Головна сторінка » Chevrolet Silverado електромобіль: характеристики пікапа
Chevrolet Silverado

Chevrolet Silverado електромобіль: характеристики пікапа

Chevrolet Silverado

Компанія Chevrolet презентувала електромобіль Silverado. Повністю електричний пікап поставлятиметься з потужністю приводу до 495 кВт. Запасом ходу до 640 км та можливістю заряджання постійним струмом потужністю до 350 кВт. Вихід на ринок відбудеться наступного року з очікуваною стартовою ціною близько 40 000 доларів.

Silverado EV 2023 модельного року базується на платформі Ultium від General Motors, яку також отримав GMC Hummer EV. Обидва автомобілі будуть збиратися на заводі Detroit Hamtramck. Спочатку планується два варіанти: RST First Edition та модель, орієнтована на комерційні автопарки під назвою Work Truck (WT).

електромобіль

Візуально відрізнити версії легко. Для WТ запропоновані чорнені пластикові елементи спереду (кенгурятник, штанга, обвіс та кріплення бампера, заглушка на місці решітки радіатора). У RST First Edition ці елементи відсутні, в зоні радіатора глуха накладка в тон кузова оптики. Додатковий LED міст, бампер з іклами із пластику та посрібленою вставкою над зоною повітроводу.

Цікаво  Електромобіль BMW iX

Версія RST First Edition отримає 495 кВт, WT – на 375 кВт потужності. У стандартній комплектації буде пропонуватись повний привід, але у своєму прес-релізі Chevrolet не вказує кількість двигунів. Максимальний момент, що крутить, RST First Edition складе 1179 Нм, WT – 833 Нм.

електромобіль

Що стосується батареї Silverado EV, тут GM теж не багатослівна і говорить лише, що в ній буде 24 модулі. Це означає, що максимальна конфігурація становить 200 кВт/год. У комплекті батарей Ultium можна об’єднати 6, 8, 10 або 12 модулів в один блок. Для великих пікапів, тобто для GMC Hummer EV, два блоки потужністю 100 кВтг. Що складаються з дванадцяти модулів, укладаються один на одного. Враховуючи такий розмір батареї, запас ходу 640 кілометрів навряд чи дивовижний для такого великого електромобіля.

Цікаво  Nissan Leaf (ZE1) II покоління

Салон Chevrolet Silverado

електромобіль

У салоні Chevrolet Silverado EV WТ використовуються бюджетні матеріали обробки. При цьому в наявності 11-дюймова приладова панель і широкоформатний тачскрин 14 дюймів для мультимедійної системи. У RST First Edition преміум-оформлення, 17-дюймовий планшет налаштувань. Набір з десятка розеток і система Power Вase дає можливість зарядити навіть інший електромобіль. Також фірмовий автопілот Super Сruise – дозволяє водієві зняти руки з керма на схвалених для таких цілей трасах і місцевостях.

електромобіль

Обидві версії електромобіля мають ергономічний і великий передній багажник е -Trunk. Довжина вантажної платформи становить 1,8 м, модифікація RST First Edition має «фішку» MultiFlex Midgate. Складну перегородку між салоном і платформою. Яка дозволяє трансформувати довжину вантажного майданчика до 2 задній борт при такій системі оснащений електроприводом та відкидною секцією.

Прокрутити вгору