Головна сторінка » VinFast показала 5 електрокросоверів
VinFast

VinFast показала 5 електрокросоверів

VinFast

В’єтнамський бренд VinFast продовжує стрімке розширення модельного ряду. На виставку електроніки в Лас-Вегасі компанія привезла цілих 5 кросоверів, на два з яких – VF 8 та VF 9 вже відкрито прийом замовлень.

VinFast 8 – це середньорозмірний 5-місний електрокросовер, VF 9 – повнорозмірний, трирядний з посадкою 2+2+3. Обидва автомобілі спираються на одну загальну електрифіковану платформу та укомплектовані парою електромоторів (по одному на вісь), у базовій комплектації їхня сукупна віддача становить 354 к.с. (260 кВт), в топовій комплектації електричні паркетники видають 408 сил (300 кВт) і максимум моменту, що крутить, в 640 нм. Динаміка набору 100 км на годину VF 8 – 5,5 сек, VF 9 справляється з тим самим завданням за 6,5 сек.

VinFast

Ємність літій-іонних батарей для електрокарів поки залишається секретом, але заявлено, що одного повного циклу зарядки АКБ для електрокросу VF 8 вистачає на подолання 505 км, далекобійність більшого VinFast 9 – 550 км.

Цікаво  Який електромобіль купити

VinFast

До списку комплектації в’єтнамських електроновинок входять 11 подушок безпеки, великий пакет електронних систем-помічників, автопілот другого рівня класифікації SАЕ.

VinFast

Старт продажів електромобілів VF 8 та 9 у Європі та США намічений на кінець поточного року. Ціна для європейських покупців першого – від 36 тисяч євро, другого – 49 300. Першим клієнтам, що оформили попереднє замовлення до квітня, VinFast презентує тур до В’єтнаму на 4-х осіб. Програма купівлі електромобілів має на увазі можливість оренди батареї, а також її повну заміну за рахунок виробника під час падіння ємності на 70% від початкової.

Електромобіль

Крім VF 8 і 9, вже готових до серійного випуску, VinFast також показав ще три нові електромобілі. Це представник особливо малого А-класу модель VF 5, субкомпактний кросовер VF 6 та компактний VF 7. Їх дизайн створювався із залученням італійських фахівців зі студій Torino Design та Рininfarina. Для всіх моделей VinFast характерна фірмова передня і задня оптика – стрічки світлодіодів у формі галочки, спортивні бампера, захисний обвіс, скульптурні боковини, що розходяться від логотипу.

електромобіль

Три електричні новинки очікуються у 2024 році. Складання електромобілів для Європи відбуватиметься у Німеччині. Для американського ринку – у Сполучених Штатах, там планують налагодити і випуск батарей.

Scroll to Top