Головна сторінка » Квіти садові фото, – хочете, щоб ваша ділянка цвіла весь сезон?
Квіти садові фото

Квіти садові фото, – хочете, щоб ваша ділянка цвіла весь сезон?

Квіти садові фото, – хочете, щоб ваша ділянка цвіла весь сезон? Мрієте про ділянку, де квіти розпускаються у всій своїй красі, створюючи барвисте видовище? Відкрийте для себе наш ексклюзивний рейтинг «30 найкращих квітів для вирощування в саду», який є вашим ключем до успіху в садівництві.

З цього посібника ви дізнаєтесь про найкращі види квітів, які не тільки порадують вас своїм зовнішнім виглядом, але й стійкістю та простотою вирощування. Наші покрокові поради допоможуть вам вибрати ідеальні квіти, підготувати ділянку і ґрунт. Пориньте в цю статтю, повну порад щодо садівництва, і почніть садити, доглядати та насолоджуватися красою, яка розквітне на вашій ділянці.

Готові до квіткової революції на вашій ділянці?

Приготуйтеся перетворити свій зелений куточок на справжній квітковий рай! Однак перш ніж поринути у світ кольорів і ароматів, варто знати кілька основних правил, які допоможуть створити ідеальні умови для ваших рослин. Ви готові до квіткової революції на своїй ділянці? Почнемо з основ, які є основою кожного пишного саду.

Розташування Висаджуйте

Лише рослини з вимогами до світла, адаптованими до вашої ділянки. Поспостерігайте за вибраним місцем і перевірте, скільки годин на день воно піддається сонячному світлу. Більшість квітучих рослин люблять сонце, ті, що мають декоративне листя, воліють легку півтінь. Виберіть місце, яке виходить на південь або захід, трохи далі від високих дерев, які можуть затінювати грядку та конкурувати з рослинами за воду.

Грунт

Субстрат повинен бути пухким, водопроникним і багатим на поживні речовини й гумус. Якщо у вас його немає, вам доведеться його підготувати. Грунт добре перекопайте на глибину 20 см і при необхідності змішайте з родючою садовою землею або добре розклався компостом. Чим більше органічних речовин, тим краще ґрунт зберігатиме воду. Крім того, замульчуйте поверхню ґрунту компостом, який залучить корисних дощових черв’яків і зменшить випаровування води.

Посадка

Дотримуйтеся термінів посіву та посадки, щоб забезпечити рослинам найкращий старт і оптимальні умови для розвитку. Посадіть низькі рослини спереду, а високі ззаду, щоб створити враження багатоповерхової споруди. Таке розташування забезпечить належне освітлення рослин і найкраще сонячне освітлення. Де-не-де зустрічаються види рослин з декоративним листям, які декоративні майже весь сезон. Найкраще виглядають клумби неправильної форми, уникайте прямих ліній і геометричних фігур.

Цікаво  Садові квіти фото - як за ними доглядати

Які квіти ідеально підійдуть для вашої ділянки? Відкрийте для себе 30 пропозицій

Кожен сад має свій унікальний характер, і правильний вибір квітів може його підкреслити та збагатити. Незалежно від того, досвідчений ви садівник або тільки починаєте свою пригоду з зеленню, ось посібник, який допоможе вам вибрати ідеальні квіти для вашої ділянки. Представляємо 30 перевірених пропозицій, які виживуть у різних умовах і радуватимуть своєю красою протягом усього сезону.

Квіти садові фото – 10 рекомендованих однорічних і дворічних квітів

Вирощують з насіння, яке висівають навесні, найчастіше прямо в ґрунт, рідше – розсадою. Також можна купити готову розсаду і висадити розсаду в ґрунт. Після закінчення сезону рослини гинуть і їх потрібно видалити з клумби. Їх дуже легко вирощувати, але посів необхідно повторювати щороку. На щастя, насіння дуже дешеве.

 • Чорнобривці (Tagetes) – посів : травень, цвітіння : червень-жовтень
 • Айстра китайська карликова (Calilstephus chinensis) – посів : квітень-травень, цвітіння : липень-жовтень
 • Бегонія постійно квітуча (Begonia semperflorens) – посадка : травень, цвітіння : червень-жовтень
 • Цинія (Zinnia elegens) – посів : березень-квітень (розсада), травень (посадка), цвітіння : червень-жовтень
 • Космос (Cosmos bipinnatus) – посів : квітень-травень, цвітіння : липень-жовтень
 • Імпатієнс Валеріана (Impatiens walleriana) – посадка : друга половина травня Цвітіння: червень-вересень
 • Незабудка лісова (Myosotis sylvatica) – посів : червень-липень, цвітіння : травень-червень (на другий рік)
 • Герань клумбова (Pelargonium zonale) – посадка : друга половина травня, цвітіння : червень-жовтень
 • Шавлія блискуча (Salvia splendens) – посів : друга половина травня, цвітіння : червень-жовтень
 • Левиний зів (Antirrhinum majas) – посадка : березень-квітень (під укриттям), травень (посадка), цвітіння : червень-жовтень
Квіти садові фото

Квіти садові фото – 10 рекомендованих квітучих садових багаторічників

Це багаторічні рослини, які можуть рости на одному місці багато років. Уважно обміркуйте місце розташування, оскільки більшість із них не любить пересаджувати. Кімнатні рослини висаджують навесні, дуже рідко вирощують з насіння. В кінці року багаторічники відмирають, їх надземні частини необхідно зрізати. Однак вони зимують у землі й щорічно відростають і цвітуть.

