Головна сторінка » ТОП – 10 кращих квітів для спальні – що вибрати?

ТОП – 10 кращих квітів для спальні – що вибрати?

ТОП – 10 кращих квітів для спальні. Спальня – дуже важлива кімната в будинку. Тут наше тіло відновлюється після довгого дня. Його слід продумано спроектувати, щоб він міг бути оазисом спокою та гарного відпочинку. Добре підібрані квіти в горщиках стануть ідеальним доповненням до ідеальної аури, яку ми створимо в нашій спальні – не забуваймо про них.

ТОП - 10 кращих квітів для спальні
ТОП – 10 кращих квітів для спальні

У які квіти для спальні варто інвестувати?

Останнім часом ми приділяємо велику увагу якості повітря в наших містах, коли плануємо активний відпочинок. Однак ми ще дуже мало замислюємося про мікроклімат, який панує в наших будинках і квартирах. І саме тут ми відпочиваємо та відновлюємось, що так важливо для нашого організму. Чисте повітря вдома, особливо в спальні, має великий вплив на наше здоров’я. Багаторічні дослідження підтверджують, що рослини є важливим елементом очищення повітря в наших будинках.

Оптимальна температура в спальні повинна бути в районі 17 градусів Цельсія, однак, скажемо відверто, мало хто дотримується цих рекомендацій. Більшість із нас, особливо мешканці багатоквартирних будинків, спить при температурі вище 21 градуса за Цельсієм, у сухих і погано провітрюваних приміщеннях. Тому, правильно вибираючи квіти для спальні, слід звернути особливу увагу на ті, які добре зволожують кімнату. Правильно підібрані рослини в спальні можуть відігравати важливу роль у контролі рівня вологості в навколишньому середовищі, випускаючи водяну пару.

Вибираючи квіти для спальні, слід також вибирати види, які виводять з повітря токсичні речовини. Рослини в горщиках у спальні підтримають процес очищення повітря, зокрема: формальдегід, бензол, аміак і багато інших.

Цікаво  Фіалка альпійська. Вирощування цикламена круглий рік

Квіти для гарного сну – це також рослини, які вночі виробляють кисень і поглинають вуглекислий газ – вони теж повинні бути присутніми в нашій спальні.

ТОП – 10 найздоровіших квітів для спальні


Нижче ми представляємо топ – 10 найздоровіших квітів для спальні. Звичайно, це не єдині види, які створять ідеальну атмосферу для повноцінного відпочинку, адже їх набагато більше. Ми вибрали ті, які чудово очищають повітря, виділяють багато вологи, відносно довговічні та прості у вирощуванні, а при гарному догляді будуть виконувати свої функції багато років. Вибираючи високі миючі властивості, ми також зосередилися на безпеці для домашніх тварин. Пам’ятайте, що ми завжди можемо збагатити нашу постійну колекцію сезонними, недовговічними рослинами, які також чудово очищають повітря.

  • Сансевієрія гвінейська (Sansevieria trifasciata)
  • Нефролепіс (Nefrolepis obliterata)
  • Спатифіллум
  • Золотий короп (Chrysalidocarpus lutescens)
  • Шефлера (Schefflera actinophylla)
  • Хлорофітум звичайний
  • Алое віра (Aloe vera)
  • Різдвяний і великодній кактус (Schlumbergera bridgesii; Schlumbergera rhipsalidopsis)
  • Плющ звичайний (Hedera helix)
  • Дендробіум (Dendrobium)
ТОП - 10 кращих квітів для спальні
ТОП – 10 кращих квітів для спальні

ТОП – 10 кращих квітів для спальні – Сансевієрія гвінейська (Sansevieria trifasciata)

«Шаблі», популярні в сучасних приміщеннях, є виключно стійкою рослиною, і її важко викинути. Ідеально підходить для людей, які не володіють квітами. Сансевієрія має унікальні властивості виробляти вночі кисень і поглинати вуглекислий газ. Йому підходять як помірно сонячні, так і напівтінисті місця. Любить щадний полив і не переносить надлишку води.

Нефролепіс (Nefrolepis obliterata)

Популярний папороть, який дуже добре переносить кімнатні умови, він не такий чутливий до сухого повітря, як інші папороті. Він чудово видаляє з повітря токсичні речовини, але винятково корисною властивістю є виділення великої кількості вологи. Вимагає регулярного поливу і дощування. Любить помірно сонячні або напівзатінені місця.

Цікаво  Композиції з кімнатних рослин

Спатифіллум

Всім відомий спатифіллум цінується за здатність поглинати багато токсичних речовин і виділяти велику кількість вологи, це надзвичайно цінна і корисна для людини рослина. Рослина дуже декоративна завдяки великим темно-зеленим листям і білим квіткам, які при правильному догляді можуть з’являтися постійно. Невибагливий, виносить помірно сонячні або напівзатінені місця. Йому подобається, щоб земля завжди була трохи вологою, але не мокрою. Якщо їй мало води, то вона нагадає про себе майже зів’ятими листочками, які з’являться відразу після поливу.

ТОП – 10 кращих квітів для спальні – Золотий короп (Chrysalidocarpus lutescens)

По-перше, кімнатні рослини найефективніше виводять токсичні речовини з приміщень. Він також виділяє велику кількість вологи. Ця популярна пальма є хорошим другом людини. Завдяки своїй формі займає досить багато місця, бажано в напівтінистому місці. Вимагає регулярного поливу і дощування, якщо в приміщенні сухо.

Шефлера (Schefflera actinophylla)

Ця трохи забута рослина – дуже хороший вибір для людей, які не мають досвіду догляду за кімнатними квітами. Любить півтінь і досить рясний полив, але без перезволоження. Добре вбирає токсичні речовини й виділяє багато вологи. Варто включити його у свою спальню.

Хлорофітум звичайний

Ця трава, улюблена нашими бабусями, колись була практично в кожному будинку. Володіє спеціальними властивостями для видалення забруднюючих речовин з повітря. Завдяки цікавій формі його можна вирощувати як в стоячих контейнерах, так і в підвісних кашпо. Любить рясний полив і помірно сонячні місця.

Цікаво  Кімнатна рослина лілія - вирощування лілій в горщику

ТОП – 10 кращих квітів для спальні – Алое віра (Aloe vera)

Відоме протягом тисячоліть своїми цілющими властивостями, алое також дуже корисно як рослина, яка виробляє кисень і поглинає вуглекислий газ вночі. Це сукулент, який дуже легко розмножити пересадкою численних відростків. Багато хто використовує листя зрілих екземплярів для догляду за шкірою. Любить щадний полив і сонячні або помірно сонячні місця.

Різдвяний і великодній кактус (Schlumbergera bridgesii; Schlumbergera rhipsalidopsis)

Рідкість для любителів кактусів, ідеально підходить для спальні, оскільки поглинає вуглекислий газ і виробляє кисень вночі. Вони дуже декоративні завдяки своїм чарівним квітам, які тримаються до кількох тижнів. Люблять помірно сонячні місця і щадний полив. Їх можна окропити.

Плющ звичайний (Hedera helix)

Хедера — плетиста і повзуча рослина, яка ідеально підходить для підвісних кашпо. Не любить високих температур в кімнатах, тому відмінно підійде для прохолодних спалень. Має високу здатність поглинати токсичні речовини й виділяти вологу. Любить помірно сонячні та напівзатінені місця. Помірний полив.

ТОП – 10 кращих квітів для спальні – Дендробіум (Dendrobium)

Ласощі для любителів екзотичних квітучих рослин. Вона потребує досить багато догляду, і тільки завдяки цьому, у сприятливих умовах, вона буде винагороджена привабливими суцвіттями, які можуть зберігатися до кількох місяців, залежно від сорту. Дендробіум ефективно видаляє токсичні речовини, але, перш за все, він має здатність поглинати вуглекислий газ і виділяти кисень вночі. Любить помірно сонячні місця.

Дивиться також: Квітка гарденії – догляд та поради

Прокрутка до верху