Головна сторінка » Cadillac InnerSpace: безпілотний електромобіль
Cadillac InnerSpace

Cadillac InnerSpace: безпілотний електромобіль

Cadillac InnerSpace

Компанія Cadillac представила новий концепт – безпілотне спортивне електричне купе InnerSpace. Він є втіленням того, що бренд бачить невід’ємну частину автомобілів майбутнього.

Технічні характеристики новини виробник поки що не розголошує. Відомо тільки, що купе оснащене електросиловою установкою та грамотно розміщеними для вивільнення максимум простору в салоні батареями Ultium, що спирається на 22-дюймові колісні диски зі спеціально розробленими під модель за технологією Sound Comfort, безшумними шинами від GoodYear. Присутня система Sightline, яка відстежує тиск у шинах, температуру та навантаження.

Cadillac InnerSpace

Все управління електромобілем покладено на автопілот 5-го рівня – фірмову розробку General Motors – Ulltra Сruise, який за своїм функціоналом, як заявляється, нічим не поступається системі Tesla FSD і здатний самостійно приймати рішення у 95% дорожніх ситуацій. Автопілот Ulltra Сruise зі всього концерну GM першими отримають саме моделі Cadillac вже у 2023 році.

Електромобіль

Cadillac InnerSpace

Cadillac InnerSpace отримав від дизайнерів мегастильний та футуристичний екстер’єр у найкращих традиціях спорткарівської моди. Обтічний, капсульний кузов-стрілу з композитних матеріалів з укороченою капотною і навпаки витягнутою задньою частиною. При цьому у вигляді електромобіля легко читається приналежність до стилю «Кадилак»: фірмова сітчаста затяжка анфасу у формі щита, неординарна вертикальна оптика, перенесена з капота в зону бампера. Профіль вражає відсутністю стійок, шикарно викресленим вигином даху, остання панорамна складається з трьох частин з відкидною секцією. Дверні ручки сенсорні, зовнішні дзеркала замінюють мікроскопічні камери.

електромобіль

Але найцікавіше ховається у салоні Cadillac InnerSpace. Тут повністю відсутнє кермо, педалі, центральний тунель та звичні консолі. На всю ширину лобового скла, трохи перекриваючи його, розміщено гнутий панорамний дисплей OLED. На ньому пасажири можуть обирати програми та розваги віртуальної та доповненої реальності. Під екраном – комод з боксами для ручної поклажі, халатами, тапочками, подушками та ковдрою. На відстані 2-х метрів від нього – два мегазручні крісла стик у стик один до одного з двома висувними отаманками для ніг, що дозволяють подорожуючим у такому мобільному електрокарі-готелі прийняти напівлежаче положення.

електромобіль

Посадка в салон через два дверцята, оскільки електромобіль має низьку посадку, частина даху також відкидається, щоб не довелося нагинатися, а крісла від центру злегка повертаються вбік, вивільняючи додаткове місце. У дверних картах – контурне підсвічування, підставки для напоїв, вбудовані міні-холодильники з набором напоїв. Багажне відділення відокремлено від салону, розміщено ззаду. Підлога та стінки його оздоблені преміальною оббивкою із замші Алькантара.

Цікаво  Tesla s 2021

Нагадаємо, електрокар InnerSpace – вже третя безпілотна розробка компанії. У 2021 році бренд презентував не менш футуристичні шестимісний мінівен Cadillac Social Spase та аеромобіль з вертикальним зльотом Personal Space.

Scroll to Top