Головна сторінка » ТОП 5 комедій, які варто подивитися на вихідних!
ТОП 5 комедій

ТОП 5 комедій, які варто подивитися на вихідних!

ТОП 5 комедій – не знаєте, що подивитися на вихідних і хочете посміятися та розслабитися? Ви прийшли у потрібне місце! Представляємо кілька пропозицій найкращих комедій, де можна добре провести час у п’ятницю чи суботу.

1. Куб Долі

Цей фільм не тільки для шанувальників Tenacious D. Його великими плюсами є чудова музика та кумедний сюжет. У ньому розповідається про рокера-початківця, який хоче дістатися до вершини будь-що-буде — для цього разом з другом він вирішує отримати так званий Куб Долі, який насправді є диявольським зубом і дозволяє артистам, які володіють ним, створювати приголомшливу музику.

Цікаво  Частина 5: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!
ТОП 5 комедій 1

2. Сенс життя за Монті Пайтоном

Хоча фільм не новий, він, як і раніше, актуальний — деякі жарти про Пітона настільки точні, що іноді не знаєш, чи сміятися. Однак це не змінює того факту, що фільм є абсолютною класикою. Також можна влаштувати марафон. Якщо ви ніколи раніше не бачили жоден з цих фільмів, це дійсно варте того, щоб надолужити втрачене!

фільм 2

3. Ривок

Фільм складається з кількох історій, присвячених торгівлі алмазами. Ексцентричні персонажі, барвистий світ злочинців, заплутаний кримінальний сюжет — це не дає відірватися від нього і дозволяє по-справжньому розслабитися.

Цікаво  Найкращі кінострічки 2021 - Частина 2
ТОП 5 комедій 3

4. Молодий Франкенштейн

Фільм висміює всі створені досі постановки про доктора Франкенштейна і створеного ним монстра. Режисер Мел Брукс не щадив нікого й нічого. Молодий онук геніального винахідника дізнається, що отримав від нього у спадок чудовий особняк. Він вирішує приїхати на місце і внаслідок різних подій продовжує справу діда. Що з цього вийде – дивіться самі!

Цікаво  ТОП 10 найпопулярніших трейлерів фільмів на YouTube
фільм 4

5. Леді за бортом

Романтична та дуже вдала комедія. Йдеться про гордовиту, багату жінку, яка внаслідок нещасного випадку втрачає пам’ять і потрапляє до лікарні. Там її помічає чоловік, якого вона найняла декількома днями раніше для роботи. Зайве говорити, що вона лікувала його тоді, якщо не сказати більше. Тесляр вирішує помститися і, вдавши її чоловіка, забирає жінку додому, доручаючи їй виконувати обов’язки домогосподарки. Це призводить до безлічі кумедних ситуацій та змін у житті обох.

ТОП 5 комедій 5
ТОП 5 комедій, які варто подивитися на вихідних!

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху