Головна сторінка » 20 найкращих нових українських серіалів 2021 року
20 найкращих нових українських серіалів 2021

20 найкращих нових українських серіалів 2021 року

У цьому рейтингу ми зібрали список із 20 найкращих нових українських серіалів 2021 року. Український кінематограф швидкими темпами виходить на новий рівень. Щороку виходять цікаві українські серіали, причому з високим рейтингом та хорошими відгуками від глядачів, що буває не так і часто. Саме ці два показники ми брали до уваги для підготовки списку з найкращих серіалів цього року.

100 тисяч хвилин разом

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Комедія
 • 25 хв. 2021 – … 1 сезон

Чоловік і дружина є дуже впевненими у собі людьми, обидва цілком успішні у вибраних ними професіях. Чоловік протягом ряду років працює в авіаційній компанії, здійснюючи рейси в найвіддаленіші та екзотичні держави, а його «друга половинка» проводить тренування з відвідувачами фітнес-клубу.

Обидва досить товариські і вважають за краще постійно перебувати серед знайомих та друзів. Але пандемія коронавірусу вносить суттєві зміни у звичне існування цієї пари. Після семирічного перебування у шлюбі подружжя вимушене провести 69 днів у самоізоляції, залишивши на деякий час улюблену ними діяльність. Перебування в квартирі стає для цієї сім’ї справжнім випробуванням, і невідомо, чи збережеться їхній союз після завершення карантину

Незважаючи ні на що

 • Україна
 • Мелодрама
 • 53 хв. 2021 1 сезон

Давні приятельки Євгена, Олена та Ольга виховуються у професорських сім’ях. Кожна з дівчат має намір присвятити себе науці, не сумніваючись у тому, що їх чекає впорядковане, забезпечене і стабільне існування. Але жорстокі 90-ті роки повністю руйнують мрії подруг. Всі троє змушені адаптуватися до абсолютно нової для них дійсності, проте Женю чатують на найсуворіші випробування. Молоду жінку незаслужено звинувачують у скоєнні вбивства, вона неодноразово стикається із зрадою з боку найближчих людей. Тим не менш, Євгенія не здається і твердо вірить, що рано чи пізно вона все ж таки зуміє стати щасливою.

Слов’яни

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Фентезі Пригоди
 • 42 хв. 2021 – … 1 сезон

Новий цікавий український серіал 2021 року рекомендуємо. Події розвиваються у 7-му столітті. Травниця на ім’я Драга, що проживає в гірському слов’янському селищі, наділена чарівним даром, намагається врятувати брата, який загадковим чином трансформувався в оленя. Раптом молода жінка виявляє в лісовій гущавині чоловіка, що належить до іншого племені. Ця людина втратила пам’ять, і Драга намагається йому допомогти, що викликає лють з боку місцевого жерця. До того ж, до слов’янського поселення наближаються агресивні кочівники, тоді як між місцевими вождями не припиняється конкуренція за владу.

Плут: 20 найкращих нових українських серіалів 2021

 • Україна
 • Детектив
 • 47 хв. 2021 1 сезон

У минулому чоловік на прізвисько Шахрай неодноразово втрачав близьких людей, брав участь у конфліктах між представниками кримінального світу і провів чимало часу в місцях позбавлення волі. Однак несподівано у нього з’являється можливість повністю змінити свою долю. Приятель чоловіка Андрій, який працює в правоохоронних органах, допомагає Шахраю отримати документи на ім’я поліцейського Станіслава Бойка, який загинув роком раніше. Тепер у колишнього правопорушника вперше в житті є офіційне місце служби, і він має намір гідно проявити себе як співробітник поліції.

Мертві лілії

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Детектив Мелодрама
 • 50 хв. 2021 – … 1 сезон

Неподалік невеликого містечка розташовуються озера, де неодноразово виявляються човни з тілами безжально вбитих дівчат, кожен із трупів прикрашають водяні лілії. Поліцейські впевнені, що у цих краях діє надзвичайно витончений маніяк. До того ж місцеві жителі чудово пам’ятають легенду про дух потонулої нареченої, багато хто з них вважає, що саме він забирає душі нещасних жертв. Зі столиці прибуває слідчий Оксана Біла, яка має чималий досвід у розкритті серійних вбивств. Але вона навіть не здогадується про те, як пошук зловісного злочинця позначиться на її власному житті.

Цікаво  Фільми на вечір - добірка крутих фільмів ТОП 15

Сестричка

 • Україна
 • ВійськовийДрама
 • 44 хв. 2021 – … 1 сезон

Події розвиваються навесні 1942 року. Варвара Семченко намагається потрапити на фронт, але дівчину повертають назад. Під час ворожої бомбардування гинуть багато товаришів Варі, але їй все ж таки вдається залишитися в живих. Дорогою в евакуацію вона відстає від інших вихованців дитячого будинку і надалі називає себе ім’ям загиблої приятельки Ганни, щоб не опинитися під арештом. Аня проходить навчання на курсах медичних сестер і вирушає на поля битв разом із новою подругою Катериною. Дівчата дають обіцянку не заводити на фронті жодних романів, проте їм не вдається стримати клятву.Катя відразу ж відчуває прихильність до розвідника Дмитра, а в Ганни зав’язуються взаємини із Савелієм, командувачем взводом, у якому служить Митя. Але Аня не наважується дати волю почуттям, оскільки в такому разі їй доведеться розповісти коханому правду.

Будинок, де серце: 20 найкращих нових українських серіалів 2021

 • Україна
 • Мелодрама
 • 48 хв. 2021 1 сезон

Між Юлією та Ігорем немає нічого спільного. Чоловік є дуже холоднокровною і жорсткою людиною, він впевнено керує власним бізнесом і давно не вірить у серцеві почуття та можливість існування справжньої родини. У той же час Юля добра, чуйна і безкорислива, вона практично безкоштовно працює в центрі, що допомагає жінкам, які опинилися в складній ситуації. Несподівано дороги цих абсолютно різних людей перетинаються, і жоден з них не може передбачити, як випадкове знайомство змінить їх долі.

Без тебе

 • Україна
 • Мелодрама Детектив
 • 52 хв. 2021 – … 1 сезон

Дочка слідчого Миколи Жаринова Катя рано втрачає батьків, убитих безжальними злочинцями. Хрещений батько дівчинки, зломщик Григорій, вирішує забрати дитину до себе, побоюючись, що лідер кримінального угруповання Зубов не пощадить і малу. Дитинство і юність Катерини протікають у притоні, і вона стає безпринципною і спритною авантюристкою на прізвисько Клара. Якось аферистку осягає невдача, і її затримує слідчий Дмитро. Катя зможе уникнути тюремного ув’язнення тільки в тому випадку, якщо вона сприятиме в затриманні серійного вбивці Примари, який абсолютно непомітно проникає в житла своїх жертв і невідомим шляхом зникає після скоєння чергового злочину.

Любов Віри

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Мелодрама
 • 48 хв. 2021 – … 1 сезон

Ще один цікавий український серіал 2021 року. Жінка на ім’я Віра викладає у школі та вже протягом 17 років розшукує свого спадкоємця, від якого вона була змушена відмовитись у юності. У минулому Віра та її однокурсник Михайло були цілком щасливою сімейною парою, і вони щиро раділи народження дитини. Однак у матері дівчини було виявлено серйозне захворювання, і юне подружжя продало своє житло заради отримання коштів, необхідних для лікування. Але молодята виявилися обдуреними безчесними покупцями, і від розпачу Віра ухвалила непоправне рішення, за яке жінка не в змозі пробачити себе і сьогодні.

