Головна сторінка » П’ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

П’ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

П'ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

П’ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки. Важливо Споживачі, своєю чергою, орієнтуються все ж таки на бренди закордонних виробників, перевірені часом.

Їхні назви за багато років існування на міжнародному ринку стали номінальними і відмінно узгоджуються якістю та надійністю. У світі є кілька легендарних марок тракторів, репутація яких беззастережно підтверджена багаторічною експлуатацією. Більше корисної інформації у розділі Авто

1. Компанія Fendt (AGCO) П’ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

П'ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

Це всесвітньо відомий виробник тракторів та сільгосптехніки. Агромашини та обладнання AGCO у всьому світі визнані як такі, що відповідають сучасним запитам продуктивності та безпеки. Щоб зберегти свою частку на міжнародному ринку, компанія активно впроваджує інноваційні рішення. Наприклад, трактор 500 Vario оснащений рециркуляцією відпрацьованих газів.

Запущено новий технологічний пакет, що дозволяє скоротити витрати палива до 50%. У цій моделі виробник пропонує вдосконалену для тракторів середнього класу систему автоматичного водіння. Трактор 500 Vario має безліч спеціальних, потрібних сьогодні опцій: вільно регулюється ширина колії, при монтажі навісних агрегатів не втрачається високий рівень завантаження, кут дії склоочисника дорівнює 300 градусів, ефективні світлодіодні фари.

2. John Deere: П’ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

П'ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

Американська компанія, яка з великою гідністю має ім’я свого засновника, колишнього коваля, що зумів створити та втілити у життя найкращі та довговічні моделі тракторів. Передові фермерські господарства світу широко використовують сільськогосподарську спецтехніку John Deere.

Комбайни, косарки, рулонні прес підбирачі, обладнання для збиральних та посівних сільгоспробіт – це неповний перелік усіх машин та пристроїв, успішне виробництво яких продовжує нарощуватися та розширюватися. Нещодавно компанія створила нову лінійку дорожньо-будівельної спецтехніки.

Для всіх машин властиві стандарти John Deere: зручне керування оновленою конструкцією джойстиків, впровадження гідравлічної системи, що дозволяє зберігати безліч функцій в умовах роботи на низьких оборотах/ спеціально розроблена система, що відповідає за плавність ходу та запатентована виробником трансмісія.

У компанії зізнаються, що головним орієнтиром у виборі стратегії розвитку є відгуки рядових експлуатантів спецтехніки Джон Дір. Можливо, це є запорукою багаторічного успіху американського виробника.

3. CNH (New Holland)

П'ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

Case New Holland став продовжувачем традицій трьох відомих компаній, що випускають сільгосптехніку у союзі з трьома провідними виробниками будівельної спецтехніки та обладнання: Case Construction Eguipment, New Holland Construction, Kobelko. 0 виробничих майданчиків, розкиданих по всьому світу.

Розробкою нових модифікацій займаються 27 науково-дослідних центрів. Амбіції CNH настільки великі, що компанія продовжує поглинати конкурентів і до сьогодні. Зараз спецтехніку під брендом New Holland створюють на 4 континентах. Буквально днями було оголошено про нове придбання, яким став сільськогосподарський бізнес Kongskilde Industries, який є частиною групи Dansk Landbrugs Grovvareselskab.

Цей крок дозволяє CNH запустити у виробництво нову лінійку аграрних машин та обладнання. Йдеться про трактори та сільгосптехніку, що використовуються в процесі обробки ґрунту, для посівних робіт, заготівлі сіна та кормів.

4. Продукція компанії JCB: П’ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

П'ятірка найкращих виробників тракторів та сільгосптехніки

Добре відома у світі. Вона входить до першої трійки провідних виробників спецтехніки та будівельного обладнання. Найближчими роками виробник відзначить 70-річчя свого успішного існування на галузевому ринку. Як розробку, приурочену до ювілею, від JCB очікують практичного втілення найсміливіших ідей.

Компанія не шкодує коштів на реалізацію науково-дослідних та дослідно-конструкторських проєктів. Однією з останніх новинок стала 30-тонна гусенична модель гусеничного екскаватора JS305. Основою його конструкції стала попередня версія JS205. Особливістю нової спецтехніки компанії JCB стали удосконалені технічні характеристики, спрямовані на оптимальну роботу гусеничного екскаватора JS305 у складних умовах Африки, Близького Сходу та Крайньої Півночі.

5. П’ятірку найкращих завершує концерн SDF – Same Deutz-Fahr

Продукція широко відома під брендами «Same», «Deutz-Fahr», «Lamborghini» та «Hurlimann». Штаб-квартира компанії знаходиться в італійському місті Тревігліо. Трактори, розроблені у групі Deutz-Fahr, є щорічними переможцями міжнародного конкурсу, журі якого представляють 24 журналісти, чиї публікації номінують ту чи іншу спецтехніку з європейського механізованого сільськогосподарського сектору. Трактор Deutz-Fahr 6215 RCshift завоював премію «Найкращий дизайн 2017 року».

Журналісти високо оцінили не лише вишуканий стиль, але й функціональність робочого місця оператора. Яке характеризується високим рівнем ергономічності, коли уважно враховуються пропорції простору у відношенні до об’єму водія. Навіть ознайомлення з новими перспективними напрямками розвитку провідних виробників тракторів і спецтехніки. Дозволяє зробити висновок про основні тенденції, що складаються на світовому ринку спецтехніки:

попри економічну кризу, сільгоспвиробник потребує нових сучасних машин, що відповідають усім вимогам сучасного інформаційного суспільства;

Щоб утриматися на позиціях лідера, автовиробники перебувають у постійному пошуку. Не перестають розширювати лінійки спецтехніки та створювати нові;

Виробництво будівельного обладнання та сільгосп спецтехніки дозволяє з найменшими втратами вистояти перед черговим спадом економіки;

Довговічність експлуатації, якість та надійність, безумовно, є девізом кожної з представлених тут компаній.

Прокрутити вгору