Головна сторінка » Захоплюючі фільми для жінок – ТОП 15
Захоплюючі фільми для жінок

Захоплюючі фільми для жінок – ТОП 15

Захоплюючі фільми для жінок є областю, що росте, в кіноіндустрії, де домінують чоловіки. Таких постановок не тільки стає дедалі більше, але вони ще й удосконалюються. Кожна жінка має переглянути ці фільми.

Захоплюючі фільми для жінок – це ті, в яких головними героями є не лише жінки, а й реальні персонажі із плоті та крові. Іноді сильний, іноді слабкий, трудящий, люблячий, іноді поганий і безсилий, а іноді владний і переможець. Адже жіночність – це невичерпна палітра.

Крім того, жінки стикаються із соціальними ролями та очікуваннями, які зберігалися століттями та відмовитися від яких непросто навіть у сучасному, здавалося б, розкутому світі. Жіночність – це ще й материнство, тіло, біологія, сексуальність, від яких нікуди не подітися, і для багатьох вони можуть бути важким тягарем. Деякі фільми та серіали можуть дійсно розповісти про все це.

До цього списку увійшли найрізноманітніші фільми є і драми, і комедії, і фантастика. Проте всі вони говорять про жінок з великою ймовірністю та щирістю.

15. У гостях у Еліс (Home Again, 2017)

15. У гостях у Еліс (Home Again, 2017)
Захоплюючі фільми для жінок

Список відкриває досить легкий фільм із комедійним підтекстом. Його героїня Аліса. Їй щойно виповнилося 40, і на цьому етапі життя вона майже все починає наново. З дочками вона пішла від чоловіка, повернулася до рідного Лос-Анджелеса і намагається відродити професійну кар’єру. Начебто цього мало, він запрошує під свою покрівлю трьох випадково зустрінутих молодих людей. Важливо те, що Аліса починає жити за своїми правилами. Можливо, починання не дуже вдале, але воно безперечно рухається в кращому напрямку.

14. Подружки нареченої (Bridesmaids, 2011)

14. Подружки нареченої (Bridesmaids, 2011)

«Подружки нареченої» мали стати жіночою відповіддю на «Похмілля». На щастя, фільм пішов не зовсім у тому ж напрямі, хоча шалених пригод, пов’язаних із підготовкою до весілля, у ньому чимало. Енні – подружка нареченої свого найкращого друга, і хоча їй пощастило, ситуація для неї складна. Сама вона не може бути далі заміжжя, поки тиск оточення не зменшується. Начебто її самооцінка була недостатньо низькою, вона втрачає роботу і змушена жити з матір’ю. Чудові діалоги та погляд на життя жінок 30-х гарантують відмінну розвагу.

13. Фільм Ерін Брокович ( Erin Brockovich 2000)

13. Фільм Ерін Брокович ( Erin Brockovich 2000)

Цей фільм про особливу жінку. Ерін Брокович довелося нелегко у житті – двічі розлучена, з трьома дітьми, але без грошей, освіти та перспектив. Крім того, її вибухова вдача, гостра мова і провокаційний стиль в одязі рідко сприяли людям. Однак саме Ерін зіткнулася з потужною проблемою, яка призвела до забруднення води в маленькому містечку, жителі якого давно страждають на всілякі хвороби. Це надзвичайно надихаюча історія про сильну жінку, яка, попри власні проблеми, знайшла сили допомагати іншим.

Цікаво  Найкращі фільми 2021 року

12. Грейс і Френкі (Grace i Frankie 2015)

12. Грейс і Френкі (Grace i Frankie 2015)

Перша серія у списку показує жінок у тій життєвій фазі, якою боїться більшість людей. Головним героям, головним героям Грейс і Френкі, вже за 70. До того ж з’ясувалося, що їхнє давнє подружжя геї й у них роман. Це просто переломний момент у моєму житті! Жінки живуть разом і намагаються знову розібратися у віці, несприятливому для обох статей. Однак до старості вони підходять із великою енергією та грацією. Вони не відмовляються від свого життя і повною мірою використовують його.

