Головна сторінка » Mitsubishi i miev
Mitsubishi i miev

Mitsubishi i miev

Mitsubishi i miev – компактний 5-дверний хетчбек представлений вперше широкому загалу на Женевському автосалоні в березні 2009 року. А у квітні 2010 року стартували його офіційні продажі на японському ринку.

Це перший серійний електромобіль японського виробника, створений на основі моделі Mitsubishi i. Він отримав синхронний електромотор, який розвиває 67 л. при моменті, що крутить, в 180 Нм.

електромобіль японського виробника

Завдяки невеликій літій-іонній акумуляторній батареї, ємністю 16 кВт/год, Mitsubishi i-MiEV має запас ходу в 150 км. При цьому від побутової електромережі час зарядки батареї близько 7 годин. А за допомогою спеціальної зарядної станції воно скорочується до півгодини. Автомобіль на 200 кг важчий за базову модель з літерою “i”. Набирає 60 км/год за 6,7 с і розвиває максимальну швидкість в 130 км/год.

Цікаво  kia ev6 електромобіль

Mitsubishi i miev

Салон

Роль трансмісії в електромобілі грає одноступінчастий знижувальний редуктор з диференціалом, а місце селектора КПП в салоні займає важіль перемикання режиму їзди. Він дозволяє водієві вибирати один з трьох режимів, відповідний за співвідношенням розгінної динаміки та запасу ходу. Крім того, змінилося компонування панелі приладів, головне місце на якій зайняв економетр.

Цікаво  Ніссан ліф електромобіль
Салон

Він показує, наскільки інтенсивно витрачає енергію, залишковий заряд акумулятора, зразковий пробіг та ефективність підзарядки батареї за рахунок рекуперативного гальмування. В іншому, порівняно з базовою моделлю, салон залишився практично незмінним.

Примітно, що Mitsubishi i-MiEV пройшов повну серію краш-тестів за методикою EuroNCAP та отримав 4 зірки за безпеку, багато в чому завдяки 6 подушкам безпеки та аварійному відключенню батареї у разі зіткнення. Крім того, автомобіль комплектується ABS, системою курсової стійкості ASC з контролем тяги, підсилювачем гальмівного зусилля та системою оповіщення про загрозу зіткнення.

Цікаво  Mercedes benz eqa електромобіль

Більше цікавої інформації на сайті https://infoportal.in.ua/

Scroll to Top