Головна сторінка » Toyota Venza — Огляд автомобіля
Toyota Venza

Toyota Venza – Огляд автомобіля

Toyota Venza – це сімейний універсал із кросовер ними характеристиками іменитого японського бренду. На світовому ринку автомобіль з’явився навесні 2008 року.

Toyota Venza

Зовнішність – Toyota Venza

Toyota Venza

Toyota Venza зазнала безліч змін. Універсал знайшов незвичайний футуристичний дизайн з оригінальною передньою та задньою оптикою. Автомобіль отримав рельєфні та великі бампери. В цілому він став виглядати агресивніше. Салон японця вийшов дорожчим та стильнішим. Тут представлено безліч сучасних рішень, передова мультимедійна система та зручний дисплей для керування більшістю опцій. Машина набула безліч інноваційних функцій активної та пасивної безпеки.

Toyota Venza

Розміри – Toyota Venza

Toyota Venza

Розміри Toyota Venza практично не змінилися. Його габарити такі: ширина – 1905 мм, довжина – 4833 мм й висота – 1610 мм. Колісна база універсала 2775 мм. Дорожній просвіт дорівнює 205 мм у версії. Такий кліренс вказує на чудову прохідність. Тому японець має цілком комфортно почуватися навіть на значному бездоріжжі. Правда, він має досить низьку звис переднього бампера, який може постраждати при поїздках по дуже поганих дорогах.

Toyota Venza

Універсалу підвищеної прохідності притаманний дуже великий багажник. Його обсяг залишився тим самим. Він дорівнює цілим 975 літрам. Цього має вистачити навіть для перевезення великогабаритних речей та предметів. А при необхідності перевезти щось дуже велике є автоматична система складання заднього диванчика для пасажирів, що дозволяє збільшити простір багажного відсіку до 1982 літрів.

Toyota Venza

Двигун і трансмісія – Toyota Venza

Автомобіль

Нова Toyota Venza продаватиметься лише з одним силовим агрегатом. Це бензиновий атмосферний двигун об’ємом 2,7 літра. Його потужність становитиме 181 к.с. При цьому він видає 5800 об/хв. Очікується, що його витрата в змішаному циклі на 100 км дорівнюватиме приблизно 10 літрам. Універсал оснащуватиметься шести діапазонною автоматичною трансмісією.

Автомобіль

Автомобіль, як і раніше, можна буде купити як з переднім, так і з повним приводом.

Цікаво  LED у порівнянні з Xenon: Плюси та мінуси

Машина, яка буде продаватися в нашій країні, розрахована переважно на відносно спокійну їзду трасою та подолання досить значного бездоріжжя. У США та Європі також буде доступна і дуже потужна версія, яка порадує любителів адреналіну та швидкості.

Підсумок

На думку багатьох експертів, Toyota Venza, яка з’явиться у продажу у 2020 році, це абсолютно новий автомобіль, який не має практично нічого спільного з колишнім японцем, що випускався з такою ж назвою. Оновлений крос – універсал за своїми характеристиками та зовнішнім виглядом тепер більше нагадує Toyota Harrier.

Автомобіль

Машина знайшла неймовірно стильний та оригінальний екстер’єр. Вона отримала сучасний зручний салон. При цьому японці за традицією приділили чимало уваги опціям безпеки. В автомобілі буде не менше семи подушок безпеки, а також безліч сучасних електронних систем.

Цікаво  Рено дастер 2021

На жаль, нова Toyota Venza на ринок має надійти лише з одним силовим агрегатом, який не відрізняється надто вражаючими характеристиками. Тому універсал не буде швидкісним. Натомість він отримає непогану прохідність. Щоправда, долати бездоріжжя на ньому доведеться з дотриманням певних запобіжних заходів.

Прокрутка до верху