 • Айстра кущова (Aster dumosus) – посадка : квітень-травень, цвітіння : серпень-жовтень
 • Хоста – посадка : квітень-травень, декоративно- листяна : червень-жовтень
 • Ехінацея – посадка : квітень-травень, цвітіння : липень – вересень
 • Лілейник (Hemerocallis) – посадка : квітень-травень, цвітіння : червень-серпень
 • Міскантус китайський (Miscanthus sinensis) – посадка : квітень-травень, декоративне листя : травень-жовтень, цвітіння : серпень-жовтень
 • Півонія китайська (Paeonia lactiflora) – посадка : квітень-травень, цвітіння : травень-червень
 • Волотистий (Phlox paniculata) – посадка : квітень-травень, цвітіння : липень-вересень
 • Очиток видовий (Sedum spectabile) – посадка : квітень-травень, цвітіння : серпень-вересень
 • Верес звичайний (Calluna vulgaris) – посадка : серпень-вересень, цвітіння : серпень-жовтень
 • Журавлина (Heuchera) – посадка : квітень-травень, декоративно-листяна : круглий рік
Цікаво  Лілія Анастасія, як за нею доглядати
фото

Квіти садові фото – 10 рекомендованих цибулинних і бульбових квітів

Це багаторічні рослини, одні зимують у землі, інші ні. Весінні Цвітущі види висаджують восени. Вимагають викопування після цвітіння (влітку) і пересадки восени. Літньо квітучі види висаджують навесні. Вони чутливі до морозів, їх необхідно викопати восени, перезимувати в непромерзаючому місці й прикопати в землю навесні наступного сезону.

 • Декоративний часник (Allium) – посадка : жовтень, цвітіння : травень-червень, викопування : липень
 • Dalia (Dahlia) – посадка : травень, цвітіння : липень-жовтень, викопування : жовтень
 • Гіацинт – посадка : вересень-жовтень, цвітіння : квітень-травень, викопування : червень-липень
 • Крокус – посадка : вересень-жовтень, цвітіння : березень-квітень, викопування : червень
 • Лілія (Lilium) – посадка : квітень-травень, цвітіння : липень-вересень, викопування : жовтень
 • Гладіолус (Gladiolus) – посадка : квітень-травень, цвітіння : липень-вересень, викопування : жовтень
 • Нарцис (Narcissus) – посадка : серпень-жовтень, цвітіння : квітень-травень, викопування : липень
 • солодкий, канна (Canna) – посадка : березень-квітень, цвітіння : серпень-жовтень, викопування : жовтень
 • Виноградна лоза (Muscari) – посадка : вересень-жовтень, цвітіння : квітень-травень, викопування : червень-липень
 • Тюльпан (Tulipa) – посадка : вересень-жовтень, цвітіння : квітень-травень, викопування : червень-липень
Квіти садові фото

Як скласти квіти? Як створити на своїй ділянці квітучий сад?

Створення квітучого саду, що радує різноманітністю та гармонією кольорів, потребує не лише пристрасті, а й добре продуманої стратегії. Отже, як поєднати різні види квітів, щоб досягти ефекту, сповненого естетикою та красою? У абзаці нижче ми розкриємо секрети розставлення квітів і створення квітучого саду на вашій ділянці, який буде радувати весь сезон.

Цікаво  Лілія посадка - ​​коли садити?

Розфарбуйте свій сад квітами

Створення барвистих квіткових композицій на своїй ділянці – це не що інше, як малювання пейзажу за допомогою рослин. Щоб створити гармонійне й естетично привабливе ціле, варто врахувати кілька основних аспектів. Перш за все, плануючи композиції, звертайте увагу на те, як довго цвітуть окремі види й коли вони досягають піка декоративності. Ідеальний вихід – підібрати квіти так, щоб після одного цвітіння тільки почали розпускатися наступні. Завдяки цьому ділянка буде барвистим з ранньої весни до пізньої осені.

Плануйте клумби й плануйте цвітіння.Почніть

З вибору рослин, які будуть служити фоном для інших квітів – це можуть бути багаторічники з тривалим періодом цвітіння або декоративні чагарники. Тоді виберіть однорічні та багаторічні квіти, які будуть цвісти в різні сезони. Не забувайте змінювати висоту рослин, які ви садите, щоб створювати багаторівневі композиції, які привертатимуть погляди та додадуть глибини саду.

Пам’ятайте про колірну гармонію

Наступний крок – звернути увагу на кольори. Вибирайте квіти так, щоб їх кольори поєднувалися або створювали контрастні акценти. Ви можете вибрати теплі відтінки червоного, помаранчевого та жовтого, які привнесуть енергію в сад, або холодні кольори синього, фіолетового та білого, які нададуть заспокійливу та розслаблюючу дію. Не забувайте про зелені – різноманітні відтінки листя і трави можуть стати ідеальним фоном для більш виразних кольорів квітів.

Експериментуйте з формою та текстурою

Нарешті, експериментуйте з формою та текстурою рослин. Поєднання рослин з різною формою листя, висотою і типом суцвіть може створити захоплюючу мозаїку, яка буде радувати око і залучати різні види комах. Пам’ятайте, що природа не знає прямих ліній чи жорстких правил, тому не бійтеся експериментувати. Ваша ділянка – це полотно, а квіти – це фарби, якими ви можете намалювати свій унікальний сад.

Дивіться також: Багаторічні садові квіти для ділянки

Прокрутка до верху