Головна сторінка » Найкращі моделі електромобілів у 2021 році

Найкращі моделі електромобілів у 2021 році

Останнім часом у великих містах можна помітити дедалі більше електромобілів. Найкращі моделі електромобілів. Цей вибір обумовлений тим, що ціни на пальне постійно зростають. Із попитом на електромобілі багатьох стало цікавити питання, який електромобіль краще вибрати.

Широкий асортимент електромобілів ускладнює вибір. Адже неможливо за короткий час повністю визначити особливості окремої моделі. Але важливо усвідомити, що найкращі електромобілі 2021 року поєднують у собі високу якістьта низькі ціни. Ось чому ми також розглянемо електричні машини із демократичними цінами, які доступні для більшості.

Найкращі моделі електромобілів
Найкращі моделі електромобілів

Ключові особливості при виборі електромобіля

Ключовим моментом при покупці є не тільки рейтинг електромобілів, але й розуміння деяких нюансів при виборі такої машини. Адже цей вид транспорту є новачком для більшості країн. Тому потрібно розібратися, чи варто придбати автомобіль на електричній тязі, навіть якщо у вас є для цього всі можливості.

На думку експертів, потрібно приділити увагу наступним важливим пунктам:

1. Місце для зарядки.

Придбання електромобіля говорить про те, що потрібно замислитись, де заряджатиметься машина. Найбільш зручним варіантом є встановлення необхідного обладнання у своєму будинку. Проте не кожен має гараж, і не всі можуть дозволити собі зарядний пункт поблизу. Тому перш ніж придбати електромобіль, потрібно перевірити, чи є у вашому місті спеціальні заправні станції. Важливе значення має лише знаходження станції поруч із будинком, а й ціни обслуговування.

Найкращі моделі електромобілів
Найкращі моделі електромобілів

2. Вживані або нові.

Припустимо, ви вирішили питання з місцем зарядки електричного автомобіля. Наступне, що потрібно вирішити, який варіант вибрати: новий або вживаний. Адже на ринку електромобілів є широкий асортимент і вживаних і нових електричних машин. Тут величезну роль грає стан вашого гаманця. Звичайно, нові машини будуть коштувати відчутно дорожче. Однак, якщо купувати вживаний електромобіль, посилаючись на низьку ціну, варто ретельно перевірити стан авто. Батареї використаних електромобілів можуть бути зношеними. Полагодити такі батареї неможливо, а нові матимуть помірні ціни. А це означає, що економніше купувати новий автомобіль.

Цікаво  Tesla Model 3 - Електромобіль

3. Дилер.

Важливий момент – місце купівлі електромобіля. Багато хто купує електричні машини, звертаючись до сірих дилерів, оскільки офіційних представників поки що не так багато. Є інші варіанти. Наприклад, привезти автомобілі самостійно з Європи або зв’язатися з компаніями, які організовують доставлення із США. Також електрокар можна придбати на аукціонах. Проте найнадійніший та перевірений спосіб – знайти офіційних дилерів.

Найкращі моделі електромобілів
Найкращі моделі електромобілів

Найкращі моделі електромобілів

4. Технічні характеристики.

У цьому випадку ключовим моментом є те, яка місткість акумулятора, а також з якою швидкістю працює зарядка. Крім того, важливо звернути увагу на запас ходу. Сам запас ходу залежить від таких факторів, як погодні умови та пілотування. Для більш ясного розуміння наведемо приклад. Батарея із місткістю 20 кВт-год заряджає електромобіль приблизно за 8 годин.

Найпопулярніші електромобілі класифіковані за декількома ознаками: ціна, потужність, запас ходу, швидкість зарядки, ефективність тощо.

Нижче розглянемо моделі, що входять до топ-10. До списку увійшли дорогі електромобілі, і машини з невисокою вартістю, але відмінними характеристиками з експлуатації.

1. Tesla Model S

Потужність двигуна цієї моделі становить 476 к.с. Може розганяти швидкість до 250 км/год. Заряджається ця електрична машина за 420 хвилин. Якщо акумулятор повністю заряджений, можна безперервно їздити на машині 610 кілометрів. Проте, звертаємо увагу на те, що вартість досить висока. Ціна такої машини – 100 000 $, у США дещо дешевше – 81 000 доларів.

Найкращі моделі електромобілів
Найкращі моделі електромобілів

Електромобілі

2. Ford Mustang Much-E:

Особливістю цієї машини є те, що в комплект входить 286-сильний двигун. За рахунок двигуна найвища швидкість моделі – 180 км/год. Заряджається електромобіль за 585 хвилин. Акумулятор із місткістю 98,8 кВт-год, що забезпечує поїздку з відстанню до 600 кілометрів. Ключова перевага – зовнішній вигляд позашляховика. Купити таку модель легше, ціна така сама, як у продукції «Тесла» — 100 000 доларів. Проте за характеристиками “Тесла” займає лідируючі позиції.

