Головна сторінка » Електромобіль Mercedes-Benz EQB — ціни та комплектації
Електромобіль Mercedes-Benz EQB — ціни та комплектації

Електромобіль Mercedes-Benz EQB — ціни та комплектації

Новий Електромобіль Mercedes-Benz EQB розпочав продаж. Відкрито прийом замовлень, розкрито технічні характеристики, комплектації та ціни, параметри, фото.

Електромобілі дедалі більше з’являються на ринках різних країн. Десь вони популярніші, а десь ще тільки починають з’являтися. Так, днями оголосили ціни на новий Mercedes-Benz EQB. Розкрили повний перелік комплектацій кросовера.

Першим електрокаром була модель EQA, наступною став кросовер EQB. Це другий, компактний та повністю електричний кросовер від Mercedes-EQ. З іншого боку, це перший серійний повністю електричний кросовер, де привід повністю електричний. Виробництво нового Mercedes EQB налагоджено в Угорщині, на заводі у місті Кечкемет.

Електромобіль Mercedes-Benz EQB

Якщо вірити словам виробника, то на старті продажів покупцю запропонують дві модифікації: EQB 300 4Matic та EQB 350 4Matic. Перший варіант електрокара зможе видати 228 конячок, а друга модифікація 292 л. Незалежно від обраної версії запас ходу за вимірами стандарту WLTC становить 419 кілометрів.

Цікаво  Ora Ballet Cat: китайський «Фольксваген Жук»

Попри те, що автомобіль недавно офіційно представили публіці, вже названа ціна Mercedes EQB. Базовий варіант EQB 300 4Matic обійдеться від 45 465 євро, топовий варіант EQB 350 4Matic обійдеться від 47 589 євро. Для порівняння, у Німеччині дані модифікації обійдуться 52336 та 55000 євро відповідно.

За рахунок таких характеристик новий Mercedes EQB 300 може розігнатися від 0 до 100 км/год за 8 с., а EQB 350 прискорюється до сотні за 6,2 секунди. Крім перелічених комплектацій Mercedes EQB, планують випускати й інші модифікації. Основним завданням буде збільшення запасу ходу. Найближчим часом планують представити передньопривідну комплектацію.

Розміри електрокара Мерседес EQВ 2022

  • Довжина, мм 4684
  • Ширина, мм 1834
  • Висота, мм 1667
  • Колісна база, мм 2829
  • Об’єм багажника, л 495 (зі складеними сидіннями 1710 л) для п’ятимісної модифікації.
  • Об’єм багажника, л 465 (зі складеними сидіннями 1620 л) для семимісної модифікації.
Електромобіль Mercedes-Benz EQB

За стандартом електричний кросовер Мерседес EQВ розрахований на 5 місць. Якщо цього мало, то опціонально пропонують додати третій ряд сидінь на два посадочні місця. Як правило, на третій ряд зможу сісти пасажири, зростання яких не перевищує 1,65 м. Все це через те, що дах не такий високий і на нерівній дорозі легко можна дістати головою до стелі.

Цікаво  Електромобіль Nissan Ariya

Електромобіль Mercedes-Benz EQB

Не залишилися поза увагою системи безпеки і комфорту електричного Mercedes EQВ 2022. Так в списку нового електрокара числяться висувні підголовники, ремені безпеки на всі посадкові місця, а також бічні подушки безпеки, у тому числі і для пасажирів третього ряду сидінь.

Другий і третій ряд Mercedes EQB сумарно можуть розташувати до 4 дитячих сидінь. Ще одне дитяче сидіння можна розташувати дома переднього пасажира. Приємним плюсом буде те, що сидіння третього ряду можна скласти врівень з підлогою, тим самим створивши рівну поверхню в багажнику.

Електромобіль Mercedes-Benz EQB

Серцем нового електричного Mercedes EQB вважається літій-іонний акумулятор. Напруга батареї 420, а ось корисна ємність 66,5 кВт * год. Сам же модуль батареї, що складається з 5 блоків, розташували під підлогою, по центру електрокара. Щодо корпусу акумулятора, то він, по суті, є частиною кузова електрокара. Відповідно, корпус акумулятора служить як додатковий захист при ударі.

Цікаво  Peugeot e 2008 характеристики

Плюсом буде те, що корпус акумуляторної батареї Mercedes EQВ може підігріватися або в потрібний момент охолоджуватися. Як наслідок, за будь-яких погодних умов батарея підтримується в оптимальному робочому температурному діапазоні.

Підігрів або охолодження здійснюється за допомогою рідинного теплообмінника, розташованого в нижній частині всієї конструкції. За даними виробника, на батарею нового Mercedes EQB дається гарантія 8 років або 160 тисяч кілометрів пробігу. Перші живі екземпляри Mercedes EQB варто очікувати вже у другому кварталі 2022 року.

Прокрутка до верху