Головна сторінка » Квіти в саду – ми рекомендуємо садові квіти, стійкі до спеки та посухи.
Квіти в саду

Квіти в саду – ми рекомендуємо садові квіти, стійкі до спеки та посухи.

Квіти в саду – ми рекомендуємо садові квіти, стійкі до спеки та посухи. Сонячний сад може бути проблемою, особливо якщо тривалий час жарко. Це важкі умови для багатьох рослин, але є такі, які почуватимуться в них чудово. Рекомендуємо рослини, які варто висаджувати на сонячній клумбі, до того ж вам не доведеться їх постійно поливати.

Рослин, які добре переносять спеку і посуху, досить багато і вони різноманітні, тому легко вибрати ті, які підійдуть нашому саду. Серед них є дуже ефектні й зовсім маленькі, різнокольорові й білі, декоративним листям і, звичайно ж, квітами.

Цікаво  Догляд за самшитом - що робити, щоб вони красиво росли?

Квіти для саду стійкі до сонця і посухи

У природі вони зустрічаються в сухих, іноді напівпосушливих місцях, тому добре пристосовані до нестачі води. Звичайно, у разі тривалої посухи вони не завадять трохи полити, але нам не потрібно поливати їх щодня. Деякі з цих рослин мають здатність накопичувати воду у своїх листках і стеблах, інші мають низьку потребу в ній, або їх листя добре захищені від випаровування.

Такі «захисти» листя часто мають декоративне значення, оскільки найпоширенішими механізмами є волоски, що ростуть на листі (так званий різець). Вони надають сіро-сріблястого відтінку частинам рослин, які зазвичай зелені, а в деяких, наприклад, у чистилищі шерстистого, вони виглядають справді вражаюче та роблять рослину унікальною та незвичайною на дотик.

Цікаво  Посадка лілії - ​​символ краси та невинності
фото

Як доглядати за посухостійкими рослинами

Український клімат із мінливою погодою не зовсім оптимальний для жарко- та сухолюбних рослин. Періоди посухи та спеки чергуються з днями або навіть тижнями дощу. Тому важливо висаджувати ці рослини в добре дренований ґрунт. Якщо ґрунт у нашому саду важкий і глинистий, його слід перекопати з піском (а краще компостом). Рослини, які люблять сухий ґрунт, також можна висаджувати на пагорбах (навіть невеликих) або схилах, іншими словами, місцях, звідки тече вода. Не садимо їх ні в поглиблення, ні в тінь!

Цікаво  Клеома - вирощування, догляд і вимоги

Садові рослини, які (майже) не потрібно поливати

Ми відібрали 12 рослин, які можуть обійтися без поливу і добре переносять палюче сонце. Переважна більшість з них (крім вербени патагонської) є багаторічними, тому посаджені один раз, вони ще довго будуть прикрашати наш сад.

Дивіться також: Квіти садові – найпопулярніші баготорічники

Прокрутка до верху