Головна сторінка » BMW iX M60 — Найпотужніший електромобіль
BMW iX M60

BMW iX M60 – Найпотужніший електромобіль

BMW презентувала свій флагманський електромобіль iX M60 на виставці CES 2022.

BMW iX M60 в якому компанія поєднала “краще з трьох світів i, X і M”. Є третім і найпотужнішим варіантом повністю електричного кросовера. Загалом його силова установка має 455 кВт або 619 к.с.

BMW iX M60

У компанії заявляють, що він отримав здатність прискорюватися до сотні за 3,8 с.. Та максимальну швидкість 250 км/год (на 50 км/год вище, ніж у iX xDrive50). Що робить iX M60 найшвидшим електромобілем BMW Група.

BMW iX M60

Настільки вражаюча продуктивність для середньорозмірного кросовера стала можливою завдяки двомоторній трансмісії AWD з використанням технології eDrive п’ятого покоління, включаючи високовольтну батарею загальною ємністю 111,5 кВтг.

Цікаво  Який електромобіль купити

Два електродвигуни працюють за принципом синхронної машини, при цьому збудження ротора запускається точно дозованою подачею електроенергії. BMW каже, що така конструкція дозволяє повністю відмовитися від критично важливої ​​сировини з рідкісноземельних металів, необхідної для магнітних компонентів при виробництві роторів.

електромобіль

Задній двигун потужністю 360 кВт (482 к.с.) має дуже високу питому потужність 2,59 кВт/кг. Тоді як передній двигун розрахований на 190 кВт (255 к.с.) з потужністю 1,96 кВт/кг.

Цікаво  Skoda Enyaq Coupe iV – Електромобіль

BMW оцінює максимальний запас ходу 566 км (WLTP) і комбіноване енергоспоживання 21,4–19,8 кВтг/км. Універсальний зарядний пристрій (CCU) справляється із зарядкою потужністю до 11 кВт для змінного струму або 200 кВт для постійного струму.

Салон

В останньому випадку рівень заряду акумулятора може підвищитися з 10% до 80% приблизно за 35 хвилин. При цьому кожні 10 хвилин швидкого заряджання постійним струмом запас ходу збільшується на 150 км.

електромобіль

Унікальні особливості електромобіля iX M60 включають спеціально налаштовану двовісну адаптивну підвіску M. Компоненти з армованого вуглецевим волокном пластику (CFRP) у даху. Бічних та задніх частинах, спортивну гальмівну систему з пофарбованими у синій колір гальмівними супортами та логотипом M, а також інші.

Прокрутка до верху