Головна сторінка » Пікап Rivian — Новий сучасний електромобіль
Новий пікап Rivian

Пікап Rivian – Новий сучасний електромобіль

Електромобіль пікап Rivian моделі R1T, випущений компанією ізСША, що знаходиться на стадії стартапу під назвою Rivian Automotive, готується до офіційного показу в ході запланованого автомобільного шоу в Лос-Анджелесі. Пропонований огляд містить всебічну інформацію про електромобіль пікап Rivian R1T – фотографії, дані про вартість, комплект, параметри першого автомобіля від молодого автовиробника, після прем’єри якого планується дебют другої моделі – великого семимісного електричного кросовера Rivian R1S.

Новий пікап Rivian

Вартість цієї моделі пікап Rivian починатиметься з 69 тисяч доларів США (у частині джерел стверджується, що вартість буде навіть нижчою і стартує з 61,5 тисяч доларів). Цікаво, що в плани автомобільної фірми входить виведення власних новинок з електричним приводом також на ринок Європи, однак це має відбутися трохи пізніше.

електромобіль

Фірма Рівіан Автомотив створена у 2009-му. Творцем став Роберт Скариндж. Кошти на основу нової компанії виділили близькосхідні інвестори. Сьогодні персонал фірми складається з близько шестисот п’ятдесяти співробітників, які працюють у головному офісі (місце його розташування – Детройт) та ще кількох техцентрах, які розкидані по США (Плімут, Мічиган, Сан-Хосе, Каліфорнія).

Цікаво  Twike 5: Електромобіль із педальним приводом

Для виготовлення електричних автомобілів для країн Європи майданчик ще не визначений, проте на даний момент сформовано інженерний центр. Місцем розташування останнього стала Великобританія (м. Чертсі у графстві Суррей). Тому є підстави вважати, що у Великій Британії і стартує випуск електромобілів Рівіан для ринків європейських країн.

Rivian

Слід зазначити, що екстер’єр нової машини Рівіан з електродвигуном трохи не співпадає із зовнішнім виглядом автомобілів, на які встановлені традиційні карбюраторні мотори, проте ця різниця не є значною. У нового авто цілком сучасний вигляд, воно навіть стильне, проте не брутальне. Водночас цей електромобіль певною мірою схожий на Хонда Ridgeline з Японії.

Пікап Rivian

Останній є пікапом, що має кузов, що несе. Його основою є платформа автомобіля Хонда Пілот, що має абсолютно автономну архітектуру обох підвісок. Більшість авто з кузовом типу “пікап” у США мають потужні рами та задні залежні підвіски, на які встановлені мости нерозрізного типу.

електромобіль

Електромобіль Рівіан R1T заснований на сучасному візку модульного типу, який назвали “скейтбордом” і має акумуляторні батареї, що знаходяться нижче підлоги салону (для них виділено спеціальний блок, посилений такими матеріалами, як вуглецеве волокно і кевлар), автономні передню і задню підвіски, які доповнюють пневматичні стійки та адаптивні амортизатори, та 4 електричні двигуни (кожна вісь включає по 2 двигуни, з яких кожен має потужність 200 кінських сил).

Цікаво  Cadillac Lyriq Електромобіль

Загальна потужність цих моторів визначається налаштуваннями, ємністю акумуляторних батарей, становлячи 300, 522 або 562 кВт (що відповідає 407, 709 або 764 кінських сил). Найбільша можлива швидкість кожної моделі – 200 км/год.

Rivian

Отже, базовий варіант електричного автомобіля Рівіан R1T, що має батарею 105 кВт/год та двигун потужністю 407 кінських сил, може розігнатися до 100 км/год протягом 4,9 секунд, до 160 км/год – протягом 12,5 секунд. Запас ходу становить триста сімдесят кілометрів.

електромобіль

Електромобіль, що має АКБ більшої ємності (135), має електродвигуни, сумарна потужність яких становить 709 кінських сил і може розігнатися до 100 км/год протягом 3 секунд, до 160 км/год – протягом 7 секунд. Одна зарядка дозволяє електромобілю подолати чотириста вісімдесят кілометрів.

Новий пікап

Варіант Рівіан R1T, що має найбільш ємну АКБ (180 кВт/год). Оснащений двигунами потужністю 764 кінські сили і здатний розігнатися до 100 км/год протягом 3,2 секунди. А до 160 км/год – протягом 8 секунд. Він може проїхати без підзарядки шістсот сорок кілометрів.

Цікаво  Електромобілі: на які новинки ми чекаємо?
електромобіль

Проте новий пікап із електродвигуном має і свої мінуси. Відповідь на питання про час, який потрібно зарядити акумулятори електромобіля, використовуючи звичайну побутову розетку. Журналісти не отримали (мабуть, занадто багато часу знадобиться). За допомогою терміналу для заряджання, потужність якого може становити 160 кВт. Протягом півгодини АКБ може зарядитися настільки, щоб подолати триста двадцять кілометрів.

Габарити електрокара Рівіан R1T наступні:

  • довжина – 5475 міліметрів,
  • ширина – 2015 міліметрів,
  • висота – 1815 міліметрів,
  • колісна база – 3450 мм.

Через наявність опор пневматичного типу у складі підвіски кліренс може коливатися в широкому діапазоні. Починаючи мінімальним значенням 200 міліметрів, закінчуючи максимальним – 360 міліметрів.

Прокрутка до верху