Головна сторінка » Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Преміум – бренд Rolls-Royce не став винятком у масовому переході на зелений транспорт відомих автовиробників. До 2030 року нарівні з основним конкурентом Bentley Motors. Компанія планує повністю переключитися на електромобілі. Але на відміну від «Бентлі», у процесі електрифікації в модельному ряду не буде навіть гібридів. Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Першим електромобілем Rolls-Royce стане розкішне та презентабельне електричне купе, в основу якого ляжуть розробки від концепту Spectre. У серійні продажі електромобіль має надійти вже у другій половині 2023 року.

У частині дизайну це буде звичний для марки повнорозмірний кузов з витягнутою капотною частиною. Заниженим кліренсом, традиційними зовнішніми дзеркалами, псевдорадіаторними ґратами (ніяких глухих заглушок або накладок), заповітною статуеткою «Дух Екстаза».

Цікаво  Halo Infinite — Голос минулого
Всі моделі Rolls-Royce

Планується, що новий Rolls-Royce Spectre змінить собою модель Wraith. Він отримає двомоторну силову установку віддачею понад 600 сил та 100-кіловатну батарею, що забезпечує пробіг до 500 км на одному зарядному циклі.

Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Аналогічні електрифіковані приймачі будуть у кросовера Cullinan, седанів Ghоst та Phantom у найближчі 5 років.

На відміну від Bentley, що інвестує у 2022-2023 величезні гроші у будівництво додаткових цехів Dream Factory спеціально для збирання електромобілів, у “Роллс – Ройс” планують обійтися існуючими потужностями. Лакшері – бренд продовжить щільну співпрацю з BMW щодо використання комплектуючих, а ось кузовні панелі будуть повністю оригінальними. І тут на відміну від “Бентлі”, який планує штампувати обробку своїх нових авто на заводах Volkswagen. Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Цікаво  Porsche Taycan новий рекорд - Швидше не зарядишся

Якщо говорити про системи автоматизації пілотування, то проведений аналіз цільової аудиторії Rolls-Royce показав, що, по-перше, середній вік клієнтів змістився на позначку в 43-45 років, по-друге, якщо десять років тому 80% замовників преміум – карів віддавали перевагу їздити тільки з водієм, то тепер стільки ж бачить себе за кермом власного авто. Тому всі замінники людського фактора участі у їздовому процесі будуть дуже обмеженими. Тим більше, що поки що автопілоти високого рівня далекі від ідеалу.

Цікаво  Toyota оголосила ціни на свій перший електричний кросовер

Що стосується основної ставки при виробництві нових електромобілів Роллс – Ройс, то на першому місці залишається комфорт і високий преміальний рівень оснащення, а не гонка за спортивними показниками й динамікою. Звичайно ж, будуть ексклюзивні рішення у вигляді легкого стайлінгу на кшталт фірмового Black Badge або тюнінг – версії від підконтрольного ательє Coachbuild, але не більше.

Scroll to Top