11. Жінки без чоловіків (Zanan-e bedun-e mardan, 2009)

11. Жінки без чоловіків (Zanan-e bedun-e mardan, 2009)

Наступний фільм переносить глядачів у зовсім іншу реальність. “Жінки без чоловіків” – екранізація однойменного роману Шахрнуш Парсіпур, забороненого в Ірані. Це образ жіночності іранських жінок, побачений очима іранської художниці-феміністки, яка багато років живе за кордоном. Тому фільм не критикує іранську культуру, а показує, як вона відрізняється. І ви повинні знати, що у цьому світі безроздільно правлять чоловіки. У драмі чотири жінки ховаються у секретному саду.

10. Їж, молись, кохай, (Eat Pray Love, 2010)

10. Їж, молись, кохай, (Eat Pray Love, 2010)

«Їж, молись, кохай» — це натхненна історія про жінку, яка шукає сенс свого життя. Ліз живе комфортно, у неї хороша робота, чоловік, який любить, але вона не відчуваєт себе щасливою. Вона йде від чоловіка і швидко вступає в нові відносини з набагато молодшим чоловіком. Однак її внутрішнє занепокоєння анітрохи не зменшується. Навпаки – це не дає їй спати. Тому Ліз ухвалює радикальне рішення. Він вирішує поїхати на рік спочатку до Італії, потім до Індії та, нарешті, до Балії. Він сподівається знову знайти себе і душевний спокій.

9. Дівчата (Girls, 2012-2017)

9. Дівчата (Girls, 2012-2017)

Наступний серіал у списку швидко проголосили «Сексом у великому місті» поколінням сучасних 20-річних. Тут ми стежимо за долею чотирьох незвичайних друзів, які розпочинають своє доросле життя у Нью-Йорку. Повні великих мрій вони швидко стикаються з жорстокою реальністю. Фінансова підтримка батьків вичерпується, важко знайти роботу, що дозволяє вести гідне життя, а сучасні відносини складаються непросто. Ханна, яка має літературні амбіції, керує цим дівочим світом. Тут повний спектр ситуацій та емоцій, з якими стикаються дівчата, і все подається у безкомпромісній формі.

Цікаво  Під надійним захистом: 19 бойовиків про охоронців

8. Повернення (Volver 2006)

8. Повернення (Volver 2006)

Здебільшого всі фільми Педро Альмодовара присвячені жінкам. Тут усе по-іншому. Головний герой картини “Вольвер” – Раймунда. Жінці доводиться нелегко, і за мить її життя стане ще складнішим. Коли її безробітний чоловік-алкоголік намагається скористатися своєю дочкою-підлітком, вона вбиває його. Водночас вмирає єдина тітка Раймунди, а її сестра стверджує, що контактує із примарою їхньої трагічно загиблої матері. Багато для однієї людини. Жінка вирішує приховати злочин. Це безумовно картина про непросту роль жінки та справжню жіночу силу.

7. Чудо-жінка (Wonder Woman 2017)

7. Чудо-жінка (Wonder Woman 2017)

Супергероїв давно не було. У цій категорії переважають чоловіки – Бетмен, Супермен та Залізна людина. Окремі постановки на кшталт «Жінки-кішки» не мали особливого успіху. У результаті ми отримали кілька цікавих постановок — «Капітан Марвел», «Харлі Квінн» і, нарешті, «Диво-жінка». Амазонська принцеса Діана – воїн з великими здібностями. Він живе на райському острові серед своїх сестер, але коли бог війни загрожує людям, він вирушає на землю, щоб допомогти. Вона сильна та смілива героїня, якої так не вистачало сучасному кінематографу.

6. Мистецтво любити. Історія Міхаліни Віслоцької (The Art of Loving: Story of Michalina Wislocka 2017)

6. Мистецтво любити. Історія Міхаліни Віслоцької (The Art of Loving: Story of Michalina Wislocka 2017)

Міхаліна Віслоцька – легенда. Саме вона першою навчила жінок тому, що сексом треба насолоджуватися. Водночас її життя не було шаблонним. В юності вона жила в любовному трикутнику, а потім закрутила роман з одруженим чоловіком. Однак, вона розчарувала жінок у сексі та навчила їх жити без сорому та насолоджуватися власною сексуальністю. Цей фільм чудово показує Віслоцьку.

5. Мила Френсіс (Frances Ha 2012)

5. Мила Френсіс (Frances Ha 2012)

Проблеми зі статевим дозріванням бувають не тільки у чоловіків, а й у жінок. Френсіс — чудовий приклад. Попри 27 років, вона досі винаймає квартиру із сусідкою по кімнаті, постійно мріє про кар’єру танцівниці, а професійна кар’єра застрягла на статусі учениці. Крім того, наша героїня щодня прокидається із новою ідеєю на майбутнє, зберігаючи при цьому майже дитячу радість та енергію. Але все змінюється для неї, коли її сусідка кімнатою переїжджає жити до її нареченого. «Мила Френсіс» — чудово розказана історія про мрії, дорослішання та складну ситуацію сучасних двадцятирічних, які вже закінчили школу, але ще не мають перспектив професійної стабілізації.

Цікаво  20 найкращих нових українських серіалів 2021 року

4. Маленькі жінки (Little Women, 2019)

4. Маленькі жінки (Little Women, 2019)

Остання екранізація класичного американського роману — гарна історія про жіночність, що зароджується. Історія чотирьох сестер Марч перетворилася на універсальну історію про місце жінок у суспільстві, очікування від них та подолання труднощів у світі. Головна героїня Джо Марч вимовляє багатозначний монолог про жінок, але й самотність. Це фільм, який одночасно випромінює надзвичайну теплоту.

3. Тельма та Луїза (Thelma & Louise 1991)

3. Тельма та Луїза (Thelma & Louise 1991)

Тельма та Луїза — зрілі жінки, але нещасливі у житті. Перша у шлюбі не збувається, друга досі працює офіціанткою. Якось друзі вирішують відвернутися від буднів і вирушити на вихідні в орендований котедж у горах. Дорогою вони зупиняються випити. У придорожньому барі відбувається інцидент, який змінює їхні плани. Тельма намагається зґвалтувати чоловіка, якого вона щойно зустріла. Луїза рятує її від гніту, вбиваючи нападника. Перелякані жінки тікають, перетворюючись на злочинців, ізгоїв. Мабуть, це один із найкращих фільмів про жіночу дружбу.

2. Сталеві магнолії (Steel Magnolias, 1989)

2. Сталеві магнолії (Steel Magnolias, 1989)

Життя кожної жінки сповнене емоцій – від сміху до сліз. «Сталеві магнолії» чудово це демонструють. Історія жіночої дружби групи жінок із маленького містечка воістину зворушлива. Головні герої фільму зустрічаються у салоні краси, де без чоловіків можуть поговорити про все, що їх непокоїть. Там сперечаються, але жоден іншого не залишить у нужді. І незабаром доля піддасть їхньому випробуванню. Наймолодша з них, двадцятирічна Шелбі, невиліковно хвора.

1. Дика (Wild, 2014)

1. Дика (Wild, 2014)

На подіумі фільм «Дика». Гарно реалізована історія про жінку у скрутний момент її життя. Шеріл після смерті матері, розпаду шлюбу та реабілітації. Жінці потрібні зміни, тому вона вирушає в очищувальний похід знаменитою стежкою Тихоокеанського хребта. Там він стикається з багатьма негараздами, власними слабкостями та минулим. Похід нарешті приносить полегшення.

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху