Спаржа на грилі

Спаржа на грилі

Спаржа на грилі виходить хрумкою і дуже смачною. Це один з рецептів, який готується і робиться миттєво. Спаржа на грилі з пармською шинкою не тільки чудово виглядає, а й має такий смак.

Я дуже люблю зелену спаржу… Тож у мене з ними багато цікавих рецептів. Однак, якщо ми приступимо до грилю, цього разу я порекомендую рецепт блюда для приготування на відкритому повітрі. І це буде свиняча шия на грилі. Я запрошую!

  • Час приготування: 15 хвилин
  • Час приготування на грилі: 10 хвилин
  • Порції: 400 г Калорійність: 170 калорій в 100 г
  • Дієта: без глютена

Складові:

  1. 500 г зеленої спаржі – великий пучок
  2. 100 г сирої в’яленої шинки, наприклад пармської
  3. 2 столові ложки оливкової олії
  4. щіпка перцю
Цікаво  Гриби на грилі; як приготувати смачно

Я люблю зелену спаржу за те, що з нею так легко працювати і що з неї можна так швидко приготувати смачну та гарну страву. Вам знадобиться кілька хвилин, щоб приготувати зелену спаржу на грилі. Тут, напевно, більшу частину роботи буде пророблено, щоб запалити гриль.

Спаржа на грилі, 1 шт.

Спаржа на грилі у пармській шинці

Акуратно викладіть гарний пучок молодої зеленої спаржі. Вибирайте найдовшу та найтоншу спаржу. Нехай пучок містить якнайбільше.

Спаржа на грилі, 2 шт.

Обережно промийте пучок зеленої спаржі під холодною проточною водою. Головки дуже тендітні і можуть зламатися. Візьміть кінець кожної спаржі і відірвіть кінчики. Можна й руками – спаржа сама порветься там, де починається їстівна частина. Таким чином, підготуйте всю спаржу. Висушіть їх на паперовому рушнику.

Цікаво  Маринад для свинячої шиї

Я рекомендую вам розрізати скибочки шинки навпіл по довжині скибочки. У вас вийдуть тонші смужки, якими ви зможете легше та ефективніше загорнути спаржу. Оберніть спаржу по діагоналі з шинкою. Почніть із нижнього стебла. Один батончик шинки на одну спаржу.

Спаржа на грилі, 3 шт.

Якщо для спаржі недостатньо 100 г шинки, додайте більше шинки або підсмажте кілька спарж без шинки. Ви готуватимете їх одночасно. Ви можете покласти цю спаржу без шинки на край грилю, де температура є нижчою.

Цікаво  Чорний пудинг на грилі

Підготовлену спаржу збризкайте маслом і посипте свіжомеленим перцем.

Спаржа на грилі, 4 шт.

Обережно покладіть зелену спаржу на попередньо розігріті грати для гриля. Розкладіть їх упоперек тарілки, щоб тонка спаржа не потрапила у вогонь. Гриль не може бути дуже гарячим. Спаржа ніжна.

Спаржа на грилі, 5

Під час приготування спаржі на грилі не рекомендую виходити зі становища. Спаржу слід постійно перевіряти та кожні кілька хвилин перевертати довгими щипцями. Спаржу не потрібно смажити понад 10 хвилин. Вони повинні підрум’янитися і засмажити.

Спаржа на грилі, 6 шт.
Спаржа на грилі, 7

Знявши спаржу з гриля, рекомендую полити її розтопленим вершковим маслом. На гарячу спаржу також можна покласти шматочки вершкового масла, і вона розтане сама.

Спаржа на грилі, 8 шт.

Спаржа гриль у пармській шинці готова.

Смачного!