Головна сторінка » Електромобілі Sony – седан та кросовер
Електромобілі Sony

Електромобілі Sony – седан та кросовер

Електромобілі Sony. Цього року Sony піднесла на CES ще один сюрприз, представивши електромобіль кросоверну версію VISION-S. Який дебютував на виставці електроніки два роки тому, та оголосила про створення Sony Mobility, Inc. Нового підрозділу, який сконцентрується на електричних мобільних технологіях.

Більше того, Sony офіційно заявила, що розглядає можливість комерційного запуску автомобіля VISION-S, завдяки чому цей проект здається реальнішим, ніж будь-коли.

Електромобілі Sony

Презентація тривала зовсім недовго. Близько 4-5 хвилин було витрачено на обговорення електромобіля та кілька хвилин на зусилля Sony у сфері мобільності наприкінці прес-конференції. Наприкінці обидві машини виїхали на сцену і стали пліч-о-пліч, надавши можливість для порівняння.

Електромобілі

Зв’язок між двома електрокарами простежується дуже чітко: вони мають майже ідентичну мову дизайну. Кросовер трохи більше, з більш високим дахом в задній частині. Але в іншому автомобілі виглядають майже однаково – настільки, що на перший погляд можна списати відмінності на зміну перспективи камери.

Цікаво  Електромобіль Mercedes-Benz EQB — ціни та комплектації

Помітною відмінністю двох концептів є колеса – кросовер VISION-S має аеродинамічні ковпаки, а седан отримав з відкритими спицями більш традиційні диски. SUV-версія VISION-S офіційно одержала назву VISION-S 02, оригінальний концепт – VISION-S 01.

салон

Про характеристики нових електромобілі Sony не розповіла. Швидше за все, вони залишилися такими, як у торішнього концепту. Потужність 400 кВт (536 к. с.) з 2-ма моторами та повним приводом. Швидкість від 0-100 км/год за 4,8 с й швидкість максимальна 240 км/ год.

Цікаво  Пікап Rivian - Новий сучасний електромобіль

Інтер’єр всередині Електромобілів Sony той самий з широким екраном на панелі приладів і додаткові монітори на спинках передніх сидінь. Розваги в автомобілі включають можливість грати в ігри PlayStation через віддалене підключення. Також можливість грати в потокові ігри через хмару.

Салон Sony

салон

У прототипах Sony Vision-S велика увага приділяється безпеці завдяки величезній кількості датчиків, що забезпечують круговий огляд навколо автомобіля. У комплект входять високочутливі CMOS-сенсори зображення з високою роздільною здатністю та широким динамічним діапазоном.

Цікаво  Peugeot e 2008 характеристики

Також лідари, які точно визначають координати у тривимірному просторі. Sony заявляє, що зараз проводить у Європі функціональні випробування у зв’язку з випуском удосконалених систем допомоги водієві (ADAS) рівня 2+ на дорогах загального користування.

Scroll to Top