Головна сторінка » Як підібрати надійний квадроцикл?

Як підібрати надійний квадроцикл?

На що звернути увагу під час вибору квадрика?

Як підібрати надійний квадроцикл?

Як підібрати надійний квадроцикл? Спочатку райдеру необхідно вирішити, для яких завдань купується техніка. Якщо квадроцикл використовуватиметься для поїздок містом, прогулянок по дачі або виїзду на риболовлю, тоді рекомендується взяти 150-200-кубовий апарат.

Якщо вам потрібен квадрик для господарських завдань, полювання або їзди по середньому бездоріжжю, то найкращим рішенням стане 250-300-кубовий мотовсюдихід. А ось для туризму чи підкорення складних трас (болота, водойм, піщаних доріг) підходять квадрики зі 100-400-кубовим двигуном.

Як підібрати надійний квадроцикл?

Перед тим як підібрати надійний квадроцикл, покупцеві потрібно звернути увагу на:

 • Вантажопідйомність техніки. Від цього залежить функціональність апарату та навантаження, які квадрик може витримувати.
 • Тип охолодження. Для малої кубатурної техніки (до 300 кубів) підходить повітряна система. А потужні квадрики мають бути оснащені масляним чи рідинним охолодженням.
 • Висоту кліренсу. Чим більший дорожній просвіт, тим менша ймовірність пошкодити вузли апарату при їзді бездоріжжям.
 • Тип гальм. Найефективнішою та надійнішою вважається дискова система. Але якщо ви вибираєте мало кубатурний апарат, то можна сміливо брати модель з барабанними гальмами.
Цікаво  Обслуговування квадроциклу перед зимою

Щоб підібрати добрий квадроцикл, потрібно звернути увагу на його бренд. Від виробника залежить ціна техніки, якість збирання та деталей квадрика. Найкращі бюджетні мотовсюдиходи випускають фірми Linhai-Yamaha, Spark, Comman, Forte, Hisun, CFmoto, SkyMoto, Kayo.

Різновиди мотовсюдиходів

Важливу роль грає і клас мотовсюдихода. На ринку представлено кілька типів квадриків:

 • Дитячі та підліткові апарати. Це малопотужні моделі для райдерів віком від 3 до 14 років.
 • Утилітарні квадрики. Саме до цього класу і належить більшість мотовсюдиходів. Тому якщо ви хочете підібрати надійний квадроцикл для активного відпочинку або роботи, тоді вам потрібний саме утилітарник.
 • Спортивні моделі. Такі квадрики відрізняються підвищеною потужністю, мінімальною вагою та низькою вантажопідйомністю. Найчастіше вони використовуються для ралі, перегон або драйвової їзди off-road.
 • Туристичні апарати. Це потужні квадроцикли з розширеною комплектацією, високою вантажопідйомністю та чудовою прохідністю. Моделі цього класу призначені для туризму, експедицій та їзди складними трасами.
Цікаво  Обслуговування квадроциклу перед зимою

Початківцям райдерам, які цікавляться, як підібрати надійний квадроцикл, рекомендується вибирати утилітарну техніку. Апарати цього класу відрізняються функціональністю і можуть використовуватися практично для будь-яких завдань.

Чому залежить ресурс квадроцикла?

Як підібрати надійний квадроцикл?

Надійність мотовсюдихода залежить від якості комплектуючих. Саме тому при виборі техніки важливо враховувати його бренд. Наприклад, компанія Linhai міцно співпрацює з концерном Yamaha. Завдяки цьому техніка китайського виробника оснащується японськими двигунами та вузлами.

Хоча не слід забувати й про обслуговування мотовсюдиходів. Це означає, що райдеру потрібно розібратися, яким паливом заправляти квадроцикл, регулярно міняти фільтри, проводити діагностику двигуна, правильно зберігати апарат взимку тощо.

Цікаво  Обслуговування квадроциклу перед зимою

Рейтинг найкращих бюджетних квадриків

На українському ринку досить багато надійних та недорогих мотовсюдиходів. У 2020-2021 роках особливою популярністю у квадроциклістів користуються моделі:

 • Forte Braves 200. Квадрик підходить як для прогулянок, риболовлі, так і для дрібних господарських завдань: збирання снігу, перевезення вантажів тощо.
 • Linhai-Yamaha LH300-3D 4×4. Це універсальний мотовсюдихід для роботи, їзди по середньому бездоріжжю та просто драйвових покатушок.
 • Hisun 550 4×4. Такий повнопривідний апарат можна використовувати для господарських робіт, активного відпочинку, ралі, туризму та експедицій.

Як підібрати надійний квадроцикл?

Не варто забувати й про хіт 2020 року – Comman Scorpion 200cc. Модель з розширеною комплектацією стала одним з найкращих квадроциклів для відпочинку та розваг.

Прокрутити вгору