Головна сторінка » BMW i3 знімуть з виробництва цього літа
BMW i3

BMW i3 знімуть з виробництва цього літа

BMW i3s – Його місце на конвеєрі в Лейпцигу займе новий Mini Countryman, у якого з’явиться версія без ДВЗ.

BMW i3s

BMW готується відправити свій перший серійний електромобіль. Представник компанії підтвердив австралійському виданню The Drive, що фінальний екземпляр хетчбека i3 зійде з конвеєра у Лейпцигу у липні цього року. Загальний тираж за дев’ять років виробництва становитиме близько чверті мільйона одиниць.

Цікаво  Всі моделі Rolls-Royce стануть електричними до 2030 року

Для Австралії та США BMW i3 перестали випускати ще 2021 року. При цьому 2020-го німці нарощували обсяги випуску моделі, щоб задовольнити збільшений попит. Раніше передбачалося, що хетч протримається на світовому ринку до 2024 року.

BMW i3s (2018)

2018 BMW i3s

За свою історію BMW i3 пережив кілька оновлень, переважно технічного характеру. Так, протягом життєвого циклу місткість батареї збільшили спочатку з 22 до 33, а потім і до 42,2 кіловат-години. З появою старшого блоку акумуляторів модель позбавили однієї з найдорожчих опцій – двоциліндрового мотоциклетного мотора, що спалював бензин збільшення запасу ходу. Крім того, з 2017-го електромобіль пропонується у спортивній версії i3s із форсованим зі 170 до 184 к.с. мотором, зменшеним на 10 мм дорожнім просвітом та поруч інших доробок.

2018 BMW i3s

Прямого спадкоємця BMW i3 не отримає: новим електромобілем початкового рівня має стати кросовер iX1, який з 2022 року збиратимуть у Регенсбурзі, а 2024-го перенесуть до Угорщини. Силову установку хетчу продовжить використовувати Mini Cooper SE. Потужні фабрики в Лейпцигу, що звільнилися, віддадуть під Mini Countryman наступного покоління, у якого також з’явиться повністю електрична модифікація. Кросовер дебютує 2023-го. BMW i3s

Прокрутити вгору