Головна сторінка » iPhone 12 Pro Max: Чим кращий за інші флагманські смартфони на ринку

iPhone 12 Pro Max: Чим кращий за інші флагманські смартфони на ринку

Лабораторія DxOMark, що спеціалізується на тестах мобільних фотокамер, розширила сферу свого впливу та зайнялася тестуванням акумуляторів сучасних смартфонів. У першому тесті експерти перевірили iPhone 12 Pro Max та присудили йому звання абсолютного лідера серед інших флагманських смартфонів.

Він набрав цілих 78 балів і за середнього навантаження пропрацював 49 годин, або трохи більше двох діб поспіль. Це хороший показник, особливо для апарату з топового сегмента

Ось, як виглядає топова десятка смартфонів-лідерів з автономної роботи:

  • Samsung Galaxy M51
  • Wiko Power U30
  • Oppo Find X3 Neo
  • iPhone 12 Pro Max
  • Vivo Y20s
  • Huawei P40 Lite
  • Xiaomi Mi 10T Pro 5G
  • OnePlus 8T
  • Moto G9 Plus
  • Galaxy S21 Ultra 5G (Snapdragon)
Цікаво  Огляд нових смартфонів iPhone 13

Ви, напевно, помітили, що розташовується iPhone 12 Pro Max на четвертому місці, а не на першому, як було заявлено. Але ви подивіться, що за апарати випереджають флагманський смартфон Apple.

Все це пристрої з середнього та початкового сегментів, які, по-перше, оснащуються куди менш продуктивним залізом, по-друге, мають менш якісний, а значить, і менш ресурсомісткий дисплей, ну, і, по-третє, комплектуються не більше місткою батарейкою. Так що тут все чесно огляд: iPhone 12 Pro Max – це справді лідер серед флагманів.

Скільки працює iPhone 12 Pro Max від заряджання

iPhone 12 Pro Max

Методика підрахунку автономності та ефективності роботи акумулятора DxOMark гранично проста і зрозуміла. Вона полягає в тому, щоб зімітувати використання у звичайних умовах. У кожного користувача свій сценарій використання, експерти лабораторії тестують його одразу в трьох режимах навантаження. Від легкого до важкого. Потім з показників, що вийшли, обчислюється середнє арифметичне, яке і використовується як усереднене значення.

Цікаво  2022 рік гороскоп: Рік кібертигра

У полегшеному режимі робот, поміщений разом зі смартфоном у клітинку Фарадея, здійснює дзвінки, надсилає повідомлення. Взаємодіє з робочим столом та дивиться відео. У такому режимі айфон пропрацював понад 61 годину.

Зі середнім навантаженням до вже наявних сценаріїв тестування додається робота з соціальними мережами, навігатором, знімання фотографій та відео, а загальна кількість дзвінків збільшиться.  Так iPhone пропрацював ті самі 49 годин.

Ну, а в режимі підвищеного навантаження – з іграми, додатками, відео і вебсерфінгом час автономної роботи айфона склав мінімальні 30 годин. Правда, логічно, що в цьому режимі смартфон використовується не дуже часто або не дуже тривалий час.

Цікаво  Серіал Гра в кальмара 2 сезон - чи буде продовження?

Загалом 78 балів – це хороша оцінка. Експерти DxOMark високо оцінили автономність iPhone 12 Pro Max, схарактеризувавши його як високо енергоефективний смартфон. Проте їх не зовсім влаштувала ефективність заряджання смартфона.

Мало того, що пікова потужність, при якій він може заряджатися, становить лише 20 Вт, тоді як у конкурентів вона досягає 120 Вт, так ще й після 80% швидкість заряджання сильно падає. В результаті, смартфон заряджається понад годину, тоді як стандартом для сучасних флагманів вважається 30-40 хвилин.

Прокрутити вгору