Добра душа: 20 найкращих нових українських серіалів 2021

 • Україна
 • Мелодрама
 • 44 хв. 2021 – … 1 сезон

Добросердечна, щира та небайдужа до людей дівчина на ім’я Люба Кулик навчається у медичному інституті. Вона прагне стати високопрофесійним лікарем і проходить практику в пансіонаті для осіб похилого віку. Перебування в будинку для літніх людей дозволяє Любі проводити більше часу в суспільстві її викладача Арсенія, який по-справжньому подобається студентці. Мати дівчини Надія працює як домробітниця у забезпеченому сімействі Свиридових. Якось жінка отримує серйозну травму, і донька виконує замість матері її обов’язки. Несподівано Люба стає жертвою фізичного насильства з боку сина хазяїна будинку. У той же час студентка здогадується про те, що її мама загадковим чином пов’язана з сім’єю своїх роботодавців, і Люба має намір обов’язково дізнатися правду.

Цікаво  Під надійним захистом: 19 бойовиків про охоронців

Полонянка

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Кримінал Мелодрама
 • 46 хв. 2021 – … 1 сезон

Засновниця великої компанії з виробництва медичних препаратів, яка зростає, збирається зробити коханому чоловікові сюрприз. Твориця диво – антибіотика та талановитий хімік – фармацевт свято вірить нареченому, що він зайнятий на роботі. Світлана передає кермо управління в руки Олексію і вирішує побути дбайливою дружиною. Дівчина збирається порадувати судженого довгоочікуваною вагітністю, але через робочі питання, що накопичилися, зберігає інтригу. Аверіна їде з Льошею на бал, де стикається з незнайомцем. Світлана не підозрює, що незабаром стане його бранкою через картковий обов’язок чоловіка, який легко поставив її на кін.

З ким поведешся

 • Україна
 • Мелодрама Комедія
 • 40 хв. 2021 – … 1 сезон

В результаті дивного збігу обставин, двом одиноким жінкам доводиться ділити одну квартиру на трьох. Зрозуміла Марина, яка проживає в розкішних апартаментах, стає винуватцем життєвих бід матері – одинаки Галини. З її вини Марчук спочатку звільняють із буфету театру опери та балету, а потім вона збиває жінку на автомобілі. Перебуваючи в алкогольному сп’янінні через розлучення з чоловіком – директором банку, заможна особа сідає за кермо. В один день Галя втрачає наречених, можливість оплатити житло та престижне навчання в ліцеї для дочки.

Королева доріг: 20 найкращих нових українських серіалів 2021

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Мелодрама
 • 45 хв. 2021 1 сезон

Відчайдушна Слава займається домашнім господарством і дбає про десятирічного Івана, поки чоловік – далекобійник заробляє гроші, щоб прогодувати сім’ю та виплатити кре.дит за придбану фуру. Сеня вирушає у чергове відрядження напередодні Дня народження сина, сподіваючись повернутись до свята. Але доля підносить подружжю неприємний сюрприз. Втомлений водій потрапляє в страшну аварію і втрачає здатність ходити. Для повного одужання потрібно дорога операція, тому Слава приймає тверде рішення зайняти місце чоловіка.

Найкращий детектив

 • Україна
 • Історичний детектив
 • 47 хв. 2021 – … 1 сезон

Цікавий український комедійний серіал, рекомендуємо. Талановитий детектив Іван Карпович Підіпригора служить у Київській охороні та чудово справляється з обов’язками. Відома особистість має влучність, дотепність і вміння розгадувати хитромудрі головоломки. Втомившись від нескінченних погонь і неспокійних трудових буднів, він вирішує пуститися у вільне плавання. Легендарний слідчий та гроза злочинності стає власником полтавського хутора Курбани та за сумісництвом приватним детективом.

Можеш мені вірити

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Мелодрама
 • 45 хв. 2021 – … 1 сезон

Сімейна драма Вероніки та Павла закінчується раптово. Численні спроби народити дитину за допомогою ЕКЗ не дають результату. У відносинах пари трапляються постійні конфлікти та сварки. Доросла Катя не розуміє бажання матері і віддаляється, а бізнесмен заводить роман із молодою коханкою. Сайко тяжко переживає життєві негаразди, пов’язані зі зрадою, а потім і трагічною загибеллю Паші. Доля дарує Ніку останній шанс на щастя, підносить бажаного малюка, але в той же час вона стикається з безгрошів’ям та зрадою близьких.

