Головна сторінка » Частина 3: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!
Частина 5: Кращі фільми

Частина 3: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!

Частина 3: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття – продовження цікавих фільмім для перегляду у вихідні дні.

28. Історія іграшок 3

Частина 3: Кращі фільми 1

Страшенно драматичний і сентиментальний фільм. Я чекав веселощів і пригод, як і у двох попередніх випусках (які я теж до певної міри отримав), а тут кілька фраз про проходження, дружбу і кохання, змішаних зі справді драматичною дією. Виглядає справді чудово, але вони трохи перебільшують – особливо наприкінці фільм стає зайво розтягнутим і надміру сентиментальним (це слово?), це було надто багато та надто довго.

Укоротити фільм на ці 5-10 хвилин і було б непогано, і лише 9/10. Якісно це перлина, і всі фрагменти з Кеном та Іспанським Базз солідно рухали мою діафрагму. Підбиваючи підсумок — ще один великий Піксар, який нічим не поступається попереднім двом фільмам (найрівніша трилогія всіх часів?), у якому всі елементи знову на своїх місцях. Хоча я пропустив кілька старих героїв (я впевнений, що в сценарії було б більше місця для солдатів, і я вважаю відмову від Бо поганою ідеєю), але Pixar постійно уникала великих невдач.

27. Чорний лебідь

фільми 2

Аронофскі пише ще одну хроніку людської одержимості, яку створює шляхом її руйнації. Він розповідає історію про балерину, яка прагне досконалості. Ця історія здобула визнання шанувальників режисера та кіносвіту, отримавши 21 нагороду та цілих 66 різних номінацій. Кінобалет Аронофскі нічим не кращий за такі режисерські роботи, як «Пі» або «Реквієм по мрії», це нехитра ілюстрація модерністської концепції жертвопринесення на вівтар мистецтва. “Я був ідеальний”, – говорить Ніна до свого життя, “Чорний лебідь” не ідеальний, але він близький до досконалості.

Цікаво  ТОП 10 найпопулярніших трейлерів фільмів на YouTube

Частина 3: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!

26. Це кохання

Частина 3: Кращі фільми 3

Найкращий фільм так званого святкового настрою останніх років і водночас досить гіркий. Хоча також позитивний. Але й сумний. І справжній. Хоча казка. Одним словом – одкровення. Іншого такого немає. Крім того, саме цей романтизм зруйнованим в однаковій мірі й для чоловіків, і для жінок, адже кожен у тій чи іншій формі знайде частинку себе (хоч би як упереджено це звучало) – таким, яким він хотів би бути, або таким, який він є. чи буває. І все це у невибагливій формі. На Різдво – обов’язково.

25. Поганий будинок

фільми 4

Дія фільму Смажовскі відбувається у дуже специфічній реальності. Може здатися, що без того, як PRL справляється з «незручними справами», його не існувало б. І все ж ніщо не могло бути більш неправильним. Історія, розказана в «Поганому домі» — настільки універсальна історія про зло, що ховається в кожній людині, що її можна розігрувати в будь-який час і в будь-якому місці, не ставлячи під загрозу силу впливу. Фільм змушує нас усвідомити, що люди можуть бути божевільними – у цьому випадку очі Топи та Дзели виступають остаточним доказом. Завершується все це блискучою сценою, що нагадує брейгелівські зимові пейзажі — на кшталт групи людей на снігу, і все ж таки відчувається якась незрима, тривожна присутність. Ми ніколи не будемо в безпеці у такому світі.

Фільми

24. ВАЛЛ-І

Частина 3: Кращі фільми 5

Коли цей робот, схожий на мініатюру номера 5 з «Короткого замикання», з’явився в кінотеатрах багато хто з подиву протирали очі. Всі чекали на чергову відмінну анімацію, але кінцевий результат перевершив усі очікування. Досі вражаюся, як в анімацію для дітей можна було включити критику споживацтва, фрагменти мюзиклу 1960-х, образ зруйнованої планети Земля, комп’ютерну систему, що збунтувалася, з повним контролем над людьми або, головне, по екрану без жодних діалогів. Однак це надзвичайно смілива для цільового жанру постановка захищалася передусім героєм. Маленький робот Валл-І, хоч і не міг говорити, набагато більше висловлював своїми жестами й подарував нам одного з найвидатніших героїв анімаційних фільмів. До того ж як і у випадку з Pixar, багато емоцій та сміху та відмінна анімація. Не лише найкращий анімаційний фільм десятиліття, а й найкращий фантастичний фільм.

Цікаво  Серіали до Дня Валентина

24. Амелія

фільми 6

Веселий, як і наївний фільм Жана-П’єра Жене, представляє світ, побачений крізь жовто-червоно-зелені окуляри невиправного оптиміста, ще невинного, але вже подорослішала. Таким чином, дивитися «Амелію» — це як згадувати власне дитинство, пофарбоване ностальгією, але миле.

Частина 3: Кращі фільми першого десятиліття 21 століття!

24. Сторожі

Частина 3: Кращі фільми 7

Під час перегляду Стражів Мене часто супроводжувало почуття досконалості, тому що немає нічого зайвого, все саме, цілком захоплююче, інтригуюче, цікаве. Це більш вимогливе кіно хоча б через те, що з’являється стільки ниток, стільки персонажів і стільки неординарних супергеройських проблем, глибоко занурених в альтернативні реальності — пальчики оближеш. Просто приємно дивитися і, що важливо, камери старанно працюють, фіксуючи численні посилання до історії та політики. Для мене такий рівень спілкування у розважальному кінотеатрі видатний. І за цевеликий уклін Снайдеру і настільки ж великий Мур, який створив цей світ. Загалом, у мене було відчуття, що я стикаюся з чимось, що претендує на звання видатного, можливо, навіть культового. Високо в рейтингу – раніше Темний лицар – показує його велике значення та недооцінку на момент виходу.

Цікаво  Найкращі серіали 2021 року

23. Між словами

фільми 8

Важко писати про фільм, у якому так мало подій. Усього два головні герої. американці. Вони відвідують Токіо, ходять до барів, співають, куштують місцеву кухню, намагаються «щось зробити». Вони розмовляють один з одним, іноді більше, іноді майже зовсім. Вони чесні один з одним. Вони подобаються одне одному. Протягом цих днів вони намагаються максимально використовувати присутність свого товариша по нещастю. Нещастя, тому що почуваються непроханими гостями (вона приїхала з нареченим чоловіком, якого майже не бачить) або кимось у вигнанні (він – літній актор – має знятися у рекламі віскі). Потім вони повернуться до своїх домівок. У сюжеті нічого більше немає. Якщо я напишу ще щось, я наступлю на обличчя, яке говорить “кліше”. Назва адекватна, фільм відмінний.

Фільми

22. Діти чоловіка

Це дивовижна, красива історія, яка залишається у пам’яті ще довго після перегляду. Історія про те, як за часів смерті та ненависті раптово з’являється надія. Надія, але не порятунок (адже яке може бути народження однієї дитини?). І про боротьбу за невинність, яка серед рушничних пострілів і криків тих, що вмирають, кудись загубилася. І, нарешті, це історія про дітей – вони надають сенсу цьому світу, дарують нам радість і любов. Вони дозволяють нам вірити, що… все буде гаразд.

Приємного перегляду!

Scroll to Top