Головна сторінка » Новий електромобіль – Volvo C40 Recharge
Volvo C40 Recharge

Новий електромобіль – Volvo C40 Recharge

З потужністю у Volvo C40 Recharge немає жодних проблем. Встановлено два ідентичні синхронні електродвигуни потужністю 201 к.с. кожен. Двигуни розташовуються по одному на кожній осі, що робить C40 повнопривідним та забезпечує відмінну тягу. Такі ж двигуни встановлені в XC40 Recharge та повнопривідному Polestar 2.

Навіть на ¼ ходу педалі акселератора автомобіль їде дуже бадьоро, а якщо втопити сильніше, то ви швидко зрозумієте, що це далеко не межа можливостей цього кросовера. Але повністю оцінити потужність C40 Recharge у вас не вийде, тому що в ньому, як і у всіх Volvo, ліміт швидкості складає 180 км/год.

Новий електромобіль - Volvo C40 Recharge

Volvo C40 вражаюче швидкий, але це напевно не спортивний автомобіль. Він має м’яку підвіску і незважаючи на 495-кілограмову батарею, розташовану на днищі, кросовер здається високим і центр його тяжкості ніби зміщений вгору. Це відчувається по крену кузова в поворотах і клювання носом при гальмуванні. Вага автомобіля становить 2184 кг, що на 500 кг. важчий за повнопривідний XC40 з ДВЗ. Взутий C40 у всесезонні шини Pirelli Scorpion, які мають не найкраще зчеплення на холодних і мокрих дорогах.

Новий електромобіль - Volvo C40 Recharge

Кросовер найкраще показує себе при звичайному повсякденному використанні. Підвіска непогано згладжує всі нерівності, незважаючи на 20-дюймові диски, невеликий шум вітру від передніх стояків виникає тільки на швидкостях вище 130 км/год, тому не стане проблемою у звичайних поїздках. Режим водіння з використанням однієї педалі і рекуперативним гальмуванням також заслуговує на похвалу за свою плавну роботу. Адаптивний круїз-контроль гідно справляється зі своїми завданнями на невисоких швидкостях.

Цікаво  Volkswagen e up електромобіль

Салон Volvo C40 Recharge

Новий електромобіль - Volvo C40 Recharge

Volvo C40 Recharge є першою повністю електричною моделлю виробника, яка не випускатиметься у версії з ДВЗ. Незважаючи на це, автомобіль багато в чому схожий на XC40, особливо на електричну версію Recharge. Обидва автомобілі побудовані на однаковій платформі CMA, розробленій Volvo разом із материнською компанією Geely. Схожість особливо помітна в габаритах автомобілів, C40 Recharge та CX40 Recharge мають однакову довжину (2703 мм) та ширину (1910 мм) колісної бази. Загальна довжина C40 становить 4432 мм, що лише на 5 мм більше, ніж довжина XC40 Recharge.

Єдина істотна відмінність полягає у висоті. C40 Recharge виправдовує наявність літери C у назві, яку Volvo зазвичай використовує у найменуванні автомобілів із кузовом купе. Його занижений дах робить автомобіль на 69 мм нижче порівняно з XC40 Recharge.

Новий електромобіль - Volvo C40

Всередині C40 Recharge виглядає майже як XC40 Recharge. Автомобілі мають однакову приладову панель і перемикачі. Цифрова панель приладів і 9-дюймовий сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю входять до стандартної комплектації. Інформаційно розважальна система працює на програмному забезпеченні від Google і відмінно справляється з навігацією та управлінням мультимедіа, а доступ до різних налаштувань автомобіля здійснюється через різні підменю, що не завжди зручно.

Новий електромобіль

У C40 Recharge відмовилися від деяких кнопок та перемикачів. Крім відсутності фізичних ручок для регулювання температури в салоні, до чого ми вже звикли, C40 відмовилися від кнопки електронного гальма стоянки і навіть від кнопки запуску двигуна. Тепер достатньо сісти в автомобіль з ключем і вибрати драйв або реверс, а на місці кнопки запуску двигуна C40 Recharge тепер просто красується порожнеча.

Цікаво  Skoda enyaq iv - Електромобіль

Volvo C40 Recharge

Салон C40 Recharge просторий, хоча висота на задньому ряду сидінь трохи обмежена заниженим дахом, що помітно на тлі вищого XC40. Передній багажник має об’єм всього 31 літр і призначений для зберігання зарядних кабелів. Задній же багажник має досить пристойний об’єм – 413 л при піднятих задніх сидіннях. Volvo дуже пишається своїм “веганським інтер’єром”, що демонструє рішучість компанії прибрати будь-які матеріали тваринного походження зі своїх автомобілів.

У C40 Recharge ви не знайдете шкіри (навіть як опція у дорогих комплектаціях). Зручні сидіння обтягнуті мікроволокном та синтетичною замшею, дверні карти мають оздоблення із міцного тканинного матеріалу, схожого на джинсу. Але такий підхід і прагнення мінімалізму також означають, що в салоні C40 чимало звичайного темного пластику, занадто багато для автомобіля такої цінової категорії, всередині він просто не виглядає на 50 тис. доларів.

електромобіль

За аналогією з Polestar 2 та XC40 Recharge акумуляторна батарея C40 підтримує швидку зарядку потужністю до 150 кВт. За умови, що ви знайдете підходящу зарядну станцію, акумулятор C40 Recharge може бути заряджений до 80% приблизно за 40 хвилин. На борту є зарядний пристрій, що перетворює змінний струм на постійний, що дозволить заряджати автомобіль від електромережі. За даними агентства з охорони навколишнього середовища США, запас ходу C40 Recharge становить 364 км.

Цікаво  Електромобіль bmw i3

Volvo C40 Recharge – вражаючий електрокар, але його вартість трохи не виправдана. Рекомендована ціна C40 Recharge вище, ніж на XC90 початкового рівня з ДВЗ та на Polestar 2 з двома електродвигунами. C40 також поступається деяким конкурентам із запасу ходу. У Volvo повідомили, що пізніше у продаж надійдуть інші моделі C40 Recharge, включаючи більш доступну версію з одним електродвигуном. На жаль, разом з ціною одномоторні C40 Recharge, напевно, втратять і в динаміці.

Прокрутити вгору