Цікаво  Захоплюючі психологічні фільми - ТОП 15

Уроки життя та водіння: 20 найкращих нових українських серіалів 2021

 • Україна
 • Мелодрама
 • 46 хв. 2021 – … 1 сезон

Здобувши чимало перемог на змаганнях з автоперегонів, Ганна Любич перериває спортивну кар’єру. Красива та самовпевнена чемпіонка виграє тендер, відкриває жіночу автошколу та сподівається передати власний досвід майбутнім наставницям. Аня пішла стопами літнього батька, встигає піклуватися про нього і безрозсудного молодшого брата. Небайдужа гонщик відмовляє наполегливому кавалеру та конкуренту Олегу Білецькому в заміжжі. Вирішуючи проблеми сторонніх людей, викладачка з водіння намагається розставити свої пріоритети та розібратися з шанувальниками.

Реабілітація

20 найкращих нових українських серіалів 2021
 • Україна
 • Мелодрама
 • 47 хв. 2021 – … 1 сезон

Талановита Катерина Михайлівна, яка врятувала десятки людських життів, заробила чудову репутацію завдяки доброму серцю та золотим рукам. Ставши досвідченим реабілітологом, незважаючи на кульгавість і сильний біль, що нагадує випадок на випускному вечорі, Катя веде прийом і ставить на ноги знаменитих чемпіонів. Вона допомагає відновлюватися спортсменам та звичайним людям, які отримали серйозні травми. Завідувачка відділення, яка присвятила себе улюбленій роботі, несподівано стикається з тим, хто винний у зламаному житті. Саме Влад Горбань, синок найвпливовішого багатія, направив водний мотоцикл у її бік.

Кейс

 • Україна
 • Кримінальний Мелодрама
 • 47 хв. 2021 – … 1 сезон

Ірина виховує маленького Грицю і заробляє гроші, щоб забезпечити дитині гідне майбутнє. Дівчина відправляється в тривалі автобусні рейси як стюардеса. Колишній чоловік Антон проміняв сім’ю на багату Аліну – спадкоємницю впливового власника меблевих фабрик Віктора Романенка. Магнат не спілкується із донькою Лізою, але справно перераховує щомісячні внески на утримання. Антон користується наївністю вагітної дружини та просить чималі суми для розкручування бізнесу. Меблевий король мріє передати справу спадкоємцю по чоловічій лінії, тому згадує про внучку, яка чекає на народження хлопчика. Він не знає, що у Аліни стався викидень, а родичі вирішують промовчати про неприємну подію.

Аквамарин

 • Україна
 • Мелодрама
 • 46 хв. 2021 – … 1 сезон

Марина є донькою заможного бізнесмена, але це не допомагає здійснити мрію – усиновити маленького хлопчика Рому, вихованця дитячого будинку. Відсутність сімейного статусу впливає на рішення опікунської ради, а наречений Антон не поспішає пропонувати їй і не горить бажанням виховувати чужу дитину. Захисниця зелених насаджень, що бореться за чистоту навколишнього середовища, вплутується у протистояння з Єгором Осиповим. Власник будівельної компанії збирається будувати торговий центр неподалік будівлі дитбудинку. Обвал на батьківському підприємстві руйнує її плани та штовхає на рішучі дії.

Незакрита мета: 20 найкращих нових українських серіалів 2021

 • Україна
 • Мелодрама Детектив Кримінал
 • 46 хв. 2021 1 сезон

Замикає список найкращих українських серіалів 2021 року – «Незакрита мішень». Катя Горенко подає великі надії у професійному спорті. Дівчина є капітаном української збірної з біатлону та проходить складні тренування напередодні чемпіонату. Здібна дівчинка з бойовим характером сходить з дистанції, надаючи допомогу подрузі, що впала на сніг, що може вплинути на подальшу спортивну кар’єру. Але цей факт лише збільшує шанси на перемогу. Безперечний лідер не підводить тренера та видобуває золото для рідної країни. Попереду на Катерину чекає кубок світу, але колишні плани руйнуються зі звинуваченням у прийнятті допінгу, а хлопець Ігор заявляє на телекамери, що спортсменка винна у смерті його батька.

Прокрутка до верху