Головна сторінка » Електричний Jiayuan Komi виходить у продаж
Електричний Jiayuan Komi

Електричний Jiayuan Komi виходить у продаж

Jiayuan Electric Vehicles – китайська компанія, зайнята випуском бюджетних сіті- та кей-карів. Також відома своїми експортними поставками до Іспанії та Англії City Spirit. Представила свій новий електричний Jiayuan Komi, який, як і «Спіріт», не обмежився продажами на локальному ринку, а проходить сертифікацію для збуту в Японії та країнах Євросоюзу.

Jiayuan Komi пропонуватиметься у передньо- та задньопривідному виконанні. Потужність електромоторів на вибір. 27-сильний (20 кВт) з крутним моментом в 90 нм або 41-сильний (30-кіловатний) з піковим моментом в 110 нм.

Електричний Jiayuan Komi

Швидкісна межа електричного кей-кара – 100 км/год. Батареї запропоновані в різних варіантах ємності: початкова 17,8 кВт * год пробіг в 161 км. Найємніша 35-кіловатна дає можливість подолати без підзарядки 320 км (цикл NEDC).

  • Габарити електромобіля Jiayuan Komi: 2,998 м х 1,522 м х 1,555.
  • Колісна база – 2 м.
  • Диски R15.
  • Споряджена маса із найємнішою батареєю – 1,278 т.
Електричний Jiayuan Komi

Екстер’єр реалізований у традиціях субкомпактних авто: 3-дверний кузов із простими та рубаними формами. Капот із мінімальними звисами, круглою галогенною головною оптикою та LED дугами ходових. Плафони з’єднує планка з шістьма U-подібними елементами в стилі моделей Jеp, під нею – глуха накладка з дрібноячеистим решетом у виштампуванні з вертикальними бічними повітропроводами, акуратний бампер з невеликим обважуванням із пластику. Ззаду – трикутні плафони габаритних вогнів, бампер у пластиковому захисті, додаткові світловідбивачі.

Цікаво  Електромобілі: на які новинки ми чекаємо?

Електричний Jiayuan Komi

Електричний Jiayuan Komi

Салон електромобіля 4-місний, передні крісла з інтегрованими підголовниками, ззаду – компактний диван. Центральний тунель відсутній, зате непогано виглядає «паряча» консоль. Матеріали оздоблення бюджетні: текстиль та пластик. У списку оснащення: 2 подушки безпеки, мультируль, панель приладів цифрового типу, 7-дюймовий тачскрин мультимедіа Ваidu Саr Life, кондиціонер, круїз-контроль, АВS, ЕSР, безключовий доступ.

Цікаво  Mercedes benz eqa електромобіль

На ринку Піднебесної Jiayuan Komi пропонують за ціною 45 800 юанів (7200 доларів) за початкову комплектацію. За 67 800 (10600) – за найпотужнішу.

Прокрутка до верху