Головна сторінка » Фільми бойовики які варто переглянути ТОП 15
Фільми бойовики

Фільми бойовики які варто переглянути ТОП 15

Фільми бойовики які варто переглянути. Хороший бойовик чи гучний фільм повинен мати кілька особливостей. Насамперед правильний темп, що затягує інтрига та харизматичний герой. Насправді вибухи та бойові сцени відходять на другий план. Є багато бойовиків, які заслуговують називатися хорошими, але безумовно менше, щоб називатися кращими. Нижче ви знайдете їх усі.

Якщо хтось думає, що бойовики — це лише стрілялки, бійки та вибухи, то він помиляється. Звичайно, вони важливий елемент, але без гарної історії та харизматичного героя вони втрачають свою цінність. А сучасним глядачам мало простих історій про бандитів та поліцейських. Вони очікують складніших персонажів, стосунків та поглядів. Нам не треба одразу знати, хто хороший, а хто поганий. Набагато важливіше, щоб історія була захоплюючою, двозначною та йшла у хорошому темпі. Це складові гарного бойовика.

Бойовики дуже популярний жанр кіно, тому виробляється багато продукції такого типу. Зазвичай їх закидають низьку художню цінність, але приписують їм високу видовищність. Проте останніми роками цей підхід змінився. Виходить все більше і більше фільмів, які не тільки тримають вас у напрузі, а й залишають глибший досвід. Таким чином, вони відсікли класику жанру з 80-х і 90-х, таку як «Раш», «Час пік» або «48 годин». Крім того, сучасний бойовик став набагато видовищнішим, орієнтованим на спецефекти та «феєрверки». Усе це означає, що це жанр розвивається і продовжує створювати дивовижні твори. Нижче ви знайдете найкращі гучні фільми.

Фільми бойовики які варто переглянути

15. Джон Вік

Фільми бойовики 1
Фільми бойовики які варто переглянути

Найкращий бойовик Про Джона Уїка вже знято три фільми. Попри те, що весь серіал піддається різкій критиці з боку преси, він отримав велике визнання в очах глядачів, які заповнюють кінозали з кожною наступною прем’єрою. У першому фільмі серії ми зустрічаємося з головним героєм – колишнім найманим убивцею, який йде з професії заради коханої. На жаль, жінка вмирає від невиліковної хвороби, залишивши Джонові лише собаку. Коли тварина вбиває син російського мафіозі, наш герой здійснює криваву помсту. Безумовно, кожен із фільмів тримає у напрузі, а сцени бійок та перестрілок чудові.

Цікаво  Частина 2: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!

14. Міцний горішок

міцний горішок 2
Фільми бойовики які варто переглянути

Ще один приклад фільму, що завоював таку популярність у публіки, що були створені наступні частини. А перший дебютував 1988 року і сьогодні вважається класикою бойовиків. Оригінальний фільм Брюса Вілліса називається «Міцний горішок». У першій частині Джон МакКлейн намагається завадити терористам пограбувати офісну будівлю на кілька мільйонів доларів. Все це відбувається на різдвяній вечірці компанії, де бере участь колишня дружина Макклейна. Звичайно, поліцейський впорається із завданням. У наступних фільмах серії він робить такі ж ризиковані дії.

Варто переглянути

13. Форсаж

Фільми бойовики 3
Фільми бойовики які варто переглянути

Ще один фільм у списку, з якого почалася вся серія. У першій частині серії ми проникаємо у світ банд, які змагаються за першість, беручи участь у перегонах на вулицях міст. Потрібно додати, що ці перегони небезпечні та вимагають великих грошей. Молодий поліцейський Брайан (Пол Вокер) проникає в структури банди. Крім швидких тачок та гангстерських поселень, у нас є ще й любовні нитки, а це все, що важливо у бойовиках.

12. Місія нездійсненна

місія нездійсненна 4
Фільми бойовики які варто переглянути

На цей раз роль безстрашного агента виконує Том Крузі, перед яким стоїть нездійсненна місія. Помилково звинувачений у зраді, він повинен виявити та викрити справжнього шпигуна. Це непросте завдання, але завдяки цьому видовищних сцен не бракує. Агент Хант вражає своєю кмітливістю та фізичною підготовкою.

11. р & Місіс. Сміт

Фільми бойовики 5
Фільми бойовики які варто переглянути

Історії про агентів домінують у бойовиках. Тут усе по-іншому. Головні герої перебувають у шлюбі агентів, але жоден не знає про справжню професію іншого. Тому їм доводиться постійно вдавати себе перед собою, що призводить до сімейної кризи. Коли правда нарешті виходить назовні, вони буквально хочуть вбити один одного. Фільм тримається у відмінному темпі.

Цікаво  Захоплюючі фільми для жінок - ТОП 15

Фільми бойовики які варто переглянути

10. Малюк на драйві

малюк на драйві 6
Фільми бойовики які варто переглянути

Пограбування банків – сюжет багатьох фільмів. У ньому ми дізнаємося історію з погляду маленького хлопчика, який тусується не з тими людьми. Він водій банди, що грабує банки. Коли він хоче порвати зі своєю професією, бос мафії шантажує його, звинувачує в пограбуванніі прирікає на провал.

9. Кінгсман

Фільми бойовики 7
Фільми бойовики які варто переглянути

Британці більше відомі комедіями, ніж бойовиками, проте цей жанр їм теж підходить. У Kingsman чимало комедійних сюжетів. А це історія про секретних агентів, але вкрай шикарна. У них є строго певний етос, стиль та поведінка. Коли в їхні лави вливається молода кров, приходить ковток свіжого повітря, але й непередбачуваність.

8. Вибухова блондинка

вибухова блондинка 8
Фільми бойовики які варто переглянути

Бойовики, в яких жінки є головними героями, є рідкістю. Помітним винятком є ​​«Вибухова блондинка». Дія фільму відбувається під час холодної війни у ​​розділеному Берліні. Американський агент приїжджає до міста та має розплутати кілька справ. Шарліз Терон чудова у цій ролі.

7. Шалений Макс: Дорога люті

Фільми бойовики 9
Фільми бойовики які варто переглянути

Знаменитий серіал «Шалений Макс» — чудовий бойовик, що показує альтернативне бачення світу. Останній фільм у цій серії, безумовно, найкращий, але й найсміливіший з усіх. Напруга не сходить з тону ні на мить. Ми учасники гонитви за біглим каторжником. Блискуча роль Тома Харді.

Варто переглянути

6. Інфільтрація

інфільтрація 10
Фільми бойовики які варто переглянути

Найцікавіше в історіях про поліцаїв і гангстерів те, що ніколи до пуття не знаєш, хто насправді грає, з якою метою. Поліцейський під прикриттям у лавах злочинного угруповання та інформатор мафії в бостонському слідчому відділі починають один з одним смертельну гру. Ви можете дивитися цей бойовик, якби ви були на бомбі уповільненої дії, тому що ви все ще можете відчути атмосферу напруги.

Цікаво  Найкращі фільми 2021 року

5. Сіль

Фільми бойовики 11
Фільми бойовики які варто переглянути

«Сіль» прославилася завдяки ролі Даніеля Ольбрихського. Проте справжньою зіркою є Анджеліна Джолі. Вона зіграла роль подвійного шпигуна, що тікає після викриття. Він починає ховатися і боротися з ворогами. Ось тільки незрозуміло, хто насправді ворог. Це те, що робить дію таким захоплюючим.

4. Вартові Галактики

вартові галактики 12
Фільми бойовики які варто переглянути

«Вартові Галактики» — це не лише чудовий фантастичний фільм, а й чудовий бойовик. На екрані відбувається дуже багато всього, з перших моментів глядачі втягуються в саму гущу дії, яка набирає обертів з кожною хвилиною. Все це під ритм хітів 80-х та 90-х.

3. Вбити Білла

Фільми бойовики 13
Фільми бойовики які варто переглянути

Найманець убивця, на ім’я Чорна Мамба виходить із коми через чотири роки з наміром кривавої помсти людям, які намагалися його вбити. «Вбити Білла» — один із тих фільмів, за які ми любимо Квентіна Тарнатіно. Головною перевагою тут є видовищні сцени битв та дуелей, що набули культового статусу.

Фільми бойовики які варто переглянути

2. Втікач

втікач 14
Фільми бойовики які варто переглянути

«Втікач» — один із класичних бойовиків, який не набридає через багато років. Шановний хірург Річард Кімбл знаходить свою дружину мертвої оселі. Його звинувачують у її вбивстві та засуджують до страти. Коли дорогою у в’язницю відбувається нещасний випадок, Кімбл не втрачає можливості й втікає. Шериф Семюел Джерард слідує за ним. Перегони за виживання і справді починається.

1. Трилогія Борна

Фільми бойовики 15
Фільми бойовики які варто переглянути

«Ідентифікація Борна», «Хрестовий похід Борна» та «Ультиматум Борна» – знаменита трилогія про долю агента Джейсона Борна. Це серія фільмів, які дуже напружені. Головний герой був секретним агентом, який пройшов навчання за спеціальною програмою ЦРУ. Простіше кажучи, можна сказати, що йому промили мізки й він придбав набір спеціальних навичок, які зробили його надзвичайно добрим агентом. Ці фільми дивують і тримають у напрузі з перших хвилин.

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору