Головна сторінка » Майнкрафт загальний опис

Майнкрафт загальний опис

Майнкрафт загальний опис – це гра, створена шведською компанією «Mojang» на чолі з відомим програмістом та любителем ігор Маркусом Перссоном або більш відомим під ніком «Notch». Дізнавшись докладніше про неї, ви неодмінно захочете завантажити Майнкрафт.

Весь принцип гри побудований на так званому жанрі «пісочниці» з елементами виживання в дикому світі гри майнкрафт (воно і зрозуміло, адже з англійської назва гри перекладається як «шахтарська справа»).

Світ Майнкрафт дуже величезний і тому складається з блоків в ньому абсолютно все, від землі й води, до мобів і навіть хмар. У грі використовуються текстури з дуже низькою роздільною здатністю, а саме 16 на 16 пікселів. Все це логічно, адже якби такий величезний світ мав би ще й круту графіку, то для того, щоб пограти в майнкрафт потрібен був би комп’ютер пентагону. Гра була написана мовою Java та використовує так звані бібліотеки LWJGL.

Майнкрафт загальний опис

Майнкрафт загальний опис: Де звантажити та режими гри

Гра працюватиме на Linux, OS X, Windows, XBox 360, Android та iOS.

Усього в грі є 4 режими, кожен з яких змінює в корені весь ігровий режим:

Цікаво  35 найкращих плагінів для WordPress

1. Творчий – тут у вас необмежені ресурси, є все, що ви забажаєте. Ви можете літати, і вас неможливо вбити. По суті це режим «бога» і потрібен він для того, щоб творити гарні речі у світі майнкрафт.

2. Пригодницький – цей режим схожий на режим виживання, тільки блоки не можна ламати, а щоб їх зламати, потрібен спеціальний інструмент. З’явився режим нещодавно.

3. Хардкор – у цьому режимі як у реальному житті. Якщо вас вбивають, ваш персонаж зникає і вам треба починати заново.

4. Виживання – найпопулярніший режим серед гравців. Тут вам потрібно виживати у світі з іншими гравцями. У вас є шкала життя та голоду. Ви також можете будувати все, що захочете і плюс до всього, якщо вас уб’ють, то ви знову відроджуетесь.

Майнкрафт загальний опис

Є чутки, що в майбутньому з’являться ще кілька режимів, такі як «осада зомбі» та «захоплення прапора». Майнкрафт лаунчер можна звантажити, а далі вам залишиться тільки встановити його і вибрати режим гри. По суті, звантажити клієнт майнкрафт це єдине, що може ввести в ступор новачка, який вирішив пограти в майнкрафт.

Цікаво  2022 рік гороскоп: Рік кібертигра

Якщо точно, то гра платна. Стала вона платною після певної версії. Але ви можете завантажити minecraft та грати безкоштовно.

Майнкрафт загальний опис: Типи світів та моби

У грі є кілька типів світів, всього їх три:

1. Звичайний – найпопулярніший тип світу. Він нагадує справжній земний світ. Тут є і гори, і вода, і різноманітні печери, водоймища. Корисні копалини та різні руди. Загалом, усе, що світ був схожий на справжню Землю.

2. Суперплощина – це тип світу, що настроюється, з плоскою поверхнею. Ви можете налаштувати все від біомів до площин.

3. Великі біоми – схожий на попередній тип, але відрізняється лише розміром біомів. Тут вони великі. (Біоми – це рівнини, степи, пустелі. Загалом, плоскі поверхні).

У грі є різні моби, які виповзають переважно вночі і будуть нападати на вас. Це різні павуки, зомбі, кріпери, скелети та інші хижі моби. Так само є моби, які ходять вдень, переважно це тварини – свині, корови, кури, вівці. З усіх цих мобів можна видобувати різні ресурси.

Майнкрафт загальний опис

Ресурси знадобляться вам, коли ви почнете щось будувати. По суті, в цьому є весь сенс гри. Побудувати в Майнкрафт можна абсолютно все. Залежить лише від вашої фантазії. Адже це як справжній реальний світ.

Цікаво  iPhone 12 Pro Max: Чим кращий за інші флагманські смартфони на ринку

Звантажити гру Майнкрафт на комп’ютер і почати грати зі своїми друзями. Тобто ви можете створити свій сервер, куди підключатимуться всі ваші друзі, і ви всі разом зможете будувати у своєму світі цілі міста. Плюсом є те, що ви можете зберегти ігровий процес на сервері. Також варто відзначити, що в грі ви можете побудувати портал в пекло і там видобувати інші рідкісні ресурси.

Загалом, описати весь ігровий процес не вийде на кількох сторінках, адже це те саме, що описати людське життя. Тому завантажуйте гру Майнкрафт і починайте грати.

Майнкрафт загальний опис
Майнкрафт загальний опис

Системні вимоги гри Майнкрафт (мінімальні):

1. Процесор: від 1.4 ГГц, якщо багатоядерний процесор, або від 2.0 ГГц, якщо одноядерний процесор.

2. Оперативна пам’ять: від 512 Мб та вище для Windows, від 1 Гб для Windows Vista та 7 32-х бітна.

3. Відеокарта: підтримка OpenGL 1.4 та вище.

4. Жорсткий диск: від 80 Мб вільного місця на жорсткому диску.

В принципі, гра піде практично на всіх нових комп’ютерах.

Прокрутка до верху