Головна сторінка » Захоплюючі фільми із цікавим сюжетом – ТОП 11!
Захоплюючі фільми

Захоплюючі фільми із цікавим сюжетом – ТОП 11!

Захоплюючі фільми із цікавим сюжетом – це ті, що дозволяють поглянути на життя по-іншому. Вони провокують на роздуми, заперечують статус-кво, за межами нашої зони комфорту, відкривають сторони життя, які, можливо, були недоступні досі. Ці фільми залишаються з вами надовго, укоріняючись у голові й не даючи забути про себе. Дивіться рейтинг фільмів, що змушують задуматися.

Деякі фільми призначені для повсякденної розваги, а інші – щось більше. Вони показують часто складну реальність і змушують замислитись. Вони змушують по-іншому поглянути на, здавалося б, очевидні питання, показати іншу особу світу та самих себе. Найкращі фільми залишаються з нами надовго, ніколи не забуваються.

Одні говорять про кохання без фільтрів Instagram, інші — про батьківство або про те, що ми значимо у Всесвіті. Не всі з них легко побачити, але всі вони варті уваги. Якщо ви шукаєте щось більше, ніж проста розвага, ознайомтеся з одним із продуктів для роздумів нижче. Це різноманітне зіставлення відкриє вам багатовимірний світ, який, можливо, не помічали раніше.

11. Нам потрібно поговорити про Кевін, 2011 р. (We Need to Talk About Kevin, 2011)

11. Нам потрібно поговорити про Кевін, 2011 р. (We Need to Talk About Kevin, 2011)
Захоплюючі фільми із цікавим сюжетом

На початку фільм зачіпає дуже складну, якщо не сказати спірну тему. «Нам треба поговорити про Кевіна» – це похмура історія про те, як важко іноді любити власну дитину. Титул Кевін майже демонічний. Вона маніпулює своїм оточенням та своєю матір’ю. З роками під впливом сина вона перетворюється з процвітаючої письменниці на пригнічену жінку на межі нервового зриву. Цей фільм важко забути.

Цікаво  Що подивитися до 8 березня: 8 Українських серіалів

10. Інший рік (Another Year, 2010)

10. Інший рік (Another Year, 2010)

Ще один рік «Інший рік», своєю чергою, дуже інтимна постановка. Ми супроводжуємо героїв цілий рік, і це літня пара, яка живе та працює у передмісті Лондона. Здається, що в їхньому житті нічого не відбувається. При цьому вони щасливі, добре почуваються, не мають комплексів, жалю й образ. Протягом цього року їх супроводжують родичі, які, однак, у вигляді звичайного життя глибоко нещасні. Цей фільм змушує задуматися про те, що дійсно важливо — про прості цінності, про які ми так часто забуваємо.

9. Інтерстелар (Interstellar 2014)

9. Інтерстелар (Interstellar 2014)

Interstellar Цей фільм є масштабною постановкою, що глибоко зачіпає людство. Interstellar насамперед запитує, що ми маємо на увазі у Всесвіті, але також і те, що ми зробили з нашою планетою? У цьому фільмі Земля більше не є придатним для життя місцем, і єдина альтернатива — шукати інші відповідні планети для життя. У цій боротьбі розкриваються найнижчі людські інстинкти.

8. Таллі (Tully 2018)

8. Таллі (Tully 2018)

Таллі Ще один фільм про материнство, але в набагато легшій редакції. Крім того, “Таллі” порушує ще одну проблему. Головна героїня – мати двох дітей, у якої з’явиться 3. Поява ще однієї дитини переповнює жінку. Все її життя пов’язане з малюками, її чоловік практично відсутній, й вона поступово забуває, хто він насправді. Все змінюється з появою няньки. Цей фільм показує складну правду про те, як бути матір’ю та жінкою у сучасному світі.

7. Кохання ( Amour, 2012)

7. Кохання ( Amour, 2012)

Є сотні романтичних комедій про кохання, які змушують повірити, що кохання – це легко та розв’язувати всі проблеми. При цьому вони забувають, що це ще біль, жертви й важкий вибір. У цьому фільмі ми стежимо за долею двох людей похилого віку. Вона переносить інсульт і стає повністю залежною від чоловіка. Це несамовита історія про велике кохання та її межі.

Цікаво  Кращі серіали 2021 – Частина 3

6. Шоу Трумена (Truman Show 1998)

6. Шоу Трумена (Truman Show 1998)

«Шоу Трумана» набуває особливого значення в сьогоднішню цифрову епоху, коли ми так прагнемо продати своє приватне життя. Трумен живе у майже ідеальному світі. Його повсякденне життя просте і безпроблемне. Це починає викликати підозри самого Трумена, і це правильно. Виходить, що його життя — це вистава постановки, штучна і неприродна.

5. У центрі уваги (Spotlight 2015)

5. У центрі уваги (Spotlight 2015)

«У центрі уваги»історія журналістського розслідування, що призвело до розкриття найбільшого педофільського скандалу в американській церкві. Він у цьому списку, щоб нагадати вам, що ми не можемо бути байдужими. Зло може таїтися будь-де, навіть там, де з ним теоретично борються. Ніщо не може виправдати заподіяння шкоди іншим, особливо дітям.

4. Суспільство мертвих поетів (Dead Poets Society, 1989)

4. Суспільство мертвих поетів (Dead Poets Society, 1989)

«Товариство мертвих поетів» — фільм, який варто подивитися кожній молодій людині, та й багатьом дорослим. Суспільство замикає нас у рамки, закостенілі структури. Це вбиває особистість, змушує йти уторованим шляхом, а не висуватись. Коли в елітній школі для хлопчиків з’являється вчитель, який заперечує шаблони, життя молодих учнів починає набувати фарб. Цей фільм справді про боротьбу за себе.

Цікаво  Найкращі комедії 21 століття для тих, хто втомився від дурних жартів

3. Ти хочеш жити (Chce sie zyc 2013)

3. Ти хочеш жити (Chce sie zyc 2013)

Ми часто недооцінюємо, як багато ми маємо від життя. Ми здорові, вільні, ми маємо майже необмежені можливості, ми можемо вибирати, ким бути. Однак про це легко забути та зосередитися на недоліках – що нам не вистачає грошей, краси чи удачі з протилежною статтю. У таких ситуаціях варто подивитися цей фільм про хлопчика, який страждав на ДЦП. Це надихаюча історія про подолання власних обмежень і про те, наскільки прекрасне життя.

2. Велика краса (La grande bellezza, 2013)

2. Велика краса (La grande bellezza, 2013)

«Велика краса» — фільм, який розмірковує про життя. Головний герой — старіючий журналіст, чиї радості поки що не такі приємні, як хвилину тому. Між вечірками, романами та артшоу вона починає замислюватися про сенс життя, про свій вибір. Вона шукає однойменну красуню. Але чи не надто пізно?

1. У гонитві за щастям, 2006 р. (The Pursuit of Happyness, 2006)

1. У гонитві за щастям, 2006 р. (The Pursuit of Happyness, 2006)
Захоплюючі фільми із цікавим сюжетом

У преамбулі конституції США говориться, що кожен має право «прагнути щастя» — Наче вони знали, що ти маєш переслідувати його. Це не дано нам раз і назавжди. Ви повинні працювати над ними та піклуватися про них весь час. Головний герой цього фільму швидко втрачає практично все – роботу, дружину, квартиру. Немає грошей, кар’єрних перспектив та щастя. І все ж таки він не може здатися – у нього є маленький син. Завдяки йому він робить героїчне і, начебто, безнадійне зусилля, щоб піднятися з дна. Фільм для підняття настрою.

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору