Головна сторінка » Квіти садові багаторічні для сонячних місць.
Квіти садові багаторічні

Квіти садові багаторічні для сонячних місць.

Квіти садові багаторічні для сонячних місць. Вимоги до найкращих квітів високі. Ефективність цвітіння або, можливо, тривалість періоду появи квітів. Чи варто обирати ті рослини, які ми найчастіше садимо в садах, чи ті, які найкраще продаються? Тому що вони взагалі не перекриваються. Особливості багаторічних квітів можна перераховувати нескінченно.Квіти для сонця – мій найкращі 5 кращих багаторічників.

Шавлія пухнаста Серія Sensation® Compact (лат. Salvia nemorosa)

Назва трохи довга, але дуже важлива, тому що шавлія пухнаста я знала раніше, але особливої ​​уваги не привертала, квіти білі або фіолетові до 50 см заввишки, лежали як котяча м’ята, гарні, але не шалені. Однак для серії Compact справа в іншому. Перш за все, він росте знизу, досягає до 25 см у висоту і не вилягає. Тільки він компактний і квітки густо розташовані на рослині.

Серія включає сорти Deep Blue, Bright Rose, Violet і White. Усіх їх варто рекомендувати. Завдяки забарвленню квітів найпопулярнішими є Deep Blue і Violet. Період цвітіння – це садова казка. Сальвії з цієї серії цвітуть до заморозків! Повторює цвітіння. Грунту не потребує, любить сонце. Не підхоплює жодних грибкових захворювань.

Лише маленькі равлики люблять листя. Чудова альтернатива лаванді. Схожий колір квітки, але цвіте довше. Не замерзає, але має один недолік – не пахне. Це також одна з небагатьох рослин, за якою клієнти повертаються.

Цікаво  Арніка - види, вимоги, догляд, властивості
Квіти садові багаторічні

Дельфініум садовий – лат Дельфініум культурний

Є рослини, які знайомишся і стаєш у захват. Я хочу її мати! Минає рік, і воно вже не так впадає в очі. Дельфініум садовий не належати до їх числа. Посадив його багато років тому в батьківському саду, десь дістав. Наступного року я не впізнав рослину, яку посадив. Красива кисть з розсічених листя і величезних блакитних суцвіть довжиною 30-50 см. Весь «кущ» із суцвіттями був вищий за мене. Пройшли роки, а захоплення залишилося донині.

У період цвітіння не можна ігнорувати. Різноманітність кольорів також велика, від білого через рожевий до блакитного. Звичайно, в різних відтінках і варіантах. Період цвітіння дуже хороший, це розпал літа. Коли менше садових рослин насолоджується квітами, а осінні композиції залишаються за кілька тижнів. Нижче наведені фотографії рекомендованих сортів
із серії Magic Fountain ‘Dark Blue White Bee’ і ‘White’.

фото

Квіти садові багаторічні – флокс волотистий

Ще одна флагманська багаторічна бордюрна рослина для повного сонця. У мене таке враження, що з кожним роком про неї все більше забувають. Період цвітіння, тобто друга половина літа, ускладнює реалізацію в садових центрах, коли продажі найменші. На жаль, зовнішній вигляд цього багаторічника навесні не привабливий. Цвіте з липня по серпень, іноді у вересні. Однак для багаторічників він обов’язковий в саду.

Цікаво  Садові кущові квіти, які легко виростити!

Залежно від сорту в період цвітіння вони досягають від 60 см до 100 см. Через висоту і період цвітіння його потрібно садити в другому ряду, щоб попереду росло щось нижче. Кількість сортів з різними квітами величезна. Мені здається, я бачив не тільки жовтий флокс і чорний флокс. Це не означає, що їх більше немає. Кількість, розмір і час появи вражаючих квітів визначають появу цього багаторічника в моєму списку. Я рекомендую сорти флоксів Pink with Eye і White with Eye.

Квіти садові багаторічні

Квіти садові багаторічні – ‘Balmy Rose’ – Monarda didyma

Ще один забутий багаторічник з бабусиних садів, який потихеньку переживає ренесанс завдяки новим сортам. За аромат і лікувальні властивості його ще називають бергамотом. Стандартні сорти досягають близько 1 м у висоту. Що виділяє вид, так це суцвіття, які, на мій погляд, мають щось на кшталт шишок і волошки.

Цікаво  Весняна обрізка плодових дерев і декоративних кущів

Невибагливий, любить сонячне місце, але добре, щоб ґрунт був вологим. Сорт Balmy Rose відрізняється меншою висотою, на відміну від чистого виду. Досягає лише до 30 см у висоту. Менша висота компенсується сильним розгалуженням біля основи. Рослини просто рясніють квітами. Важливе значення для декоративності цієї рослини має і колір квітки. Колір дуже інтенсивний.

фото

Лобелія виявилася Starship Scarlet – лат. Лобелія спеціоза

Багаторічник, який я знаю найкоротше, лише з минулого року. Був страх, що він може не пережити зиму, але він перезимував і в горщиках, і посаджений у землю (щебінь) біля тротуару перед нашим садом. У порівнянні з попередніми багаторічниками в списку декоративні не тільки квіти, але і листя. Колір листя варіюється від зеленого до приємного шоколадного. Він досягає до 40 см у висоту, і його можна побачити здалеку.

Квіти садові багаторічні

Згадані багаторічники для сонячних місць мають одну спільну рису. У більш тривалий період посухи вони потребують поливу, крім шавлії пухнастої. Для цього виду також доцільно використовувати дуже обмежене підживлення або навіть не вносити добрива взагалі. Решта багаторічники люблять «поласувати» через розмір своїх квітів.

Дивіться також: Садові квіти які люблять сонце та посуху.

Прокрутити вгору