Головна сторінка » Twike 5: Електромобіль із педальним приводом
Twike 5

Twike 5: Електромобіль із педальним приводом

Німецький стартап Twike GmbH продовжує роботи над удосконаленням своїх трьохколісних транспортних засобів і найближчим часом має намір представити серійну модель Twike 5.

Twike 5

Веломобіль укомплектований електроприводом, розміщеним на задній осі, який стандартно видає 45 кВт або 61 к.с., але на піку можна «вичавити» з установки 70 кВт. Живить двигун літій-іонний акумулятор, заряд якого можна заповнити як від побутової мережі, так і за допомогою рекуперації, а також від м’язової сили за рахунок обертання педалей, які пропонуються для водія, за доплату можуть бути встановлені і для переднього пасажира.

Twike 5

У новому трициклі використовуватиметься система EMR3 від компанії Vitesco Technologies, яка поєднує силову електроніку, синхронний двигун з постійними магнітами та редуктор в одному блоці — звідси й назва «Електронний мотор-редуктор». Його заявлене енергоспоживання становить лише 6,9 кВтг/100 км.

Цікаво  Електромобілі Polestar 5 та Polestar 3

Акумулятор пропонуватиметься до покупки в різних варіантах ємності. 15, 20, 25, 30 кBт * год, відповідний пробіг на одному циклі зарядки – 250, 330, 415 або 500 км (WLТР). З найємнішою батареєю веломобіль здатний розігнатися до 200 км/год.

Електромобіль

Електромобіль Twike 5 отримає капсульний обтічний кузов з каркасом з алюмінію. Габарити новинки становитимуть 3,325 м завдовжки, 1,54 м завширшки і 1,21 м заввишки. Дуті навісні кузовні панелі забезпечують коефіцієнт лобового опору 0,24 Сх. Споряджена маса машини – 435-490 кг. Кліренс 13 см стандартно і 18 у позашляховій комплектації з додатковим комплектом шипової гуми. Кузовне виконання – з твердим дахом або кабріолетного типу зі складним тканинним куполом.

Електромобіль

Салон “Твайк 5” двомісний, є багажне відділення на 300 л. Кермо всередині відсутнє, замість нього два важелі, щиток управління з тумблерами та інформативною приладовою панеллю, важіль із сенсорними кнопками, а також ніша для встановлення планшетного ПК.

Цікаво  Toyota bZ4X Електричний кросовер: серійна версія

Ціна триколісної сіті-веломашин чимала: від 39 тисяч до 49 900 євро. Незважаючи на такий цінник, Twike GmbH вже зібрав понад 1700 замовлень при плані півтисячі на перший рік випуску.

Прокрутка до верху