Головна сторінка » Porsche Taycan новий рекорд – Швидше не зарядишся
Porsche Taycan

Porsche Taycan новий рекорд – Швидше не зарядишся

Porsche Taycan

У Німецькій компанії Porsche знову є чим пишатися, адже фастбек Porsche Taycan щойно побив рекорд швидкості зарядки електромобілів у пробігу від одного узбережжя Америки до іншого. У чому суть рекорду? Річ у тому, що електрокар зміг проїхати весь США зі сходу на захід, витративши на зарядку всього 2,5 години. Рекорд вже підтвердили в Guinness World Records і зазначили, що попереднє досягнення, встановлене минулої осені найновішим KIA EV6, склало 7 годин, 10 хвилин та 1 секунду.

Porsche Taycan

Якщо бути точним, то Porsche провів біля зарядних станцій 2 години 26 хвилин і 48 секунд, чого виявилося достатньо, щоб автомобіль проїхав цілих 4562 км від будівлі мерії Нью-Йорка до будівлі мерії Лос-Анджелеса.

Цікаво  Nio ET5 огляд моделі

Надаємо слово Уейну Гердесу, який керував машиною:

“Порівнюючи швидкість зарядки різних електромобілів, на яких я їздив досі, Taycan дійсно ставить планку. Вперше я поповнив енергію на зарядній станції потужністю 350 кВт з 6 до 82 відсотків всього за 22 хвилини.”

електромобіль

Вейн використовував Plug Share та програму Electrify America, щоб скласти графік своєї подорожі через всю країну. Їхав він на стандартному Taycan з додатковою опцією Performance Battery Plus (батарея має місткість 93,4 кВт г), пакетом Premium, адаптивним круїз-контролем та Porsche Electric Sport Sound.

Цікаво  Toyota оголосила ціни на свій перший електричний кросовер

Щоб рекордну спробу було зараховано, Вейн мав ретельно оформляти кожну зупинку: процес контролювали незалежні свідки. Кожна пройдена миля знімалася на відео, відстежувалася GPS, розглядалася і враховувалася суддівською колегією і лише потім рекордний заїзд був сертифікований.

електромобіль

Після цієї унікальної поїздки Вейн заявив:

Я пишаюся і, чесно кажучи, трохи здивований тим, що з таким відривом встановив новий рекорд. Taycan показав себе навіть краще, ніж очікувалося. ефективність. Я вдячний за підтримку компанії Porsche та мережі Electrify America, завдяки яким це стало можливим”.

електромобіль
Прокрутка до верху