Головна сторінка » Mazda mx 30 — електромобіль
Mazda mx 30

Mazda mx 30 – електромобіль

У жовтні 2019 року на підмостках міжнародного токійського автомобільного салону японський виробник приставив абсолютно нову Mazda MX-30. Це перший автомобіль марки, який працює повністю на електриці. індекс MX означає Mazda experimental і всі моделі з такою приставкою в назві були спорткарами.

Mazda mx 30 - електромобіль

Незважаючи на те, що новинка спорткаром не є, вона привнесла новаторський дух, що дістався їй від попередників, а також має набути драйверського, за мірками класу, характеру управління.

Mazda mx 30 - електромобіль

Що стосується екстер’єру, то він вийшов напрочуд спокійним і ненав’язливим, в порівнянні з рештою модельної лінійки виробника. Кузовні панелі мають дещо роздуті та навмисне масивні форми.

Mazda mx 30 - електромобіль

Так, в очі впадає класичний кросоверний обвіс на порогах, бамперах та колісних арках. Він поглинув весь центральний повітрозабірник, задній бампер та половину висоти крил. У тон йому фарбується дах та корпуси бічних дзеркал заднього огляду.

електромобіль

Передня частина виконана у фірмовому стилі виробника, однак, із деякими нюансами. Електромобілям не потрібні потужні радіатори в передній частині. Замість звичних ґрат тут розташовується більш вузька вентиляційна щілина.

Mazda mx 30

Салон отримав обробку з синтетичних і перероблених матеріалів, що дихають, а також обробку центрального тунелю з пробки. Центральна консоль має «парячу» архітектуру і семидюймовий сенсорний екран, що відповідає за управління кліматичною установкою.

Цікаво  Електромобіль Nissan Ariya

Розміри Mazda mx 30

Мазда МХ-30 – це компактний п’ятимісний міський електромобіль. За своїми габаритами вона нагадує бензиновий аналог CX-30. Новинка налічує 4395 мм завдовжки, 1795 мм завширшки, 1570 мм заввишки і 2655 мм між колісними парами. Салон здатний прийняти на борт до п’яти осіб. Цікаве виконання отримали задні двері за назвою Freestyle Doors.

Mazda mx 30 - електромобіль

Вони повторюють конструкцію спорткара RX-8. Передні відкриваються як і у всіх автомобілів, а ось задні відчиняються на 80 градусів проти ходу руху. Зробити це можна лише зсередини, при відкритті передніх дверей. Зовнішніх ручок та центральної стійки у автомобіля немає. Платформа MX-30 структурно нагадує Mazda 3.

Технічні характеристики електромобіля

У неї напівзалежне компонування підвіски: стійки McPherson спереду та напівзалежна торсіонна балка ззаду. Кузов електромобіля отримав унікальну архітектуру e-Skyactiv. У підлогу вбудоване сховище для акумуляторної літій-іонної батареї.

Цікаво  Новий електромобіль - Volvo C40 Recharge

Технічні характеристики електромобіля

Mazda MX-30 – це повністю електричний автомобіль. Його силова установка є єдиним блоком в якому скомпонований інвертор, сам електродвигун і трансмісія. Максимальна віддача такого агрегату становить 143 кінські сили і 265 Нм моменту, що крутить.

Технічні характеристики електромобіля

Привід виключно на передні колеса із системою G-Vectoring Control Plus. Вона підвищує керованість у повороті, змінюючи тягу двигуна, залежно від кута повороту рульового колеса, швидкості та бічних прискорень.

Технічні характеристики електромобіля
Технічні характеристики електромобіля
Технічні характеристики електромобіля

Живлення походить від літій-іонної батареї із власною системою охолодження. Вона має невелику ємність, всього 35,5 кВт * год і може заряджатися як від станції з постійним струмом, так і від змінного до 6,6 кВт. Максимальна відстань, яку можна покрити на повністю заряджених батареях, становить близько 200 кілометрів.

Цікаво  Chevrolet Bolt EUV - 2022

ВІДЕО

Прокрутка до верху