Головна сторінка » Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Преміум – бренд Rolls-Royce не став винятком у масовому переході на зелений транспорт відомих автовиробників. До 2030 року нарівні з основним конкурентом Bentley Motors. Компанія планує повністю переключитися на електромобілі. Але на відміну від «Бентлі», у процесі електрифікації в модельному ряду не буде навіть гібридів. Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Першим електромобілем Rolls-Royce стане розкішне та презентабельне електричне купе, в основу якого ляжуть розробки від концепту Spectre. У серійні продажі електромобіль має надійти вже у другій половині 2023 року.

У частині дизайну це буде звичний для марки повнорозмірний кузов з витягнутою капотною частиною. Заниженим кліренсом, традиційними зовнішніми дзеркалами, псевдорадіаторними ґратами (ніяких глухих заглушок або накладок), заповітною статуеткою «Дух Екстаза».

Цікаво  BMW i3 знімуть з виробництва цього літа
Всі моделі Rolls-Royce

Планується, що новий Rolls-Royce Spectre змінить собою модель Wraith. Він отримає двомоторну силову установку віддачею понад 600 сил та 100-кіловатну батарею, що забезпечує пробіг до 500 км на одному зарядному циклі.

Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Аналогічні електрифіковані приймачі будуть у кросовера Cullinan, седанів Ghоst та Phantom у найближчі 5 років.

На відміну від Bentley, що інвестує у 2022-2023 величезні гроші у будівництво додаткових цехів Dream Factory спеціально для збирання електромобілів, у “Роллс – Ройс” планують обійтися існуючими потужностями. Лакшері – бренд продовжить щільну співпрацю з BMW щодо використання комплектуючих, а ось кузовні панелі будуть повністю оригінальними. І тут на відміну від “Бентлі”, який планує штампувати обробку своїх нових авто на заводах Volkswagen. Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Цікаво  Porsche Taycan новий рекорд - Швидше не зарядишся

Якщо говорити про системи автоматизації пілотування, то проведений аналіз цільової аудиторії Rolls-Royce показав, що, по-перше, середній вік клієнтів змістився на позначку в 43-45 років, по-друге, якщо десять років тому 80% замовників преміум – карів віддавали перевагу їздити тільки з водієм, то тепер стільки ж бачить себе за кермом власного авто. Тому всі замінники людського фактора участі у їздовому процесі будуть дуже обмеженими. Тим більше, що поки що автопілоти високого рівня далекі від ідеалу.

Цікаво  Aito m5 - Huawei випустив сильний гібридний кросовер

Що стосується основної ставки при виробництві нових електромобілів Роллс – Ройс, то на першому місці залишається комфорт і високий преміальний рівень оснащення, а не гонка за спортивними показниками й динамікою. Звичайно ж, будуть ексклюзивні рішення у вигляді легкого стайлінгу на кшталт фірмового Black Badge або тюнінг – версії від підконтрольного ательє Coachbuild, але не більше.

Прокрутка до верху