Головна сторінка » Як вибрати фільм для перегляду?
Як вибрати фільм для перегляду

Як вибрати фільм для перегляду?

Як вибрати фільм для перегляду? Нерідко буває так, що ми хочемо відпочити перед екраном за переглядом цікавого фільму або серіалу, але знаємо, що сьогодні подивитися і де шукати такий матеріал для перегляду. Допоможе розібратися у цьому питанні спеціалізований портал infoportal.in.ua. Цей ресурс представляє прем’єри й фільми, що вже полюбилися від:

  • Netflix.
  • HBO Max.
  • Amazon Prime.
  • iTunes.
  • Apple TV+.
  • Rakuten TV.
  • Cineman.
  • Chili та CDA Premium.

Як підібрати фільм під настрій

Як вибрати фільм для перегляду 1
Як вибрати фільм для перегляду

Робот запропонує кілька постановок залежно від вашого настрою, вираженого смайликами. Як отримати таку рекомендацію? Боти в месенджерах використовуються по-різному, для мене чи творче. Здається, надзвичайно корисне використання цього рішення було надано з нагоди Всесвітнього дня емодзі компанією Netflix. Якщо ви користувач Netflix, але часто страждаєте дилемою, що подивитися нового, творці онлайн-прокату знайшли спосіб це зробити. З цього моменту і до середини жовтня Recomoji працює над Messenger, що допоможе нам знайти що подивитися. У рамках розмови з роботом офіційного профілю Netflix у Facebook нас попросять відправити смайлик, який найкраще показує наш поточний настрій.

Цікаво  Захоплюючі фільми для жінок - ТОП 15

Який ваш настрій?

Після введення будь-якого смайлика нам будуть показані виробничі пропозиції. Бот спирається на інформацію, надану в розмові, і завдяки піктограмам може зчитувати настрій користувача та підказувати йому фільм. Коли нам не подобається пропозиція, ми можемо вибрати варіант “Ні, це не так”, що призведе до того, що бот додасть продукцію до списку тих, які нам не цікаві, і дасть нам більше назв. Отриманими рекомендаціями також можна легко поділитися з друзями, і якщо вони нам сподобаються, ми можемо додати їх у вибране за допомогою однієї кнопки. Щоб скористатися можливістю отримання рекомендацій, все, що вам потрібно зробити, це почати розмову з профілю Netflix Facebook або Messenger. Пропозиції, зроблені через програму Messenger, не пов’язані з підпискою Netflix, тому кожен користувач може побачити, як працюють рекомендації щодо настрою.

Цікаво  Фільми про живих мерців

Словом, тут ви знайдете найкращі серіали та фільми на будь-який смак та під будь-який настрій.

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху