Головна сторінка » Renault Zoe: Електромобіль
Електромобіль Renault Zoe

Renault Zoe: Електромобіль

Хетчбек Renault Zoe який вийшов у 2012 році – один з найпопулярніших електромобілів у Європі. Минулого року продано 37,8 тисячі машин (Nissan Leaf знайшов 38,7 тисячі покупців), а загальний тираж вже перевищив 150 тисяч екземплярів.

Електромобіль Renault Zoe

Зовнішні зміни не принципові (нові бампери схожі на колишні). Вся світлотехніка тепер діодна вже в базовій комплектації, а задні поворотники зроблені у вигляді рядка, що біжить. А ось інтер’єр у Zoe абсолютно новий – з синтетичною оббивкою сидінь, виготовленою з переробленої сировини, і також повністю діодним підсвічуванням.

Салон

Перед водієм тепер 10-дюймовий дисплей із гарною графікою приладів та картою навігації. Нова медіасистема має збільшений екран. (9,3 дюйми замість семи), функції Apple CarPlay та Android Auto, а також розширений функціонал віддаленого доступу зі смартфона. Блок клімат-контролю – з дисплеями, вбудованими в ручки, що обертаються. Селектор трансмісії тепер нефіксований, а замість важеля гальма стоянки з’явилася кнопка сервоприводу.

Цікаво  Mazda mx 30 - електромобіль
салон Renault Zoe

Renault Zoe

Усю електротехніку знову модернізовано. Головне – ємність літій-іонної тягової батареї збільшена з 41 до 52 кВт∙год. Пробіг за циклом WLTP зріс із 317 до 390 км. А ще Zoe тепер можна заряджати не лише змінним, а й постійним струмом. За пів години у терміналу потужністю 50 кВт запас ходу зросте приблизно на 150 км.

Цікаво  Mercedes benz eqa електромобіль
Електромобіль Renault Zoe

Версії з електромоторами потужністю 88 і 92 л. відправлені у відставку. Насамперед найпотужніший двигун на 108 к.с. та 225 Нм відтепер став базовим. А також з’явився двигун з віддачею 135 к.с. та 245 Нм. З ним Renault Zoe може розігнатися до 100 км/год менш ніж за десять секунд проти 11,4 с у початковій версії. Максимальна швидкість – 140 та 135 км/год відповідно.

Цікаво  Chevrolet Silverado електромобіль: характеристики пікапа
Електромобіль

У хетчбека з’явився їздовий режим B з максимально ефективною рекуперацією. Прискоренням і уповільненням можна керувати лише педаллю акселератора, а використання педалі гальма звести до мінімуму. З обладнання у Zoe є автопарковник, система автоматичного гальмування та комплекс інших електронних помічників. А ще з’явилися задні дискові гальма: досі Zoe мали «барабани»!

Renault Zoe

На європейському ринку оновлені електромобілі Renault Zoe з’являться вже восени, причому у компанії обіцяють, що ціни зростуть незначно. Зараз у Франції вони починаються з 23 200 євро без урахування субсидій.

Scroll to Top