Головна сторінка » Частина 1: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!
Частина 5: Кращі фільми

Частина 1: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!

Частина 1 – Кращі фільми першого десятиліття 21 століття – XXI століття та його перше десятиліття принесли нам чимало кінематографічних екстазів та чимало нової класики. Озираючись назад, варто глянути на минуле десятиліття і скласти зі знятих на той час фільмів рейтинг, підготовлений самими глядачами. Нижче представляємо результати на найкращий фільм першого десятиліття, включаючи найважливіші картини цього періоду, які ви обрали. Конкуренція була жорсткою, тож кілька фільмів ділять місця.

40. Останній самурай

Частина 1: Кращі фільми 1

“Останній самурай” – фільм, який приємно дивитися. Видовище, суть якого – зіткнення, дуелі, битви, виконані дійсно ефектно, можливо, не відразу захоплює дух, але, безперечно, візуально привабливе. Розставляння персонажів будується за простою схемою: втрачений імператор — міністр-продавець — шляхетний пан — голос правди у вигляді стороннього, який динамізує ці стосунки.

39. Соціальна мережа

фільм 2

Розповівши одну з найважливіших біографічних історій сучасності, Девід Фінчер створив неоднозначне видовище, яке, попри те, що розповідає про нещодавні події за участю живих людей, сприймається як хитра спроба деконструкції легенди про Марка Цукерберга та Facebook. . В результаті «Соціальна мережа», збагачена музикою Трента Резнора і Аттікуса Росса, яка підкреслює напругу, є досконалою драмою про гонитву за цілями, амбіції й супутній розрив відносин з навколишнім середовищем. У міру зростання Facebook значення цього відео зростає.

Цікаво  20 Найкращих французьких бойовиків останніх років

38. За будь-яку ціну

Частина 1: Кращі фільми 3

Це фільм, який не дасть вам забути про себе. Емоції, що викликає, залишаються з нами ще довго після проєкції. Емоції й, отже, роздуми як про сутність цілеспрямованості, наполегливості, сходження до вершини, подолання обмежень і досягнення перемоги, так і про значення слів у найширших вимірах. Щохвилини цього фільму відчуваєш, що Клінт Іствуд звертається до нас не лише як режисер та художник, а насамперед як людина. І він такий чесний у цьому, такий болісно чесний, що ми без вагань дозволяємо йому вести нас дорогою, кінець якої надзвичайно прекрасний, надзвичайно жорстокий і надзвичайно болісний.

Цікаво  11 бойовиків про карате: Бої в японському стилі

37. К-Пакс

фільм 4
Частина 1: Кращі фільми

Фільм прекрасний своєю простотою. Історія Слінга з планети К-Пакс — це зворушлива, чарівна та мудра історія про розуміння, пошук свого місця та втечу від страху та власних демонів. Хоча і Кевін Спейсі, і Джефф Бріджес зіграли ще чимало відомих і знаменитих ролей, для мене вони обидва незмінно асоціюються насамперед із цим фільмом, у якому поєднується все, що я чекаю від драми – емоції, глибина характерів та тонкий гумор.

36. Пристрасть

Частина 1: Кращі фільми 5

Пристрасті просувалися як цілком реалістичне зображення Пристрасть, але насправді воно поєднує у собі історіографічну вірогідність із традицією християнських (особливо католицьких) зображень Пристрасть. Використання історичних мов замість звичної англійської, ретельний підбір костюмів і характеристик надає фільму особливого характеру, він не звучить і не схожий на жодний відомий нам твір – не лише на біблійні теми.

Цікаво  Фільми про живих мерців

35. Олдбой

фільм 6

Конкретний фільм – початкова ідея настільки дика, неймовірна і начебто безглузда, що її складно сприймати серйозно. Гротеск прогресує, чорний гумор, помста заплутана, здається, що все під контролем. Однак хто кому насправді мстить? Все йде до фіналу, який – особливо у світлі легкості та гумору загалом – збиває з ніг та захоплює дух. Він такий емоційний і такий страшний, що ви не можете викинути його з голови.

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху