Головна сторінка » Renault fluence ze характеристики
Renault fluence ze характеристики

Renault fluence ze характеристики

2009 року на автосалоні у Франкфурті автомобільна компанія Renault представила серійну версію електромобіля, створеного в рамках програми Renault Z.E. Renault Fluence Z.E. — це 4-дверний 5-місний електричний седан.

Renault Fluence Z.E.

Характеристики Renault Fluence Z.E.

Електромобіль оснащується літій-іонною батареєю 22 кВт * год, що забезпечує запас ходу на 160 км. Її маса становить 250 кг, що за сучасними мірками дуже скромно. Час заряджання від побутової мережі становить 10-12 годин. При потужності джерела 3 кВт час заряджання скорочується до 6-9 годин. Цей електричний седан став першим електромобілем, що має технологію заміни батареї QuickDrop на спеціальних пунктах заміни.

Renault Fluence Z.E.

Батарея живить єдиний синхронний електродвигун на передній осі. Його пікова потужність доходить до 70 кВт (94 к.с.), а максимальний момент, що крутить, становить 226 Н*м. Максимальна швидкість досягає 135 км/год, а розгін до 100 км/год триває 13,7 секунди.

Renault Fluence Z.E.

Дизайн Renault Fluence ZE

Багато в чому зовнішній вигляд електромобіля наслідує бензинову версію. Однак, є деякі нові особливості. Наприклад, корпус став довшим на 13 см. Його Габарити ДхШхВ (мм) = 4748 х 1813 х 1458. Колісна база = 2701 мм. Споряджена маса становить 1543 кг. А також у правому передньому крилі з’явився роз’єм для заряджання.

рено флюєнс з і

Інтер’єр салону також зазнав легкого доопрацювання. На центральній панелі розмістився маленький екран мультимедійної системи. З його допомогою можна відстежувати заряд батареї, витрата заряду, запас ходу, навігаційні карти та інше. На панелі приладів зберігся незвичний для електромобілів аналоговий спідометр. Матеріалами обробки є пластик різної якості та шкірозамінник.

Цікаво  Електромобіль BMW iX

З початку продажу по 2020 рік компанія реалізувала близько 10600 примірників. На момент 2020 року електромобіль продовжує вироблятися на заводах у Китаї та Південній Кореї. До речі, у Китаї він зветься Dongfeng Fengnuo E300 EV. На старті продаж ціна Renault Fluence Z.E. становила $35 114. Згодом вартість електромобіля зросла, і в деяких європейських країнах сягала $38 378.

рено флюєнс з і

Висновок

Цей електромобіль стояв біля джерел електромобілебудування. Заявивши про себе наприкінці минулого десятиліття, він продовжує писати свою історію й досі. Звичайно, сьогодні його показники морально застаріли, і він програє у конкурентних перегонах за клієнта іншим більш технологічним представникам свого сегменту. Проте, варто відзначити, що Renault Fluence ZE має свого споживача на дуже непростому ринку в дуже непростий час.

Scroll to Top