Головна сторінка » Audi Q7 – Огляд автомобіля
Audi Q7

Audi Q7 – Огляд автомобіля

Audi Q7 – Огляд автомобіля

Audi Q7 – елегантний автомобіль з потужним двигуном, привертає увагу і притягує виразною зовнішністю. У цій статті йтиметься про його сильні сторони, розповімо про поведінку на дорозі й заглянемо під капот. Буде цікаво!

Audi Q7 – автомобіль, який привертає увагу. Він виділяється на дорозі, подобається багатьом автомобілістам. У кросовера і справді велика кількість переваг. Тому рік у рік таких автомобілів стає дедалі більше на дорогах нашої країни.

Позиціювання моделі Audi Q7

На цей час цей кросовер є найбільш популярною моделлю відомого виробника. Якщо раніше він був бездоганним флагманом, то сьогодні на рівних змагається з Audi Q8. Обидва автомобілі є просто бездоганними. Тому вибір певної моделі – це лише справа смаку автолюбителя. Якщо говорити про перевагу “Ауді Ку7”, то в ній сім посадкових місць. Такої конфігурації більше немає в жодній моделі компанії.

Audi Q7 – Огляд автомобіля

Вперше модель побачила світ у 2005 році. Вона з самого початку позиціюватися виробником як флагман. У 2015 році виникло друге покоління кросоверів, з’явилася заряджена версія SQ7 у 2019 стала доступна оновлена ​​версія. У ній кардинальні зміни відбулися як із кузовом, так і із салоном. Мотор в 340 л підсилили турбіною. Це зробило автомобіль стрімким та найшвидшим.

Цікаво  Коли міняти шини

Поведінка на дорозі Audi Q7

Кросовер Audi Q7 не тільки виглядає ґрунтовно, але й точно поводиться на дорозі. Це вселяє довіру водієві та пасажирам, дарує відчуття безпеки, надійності та відсутності неприємних несподіванок у дорозі незалежно від особливостей дорожнього полотна.

Огляд автомобіля

Під час руху у салоні дуже комфортно перебувати. У ньому панує тиша, тому вдасться лише отримувати задоволення від водіння і ні на що не відволікатися. На будь-якій швидкості усередині не відчуваються дефекти дорожнього полотна завдяки надійній та продуманій підвісці. Вона є пневматичною та багатоважільною. Така конструкція здатна мінімізувати вібрації, дарує плавність ходу. Міцні та надійні стійки Q7 є ще однією перевагою моделі.

Кросовер характеризується відмінною керованістю та добре тримає дорогу. Величезне кермо приємно тримати в руках. Все разом забезпечує у водія повне відчуття контролю над автомобілем і дорожньою ситуацією. Ауді КУ7 має режим “dynamic”. Перехід до нього забезпечує зменшення дорожнього просвіту. Автомобіль починає підтримувати передачі нижче, в результаті авто стає більш швидким.

Цікаво  Kia Carens 2022 - Огляд

Перехід у цей режим дозволяє не відчувати розміри на поворотах. Заслуговує на увагу і злагодженість роботи автоматичної коробки передач з гідною тягою двигуна. Режим “efficient” більше підійде для траси. У місті на ньому їздити некомфортно. Також передбачено режим для поїздок пересіченою місцевістю.

Перехід у нього призводить до надування пневмопідвіски. В результаті автомобіль починає «поспішати» перемикнутися на вищі передачі. Реакція двигуна на педаль акселератора стає більш плавною. Безумовно, кросовер не перетвориться на позашляховик, але цей режим допомагає почуватися на лісовій або засніженій дорозі впевненіше.

Краса дизайну Audi Q7

Автомобіль має пропорційний та гармонійний у всьому. В оновленій версії вигляд був доповнений ще кількома штрихами. Загалом дизайн можна назвати класичним та виконаним у найкращих традиціях. Решітка радіатора має велику решітку. У дизайні використані різні хромовані елементи. Світлодіодна оптика забезпечує відмінну видимість у темну пору доби.

 Огляд автомобіля

Коли швидкість стає вище 70 км/год, автоматично вмикається додатковий лазерний блок освітлення.

Цікаво  3D - тюнінг автомобілів – особливості

Особливості салону

Якщо хотіти схарактеризувати інтер’єр одним словом, на думку відразу спадає поняття «монолітно». Хороша оглядовість, зручна посадка. Передня панель виглядає ефектно. Про рівень якості матеріалів говорити зайве не доводиться.

Воно є бездоганним. Після оновлення машина знайшла новий салон. У ньому з’явилися два сенсорні дисплеї. Вони обидва вписані в центральну консоль та передню панель. Багато функцій можна керувати за допомогою голосу.

Огляд автомобіля

Центральна консоль є масивною, але це не порушує попереду відчуття простору. Над головою та в області ніг скрізь достатньо місця. Регулювання мають не лише передні сидіння, а й задні пасажири можуть підлаштувати під себе, вони навіть рухаються частинами.

Прокрутити вгору