Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара»

Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара». На церемонії вручення нагороди People’s Choice Awards «Гра в кальмари» завоювала нагороду «The bingeworthy show of 2021» (буквально — шоу для перегляду запоєм) у конкуренції з шістьма шоу, у тому числі «Локи» від Disney+, «Тед Лас» та Кримінальна драма HBO «Мейр із Істтауна». Читайте також Гра в кальмар – Сюжет серіалу «Гра в кальмара»

Цього року головні нагороди отримали фільми «Кода», «Не дивись нагору», «Дюна», «Король Річард», «Піца з лакричником», «Алея кошмарів», «Влада пса», «Тік-так… Бум !», «Трагедія Макбета» та «Вестсайдська історія».

Минулого місяця «Гра в кальмара» здобула титул найкращого повнометражного серіалу на Gotham Awards, ставши першим у країні переможцем на церемонії вручення нагород у США за інди-фільми та серіали.

За даними на 1 грудня, серіал «Гра в кальмара» переглянуло вже понад 140 млн.

Про серіал

Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара»

“Гра в кальмара” – південнокорейський веб-серіал у жанрі виживання, трилера, пригодницького бойовика та драми. Режисером та автором сценарію став Хван Дон Хек. Серіал складається із дев’яти епізодів, а прем’єра на платформі Netflix.

Цікаво  2022 рік гороскоп: Рік кібертигра

Сюжет серіалу «Гра в кальмара» – пояснення, плот-твісти

Кінцівка

Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара»

Після перемоги ведучий відвозить Сона додому. Його викидають на вулиці та кладуть у рот банківську картку – саме там лежать гроші. Пароль від банківської картки – його порядковий номер у грі – 0456. Далі він йде до найближчого банкомату, де знімає 10 тисяч он і бачить залишок на рахунку – 45 мільярдів 599 мільйонів 990 тисяч геть. По дорозі він купує рибу у матері Чо і намагається дати 10 тисяч, але та відмовляється. Потім Сон повертається додому і бачить мати, що лежить на підлозі. Вона не дихає та не подає ознак життя.

Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара»

Протягом року Сон живе таким самим життям як і раніше: займає гроші, бідує і не працює. Одного дня він сидить на березі, і до нього підходить жінка і дуже просить купити квітку. Сон купує троянду на останні готівку і знаходить там картку зі знайомим логотипом, на якій написано місце та час зустрічі.

Цікаво  Гра в кальмара сюжет серіалу

Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара»

Сон вирушає до цього хмарочоса, піднімається на сьомий поверх і бачить О Іль Нама – того самого старого під номером «001». Виявляється, що він – творець цієї гри!

«Гра в кальмара»

Далі Про Іль Нам розповідає, що зробив цю гру для розваги, а сам вступив у гру тому, що хотів згадати перед смертю, як йому було весело у дитинстві, граючи у ці ігри. Про Ілль Нам зберіг життя Сону тому, що з ним було весело грати і завдяки йому він згадав речі з минулого, про які давно забув. Після цих слів старий вмирає.

Потім Сон згадує обіцянку перед Кан, змінює зовнішність і забирає її брата Чхоля. Він віддає його під опіку матері Чо, залишивши величезну валізу з грошима – там рівно половина виграшу.

кальмар

Сон вирішує відлетіти до США, щоб повернути доньку. У метро він бачить, як той самий чоловік грає з черговим незнайомцем у сотні і намагається наздогнати його, щоб поставити кілька запитань, але той їде.

Цікаво  Майнкрафт загальний опис

Він відбирає візитку у незнайомця і дорогою на літак дзвонить на номер. Йому пропонується зіграти в гру, і відбувається діалог:

  • Сон: Слухай уважно. Я не кінь. Я людина. Тому я хочу знати, хто ви такі і як ви можете робити такі звірства з людьми».
  • Містер Х: «Гравець 456. Не вигадуй дурниць».
  • Сон: Тому я не можу пробачити вам те, що ви робите.
  • Містер Х: «Просто сядь у літак. Для твого ж добра».

Розмова кінчається, Сон розвертається і йде. Кінець сезону.