Роблокс

Roblox опис гри (Роблокс)

Roblox опис гри. Сама назва Roblox – похідна від двох слів: «робот» і «блок». Офіційною датою його народження вважається 2006. Творець гри – корпорація Roblox, співзасновники Девіда Баззакі та Еріка Касселя пропонувала протестувати демоверсію, іменовану DynaBlocks.

Геймери експеримент оцінили, і нова іграшка вирушила підкорювати планету. Згідно даних користувачі платформи Роблокс, щомісяця грають 30 мільйонів геймерів з різних куточків світу. Спочатку вона була тільки для ПК, зараз можно завантажити програму на будь який пристрій.

Roblox опис гри

Ігри Роблокс

Так що це таке – Roblox

Хто у захваті від Team Fortress, wheels, Garrys mod, Happy та інших хорор-стрілялок. Де головна умова виживання героя – гарна реакція та вміння володіти зброєю, ця платформа не зацікавить.

Цікаво  iPhone 12 Pro Max: Чим кращий за інші флагманські смартфони на ринку

Фанати стилю ГТА (Grand Theft Auto) також можуть спати спокійно. А ось ті, хто з дитинства збирае конструктор Лего та любить Майнкрафт, оцінять ігри Роблокс. Суть у тому, щоб на платформі створити власний світ або грати на збудованому іншими користувачами.

Особливості геймплею: Roblox опис гри

Іграшка дуже нагадує Майнкрафт, але має у порівнянні з ним низку особливостей.

По-перше, завантажувати і грати в Roblox можна безкоштовно. По-друге, ця розрахована на багато користувачів гра дозволяє створювати групи.

Об’єднавшись, гравці запускають рекламу свого союзу. Вступають у відносини з іншими угрупованнями: суперничають чи, навпаки, підтримують та допомагають один одному. Оскільки програма доступна з будь-якого пристрою, дружити та об’єднуватися можно з усіх куточків земної кулі.

Roblox опис гри

У перших версіях Роблокс граюча братія спілкувалася між собою в чаті. Українською, російською, англійською, китайською або просто емодзі. Але в 2016 кількість активних користувачів гри перевищила всі мислимі межі. (в «годинник пік» на платформі одночасно було 900 000 осіб), і чат не витримував.

Цікаво  Як грати в Brawl Stars: детальний огляд та поради

Розробники замінили “болталкою”, влаштованою за принципом “білого списку”. З набором спеціальних слів для користувачів молодше 13 років і з “чорним списком” для інших. Отже, якщо любиш грати в кубики на комп’ютері, користуйся моментом – став членом закритого клубу Роблокс. НЕ пошкодуєш!

Коментар психолога: Roblox опис гри

Роблокс є платформою для розробки та тестування онлайн-ігор. Інтуїтивно зрозумілий редактор та доступна інструкція дозволяють платформі позиціювати себе як розраховану на дитячу аудиторію. Роблокс відповідає таким потребам дитини, як соціальна взаємодія, навчання, розвага (Cummings, 2015; Lips, 2017; Prameswari, 2017).

Цікаво  Майнкрафт загальний опис

Освітні портали (Learning Works for Kids, Common Sense Media, EdSurge) підкреслюють розвиваючу цінність платформи.

Ігровий режим дозволяє дитині вдосконалювати навички спілкування та роботи в команді. А режим редактора – навички планування, дизайну, програмування.

Зазначимо, що Роблокс рекомендований дітям, з молодшого шкільного віку. Але розроблений користувачами контент може містити дорослі теми (елементи хорору, стосунки між статями).

Безпека дитини на платформі забезпечується реєстрацією користувача. Модерацією контенту, службою підтримки, проте рекомендується здійснювати додатковий контроль ігрового процесу.