Цікаво  Електромобіль BMW iX
Найкращі моделі електромобілів
Найкращі моделі електромобілів

3. Мерседес EQC

Головним мінусом є тривалий час на зарядку – 765 хвилин, хоча місткість батареї – 85 кВт * год. Однак цей недолік пом’якшується швидкою швидкістю розгону. Максимальна швидкість становить 180 кВт-год. На цій моделі можна перевозити більше вантажу, ніж інших електромобілях, оскільки потужність двигуна – 408 кінських сил, а запас ходу – 417 кілометрів. Коштує такий агрегат – 100 000 доларів.

Найкращі моделі електромобілів
Найкращі моделі електромобілів

4. Tesla Model X:

Існує 2 види даної моделі: Long Range та Perfomance. Обидва варіанти мають потужність батареї на 100 кВт-год. Однак у них різний запас ходу. Long Range із запасом ходу 507 кілометрів, Perfomance – 487 кілометрів. Крім того, швидкість Perfomance на 11 км/год більша і мотор сильніший. Тому й ціна вища, ніж у Long Range. Perfomance коштує 110 000 євро, а Range – 93 000 євро.

Найкращі моделі електромобілів
Найкращі моделі електромобілів

Найкращі моделі електромобілів

5. БМВ IX3

Максимальна швидкість розгону становить 200 км/год. Потужність двигуна становить 286 кінських сил, 480 хвилин знадобиться на те, щоб зарядка досягла повного рівня, а запас ходу – 440 кілометрів. Судячи з характеристик та бренду вартість має бути високою. Однак, BMW IX3 має досить доступну ціну – 77 000 доларів.

Найкращі моделі електромобілів

6. Volvo XC40 Recharge:

Швидкість розгону цієї моделі 4,9 секунди до 100 км/год. Це чудовий показник навіть для звичних нам бензинових автомобілів. Час заряджання – 495 хвилин. Батарея із місткістю 78 кВт-год. Проте фахівці домоглися того, що з цією енергією 408 — сильний мотор може проїхати відстань 425 кілометрів. Дана модель шведського виробництва коштує не менше ніж 80 000 доларів.

Найкращі моделі електромобілів

7. Audi e-tron

Запас ходу цієї моделі становить 446 кілометрів, потужність акумулятора – 95 кВт-год. Максимальна швидкість розгону до 200 км/год. Така швидкість забезпечується за рахунок 408-сильного мотора. Вартість цього електромобіля варіюється від 70000 доларів до 100000 доларів. Все залежить від того, що входить до комплектації та який рік випуску.

Цікаво  Електромобіль Nissan Ariya
Найкращі моделі електромобілів

8. Jaguar I-Pace:

Недоліком даної моделі є те, що він занадто довго заряджається – 810 хвилин, а це вдвічі більше, ніж у решти електричних машин. Потужність двигуна складає 400 к.с. Місткість батареї – 90 кВт-год із запасом ходу 470 кілометрів. Швидкість максимально досягає 200 км/год. Ця модель є першою електричною машиною від компанії JaguarLand Rover. Якщо порівнювати цей електромобіль з іншими в даному сегменті, його ціна на нижча, ніж в інших. Вам не доведеться купувати старі кросовери, цілком можна придбати новенький електромобіль за 75 000 доларів.

Найкращі моделі електромобілів

Електромобілі

9. Porsche Taycan

Ходові характеристики цієї моделі можуть конкурувати з самим лідером рейтингу. Заряджений електромобіль має запас ходу 462 кілометри, а швидкість розгону цієї спортивної машини сягає 250 км/год. Час заряджання – 520 хвилин. Ціни на цю модель досить високі. Купити новий електромобіль від Porsche можна не менше ніж за 110 000 доларів.

10. Kia e-Niro:

Потужність двигуна становить 204 кінських сил, максимальна швидкість сягає 167 км/год. Батарея з місткістю 67,1 кВт * год і запасом ходу 455 кілометрів. Головним мінусом вважається, що цей електромобіль заряджається за 630 хвилин. Придбати таку модель можна за 44500 доларів.

Найкращі моделі електромобілів

Слід розуміти, що кожна електрична машина, яка була представлена, може мати свої плюси та мінуси. Ось чому, вибираючи електромобіль, необхідно ретельно аналізувати особливості такої машини. Якщо розглядати електрокари в рамках усього світу, можна натрапити на дуже широкий асортимент.

Практика свідчить, що вони перевершили автомобілі з традиційними двигунами. Проте існує низка проблем, через які автомобілісти не можуть собі дозволити електромобілі. Однією з цих проблем є нестача або відсутність зарядних станцій. Ну, а щоб зрозуміти, який саме електромобіль вам вибрати, орієнтуйтесь на технічні характеристики, ціни та рейтинги.

Прокрутка до верху