Головна сторінка » Mercedes benz eqa електромобіль
Mercedes benz eqa електромобіль

Mercedes benz eqa електромобіль

Електромобіль EQA був представлений компанією «Мерседес-Бенц» на початку 2021 року і став вже третьою моделлю в «електричній» лінійці німецької марки після EQC та EQV. Базовою для створення електричного автомобіля А-Класу стала модель GLA. Зовні EQA та GLA мають не дуже суттєві відмінності.

Mercedes benz eqa електромобіль

На електроверсії замість решітки радіатора використано заглушку та застосовано фари іншої конструкції. Збоку визначити, що перед нами EQA можна по 18-дюймових дисках оригінального дизайну, а в разі обмеженої серії Edition 1, приуроченої до старту продажів – по колесах 20-го діаметру.

Mercedes benz eqa електромобіль

У задній частині дизайнери з’єднали ліхтарі вузькою світловою смугою (втім, як і спереду), а майданчик під номерний знак перенесли із дверей багажника на задній бампер. Салон також практично копіює інтер’єр GLA. Відмітними ознаками «електрифікації» тут служить лише трохи перероблений під запити водія електромобіля дисплей та інтерфейс мультимедійної системи MBUX.

Mercedes benz eqa електромобіль

Розміри Mercedes benz eqa

Розміри Mercedes benz eqa

Мерседес EQA за розмірами можна порівняти з GLA. Довжину колісної бази в електромобіля міняти не стали, вона становить 2729 мм, як і на А-Класі. Також без змін залишилася і ширина – 1834 мм. А ось інші габарити незначно, але змінилися. Довжина – 4463 мм – на 53 мм більше, ніж у GLA, висота 1620 мм (на 9 мм більше).

Розміри Mercedes benz eqa

Двигун і трансмісія електромобіля

Двигун і трансмісія електромобіля

З початку продажів ЕQA пропонується з єдиною силовою установкою – одним електромотором, що видає потужність 190 к.с., живиться від батареї на 66 кВт/год. Маючи максимальний момент, що крутить, в 375 Нм, мотор розганяє Mercedes benz eqa до 100 км/год за 8,9 с. максимальна швидкість в 160 км/год.

Двигун і трансмісія електромобіля

Ця передньопривідна модель отримала індекс EQA 250, і згідно з розрахунком на основі циклу WLTP проїжджає до 426 км на одній зарядці. Трохи пізніше анонсована поява повнопривідної версії EQA з двома електромоторами та здатністю подолати вже понад 500 кілометрів без підзарядки. Її сумарна потужність становитиме понад 270 к.с.

Двигун і трансмісія електромобіля
Двигун і трансмісія електромобіля

Оснащення Mercedes benz eqa

Mercedes benz eqa

Модель EQA комплектується 5-модульною літій-іонною батареєю, яка знаходиться під днищем автомобіля в центральній його частини. Однак, незважаючи на таке розташування, блок батареї не є найнижчою точкою під кузовом і негативно не впливає на величину дорожнього просвіту. Він перевищує 200 мм. У комплектацію електромобіля входять сучасні помічники допомоги водієві: система екстреного гальмування, система підтримки дистанції, система утримання руху, система контролю «сліпих» зон та інші.

Mercedes benz eqa

Підсумок

Щоб повністю (10-100%) зарядити батарею EQA у звичайному режимі від стандартної зарядної станції змінного струму (11 кВт) потрібно близько 6 годин. Якщо використовувати обладнання постійного струму для швидкого заряджання потужністю 400 Вт, то поповнити ресурс батареї (10-80%) можна за пів години.

Цікаво  Dongfeng Fengguang: Міський міні-електромобіль

ВІДЕО

Прокрутити вгору