Головна сторінка » Nissan Leaf (ZE1) II покоління
Nissan Leaf (ZE1)

Nissan Leaf (ZE1) II покоління

У 2009 році Nissan випустили електрокар Leaf із заводським індексом ZE0. Тоді він вважався першим масовим автомобілем на електричній тязі, який продавався по всьому світу. Але реалії змінилися і на ринок вступили машини від компанії Tesla, почалася конкуренція, внаслідок якої Nissan переробили свій електрокар. У 2017 році він отримав агресивний і сучасний дизайн, нову «начинку». Познайомимось із Nissan Leaf 2-го покоління ближче.

Комплектації

  • EM57 – 150 кінських сил, електрика, трансмісія – редуктор, передній привід.
  • EM57 – 218 кінських сил, електрика, трансмісія – редуктор, передній привід.

Запас ходу та зарядка

Комплектації

Оновлений Nissan Leaf отримав двигун EM57 потужністю 110 кВт у поєднанні з літій-іонною батареєю, у якої була збільшена місткість (до 40 кВт * год). В результаті японських вимірів за стандартом JC08 з’ясували середній запас ходу на повністю зарядженому акумуляторі – близько 322 км.

Моделі до 2019 року заряджаються до 80% 40 хвилин за системою швидкого заряджання. Повного заряду батарея досягає трохи менше ніж години. У 2019 році вийшла нова версія Leaf E+ збільшеною потужністю електромотора (160 кВт) та батареєю місткістю 62 кВт-год. Це дозволило підвищити запас ходу до 458 км виключно на електротязі. Електробатарея знаходиться під підлогою, при цьому електрокар має усередині досить високий центральний тунель.

Цікаво  Новий електромобіль - Volvo C40 Recharge

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд

Дизайнери Nissan повністю переробили зовнішній вигляд електрокара Leaf. Революція була зроблена як зовні, так і всередині. По-перше, було продумано кілька комплектацій: S, X, G, NISMO. Остання з перерахованих модифікацій включає агресивний зовнішній вигляд, 18-дюймові диски, карбонові вставки в елементах екстер’єру та інтер’єру. У салоні помітні червоні акценти.

У стандартних комплектаціях пропонується величезна гама кольорів, можливість встановлення 16-дюймових або 17-дюймових дисків.

В цілому, весь корпус автомобіля став незграбним з грубими краями. Було збільшено габарити, щоб у салоні могли повноцінно розміститися 5 людей. Тепер Leaf повністю відповідає ідеології та стилю Hi-tech, при цьому в ньому відсутні зайві деталі екстер’єру, які можуть відштовхувати.

Передня частина одержала вузькі світлодіодні фари, з’єднані між собою забарвленою в чорний колір вставкою. Посередині між ними знаходиться щиток, що переливається синіми фігурами, з фірмовим логотипом. На «носі» розташовується кілька зарядних роз’ємів.

Цікаво  Ніссан ліф електромобіль

Збоку автомобіль виглядає привабливо: низький профіль, з боку водія та біля заднього ряду сидінь. Чудово вписалися гострі фари, що виїжджають на бік і невеликий спойлер.

Щодо зовнішнього вигляду оновлений Nissan Leaf 2017 року перетворився з похмурого та повсякденного автомобіля на сучасний та яскравий електромобіль. При цьому інженери зберегли машині вигляд, відмовившись переймати тенденції конкурентів. Такий дизайн відмінно підійде не тільки електрокару, а й звичайному серійному автомобілю “на бензині”, що в черговий раз підтверджує професіоналізм співробітників Nissan.

Салон

Салон

Усередині Nissan Leaf нового покоління став менш футуристичним. Внутрішнє оздоблення можна спокійно вписати в якийсь хот-хетч. Не означає, що у салоні машини немає родзинки; вона є. На перший погляд, електрокар не змінився взагалі, але це не так. Інженери прагнули за максимальним спрощенням елементів, що управляють, збільшенням інформативності дисплеїв і систем.

Зліва від водія знаходиться монітор з кольоровим багатофункціональним дисплеєм 7 дюймів, центральна консоль плавно перетікає в тунель між сидіннями. Ближче до водія висунуто вузол керування трансмісією та іншими системами. Селектор перемикання передач вбудований у круглий пластиковий обід із безліччю кнопок та вставками.

Салон автомобіля Nissan Leaf

Салон має комбіновану оббивку з антибактеріальним покриттям, обшитий рядком практично по всьому периметру. Вона є і в кількох місцях на сидіннях, утворюючи нетиповий та навіть незвичайний малюнок.

Цікаво  Renault Zoe: Електромобіль

Незвичайні дизайнерські рішення торкнулися панелі приладів. Притягує погляд мультифункціональне рельєфне кермо з плескатим унизу ободом. На правій спиці кермового колеса знаходяться кнопки керування системою ProPilot.

Салон автомобіля Nissan Leaf

На лаконічній панелі приладів присутній досить великий дисплей з величезною кількістю даних. Індикатор заряджання під лобовим склом горить синім кольором і повідомляє про готовність до поїздки. Мультимедійна система підтримує інтерфейси Apple CarPlay та Android Auto, що є показником сучасності салону.

Щодо місткості, то їй в електромобілі також приділили увагу. На відміну від попередника новий Leaf вміщує 5 пасажирів включаючи водія. На задньому ряду у середньої людини не виникає жодних проблем, габарити салону дозволяють не упиратися ногами в сидіння водія.

Scroll to Top