Головна сторінка » Tesla motors roadster
Tesla motors roadster

Tesla motors roadster

У 2018 році компанія Tesla Motors продемонструвала концептуальну версію нового покоління Roadster. Перша генерація випускалася з 2008 по 2012 рік і являла собою Lotus Elise c електричним двигуном і злегка перекроєним дизайном.

Своєю чергою, новинка отримала набагато прогресивнішу технічну начинку, незвичайний інтер’єр і обтічний дизайн в актуальному, на цей час, фірмовому стилі. Загострені фари головного освітлення з повністю світлодіодною начинкою, кількома блоками лінз, що фокусують, і тонким підведенням світлодіодних денних ходових вогнів.

Tesla motors roadster

Передній бампер отримав невеликий трапецеїдальний повітрозабірник та карбоновий спліттер у нижній частині. Також хочеться відзначити гладкі бічні панелі з витонченими виштампованими та легкосплавні колеса, що кріпляться до ступиці за допомогою однієї єдиної гайки. Що стосується корми, то вона отримала надзвичайно вузькі стоп-сигнали, величезний дифузор і висувний спойлер, здатний змінювати свій кут атаки.

Цікаво  Найкращі моделі електромобілів у 2021 році
Tesla motors roadster

Розміри Tesla roadster

Тесла Родстер – це спортивний чотиримісний автомобіль преміумкласу. Такий тип кузова швидше можна назвати тарга, через знімну панель над першим рядом сидінь. Варто зазначити, що другий ряд досить компактний і швидше за все підійде лише для дітей.

Tesla motors roadster

Розміри автомобіля: ширина 1950 мм, довжина 4500 мм, висота 1200 мм, а колісна база – 2700 міліметрів. Що стосується самої платформи, то вона є просторовою рамою до якої кріпиться незалежна підвіска. Спереду розташувалися два поперечні важелі, а ззаду – багатоважільна система. Гальма також мають досить прогресивну будову. На всіх колесах розташовуються углеродокерамічні дискові механізми із шести поршневими супортами.

Цікаво  Chrysler Airflow: Електромобіль представлений на СES 2022

Технічні характеристики Tesla

Tesla motors roadster

Перше покоління мало непогані, але досить прості показники. Сама заряджена версія видавала 291 кінську силу, 400 нм моменту, що крутить, і набирала першу сотню за 3,9 секунди. Друге покоління Tesla Motors Roadster, за заявою виробника, має стати найшвидшим автомобілем у світі. Як силова установка, будуть використовуватися три електричні двигуни. Один на передній та два на задній осях. Їхня сумарна віддача становитиме близько 722 кінських сил.

Tesla motors roadster

У результаті, родстер вистрілюватиме до першої сотні за рекордні 2,1 секунди та набиратиме 160 км/год за 4,2 секунди. Завдяки низькому центру тяжкості та чудовій аеродинаміці, швидкісна стеля знаходиться на позначці 400 кілометрів на годину. Також хочеться відзначити, що класичну чверть милі (дистанцію 402 метри) автомобіль проходитиме за 8,8 секунди.

Цікаво  Porsche Taycan - Електромобіль
Tesla motors roadster

Оснащення Tesla roadster

Tesla roadster

Виробник не анонсував точний список оснащення Tesla Roadster, проте, достеменно можна сказати, що вона матиме фірмову мультимедійну систему з величезним сенсорним екраном, що розташувався на центральній консолі передньої панелі.

Tesla roadster

Також варто відзначити незвичайне кермо. Воно має досить футуристичну форму і швидше нагадуєш штурвал. Електричний заряд зберігатиметься в акумуляторній батареї сумарною місткістю 250 кВт.

Scroll to Top