Головна сторінка » Серіал Гра в кальмара 2 сезон – чи буде продовження?
Гра в кальмара 2 сезон

Серіал Гра в кальмара 2 сезон – чи буде продовження?

Не встиг перший сезон серіалу “Гра в кальмара” вийти на Netflix, як люди вже сподіваються, що буде Гра в кальмара 2 сезон, який зараз називають корейськими “Голодними іграми”.

Нова корейська драма “Гра в кальмара” наробила багато галасу. У серіалі розповідається про те, як групу людей, яким не вистачає грошей, вибирають для гри в дитячі ігри за, здається, легкі гроші у розмірі 38,5 мільйонів доларів США. Але в цих іграх немає нічого легкого, оскільки вони набувають смертельного обороту. Серіал зайняв перше місце на Netflix.

Якщо ви дивилися і любили японський серіал «Королівська битва» про школярів, яких відправляють на безлюдний острів боротися на смерть, вам може сподобатися «Гра в кальмара».

Гра в кальмара

“Гра в кальмара” – Пояснення кінцівки

Серіал уже став величезним хітом, і його безперечно не можна пропустити. Як тільки перший сезон був випущений на Netflix, люди сподівалися, що буде ще один сезон, який називають корейськими Голодними іграми. Всього дев’ять серій, і ті, хто, ймовірно, дивився це, вважали б нестерпним, що серіал закінчився кліффхенгером. Це може означати, що в роботі буде наступний сезон, і кілька учасників, що вижили, повернутися в наступному сезоні. Ми підготували останні новини про 2 сезони «Ігри в кальмари» від Netflix.

Цікаво  Asus ExpertBook L1 L1500 Огляд ноутбука

Чи буде 2 сезон гри у кальмара?

Гра в кальмара 2

На жаль, Netflix ще не анонсував вихід 2 сезону. Але зі зростанням популярності «Ігри в кальмара», яка може стати міжнародним хітом, із майже ідеальною оцінкою на Rotten Tomatoes, здається, що 2 сезон серіалу обов’язково має бути. Але все залежатиме від режисера серіалу Хван Дон Хека, який розповів, що вперше задумав ідею шоу ще 2008 року. Серіал був намічений до випуску у 2019 році та називався «Шостий раунд». «Я вже в захваті від перспективи представити шостий раунд глобальної аудиторії через Netflix, – сказав Хван. — Я також покладаю великі надії на спільну роботу з ними».

Коли вийде 2 сезон гри у кальмара?

Режисеру серіалу знадобилося трохи понад десять років, щоб створити шедевр, який підкорив уяву всього світу. Хоча для нового сезону може не знадобитися ще десять років, шанувальникам серіалу, можливо, доведеться почекати принаймні кілька років, перш ніж він вийде на екрани.

Гра в кальмара 2

Говорячи про те, як він вигадав концепцію шоу, режисер Хван Дон сказав: «Я хотів створити відчуття зв’язку між ностальгічними іграми, в які ми грали в дитинстві, та відчуттям нескінченної конкуренції, яке відчувають сучасні дорослі». Сама назва серіалу названа на честь популярної корейської дитячої гри 70-х та 80-х років, яка є типом тега, в якому для нападу та захисту використовується дошка у формі кальмара, намальована в землі.

Цікаво  35 найкращих плагінів для WordPress

Яким буде сюжет Гра в кальмара 2 сезону?

кальмар 2

Сюжет першого сезону завершився досить красиво, коли закінчилася Гра в кальмара. Був один переможець, а решта загинула. Проте сезон дійсно закінчився захоплюючим моментом, коли Гі-Хун робить відкриття, яке заважає йому поїхати в Лос-Анджелес, щоб побачити свою дочку. Він бачить ту саму загадкову людину, яка намагається завербувати нового учасника. Гра в кальмара все ще продовжується, і Гі-Хун хоче її зупинити.

Другий сезон може піти за спробами Гі-Хуна зупинити «Гру з кальмарами». Або він міг би зосередитися на інших іграх по всьому світу з новим складом. Наразі Netflix не прокоментував другий сезон. Ми будемо оновлювати статтю з появою нових подробиць про 2 сезони.

Цікаво  Пояснення закінчення серіалу «Гра в кальмара»

Хто буде у ролях Гра в кальмара 2 сезон?

Гра

Якщо Гра в кальмара повернеться у 2 сезоні, то дуже малоймовірно, що багато хто з початкового складу повернуться. Більшість із 456 людей, які брали участь у грі «Кальмар», померли у першому сезоні. Сон Гі Хун (Чон Чже Лі) – єдиний, хто вижив в іграх, і цілком можливо, що він повернеться до нового сезону.

Гра 2

Інший актор, який може повернутися, — Кон Ю з «Поїзда до Пусана». Його персонаж у серіалі був тим, хто завербував Гі-Хуна у гру. Він все ще живий і може повернутися до 2 сезону, залежно від напрямку сюжету.

Офіцер поліції Джун-хо (Ві Ха-Джун) також може повернутися, оскільки насправді ми не бачили його смерті. Є ймовірність, що він все ще живий і може бути рушійною силою сюжету 2 сезони.

Прокрутка до верху