Головна сторінка » Електромобіль BMW iX
Електромобіль бмв

Електромобіль BMW iX

Електромобіль BMW iX представлений за рік до виходу на ринок

Концептуальний Електромобіль BMW iXVision iNext дворічної давнини майже перетворився на серійний електромобіль. Дизайн електрокара викликав різні відгуки, новий паркетник з індексом iX перейняв безліч рішень у дизайні. Включаючи велику заглушку, що імітує фірмові ніздрі решітки радіатора. Вузькі блоки світлодіодної оптики. Характерну форму бокового скління та обважування з акцентами синього кольору. За задумом вони повинні допомагати відрізняти нові i-моделі від традиційних BMW.

Електромобіль BMW iX

За незвичайною зовнішністю ховається електромобіль розроблений на новій платформі. Інженери не стали адаптувати вже існуючу модель під електротягу, як це було з кросовером iX3.

Новий BMW iX з двомоторною електросистемою п’ятого покоління. (Пікова віддача перевищує 500 к.с.) Перший повнопривідні електрокросовери BMW, адже у того ж iX3 на задній осі встановлений єдиний електромотор.

Цікаво  Tesla s 2021

Заряду тягової батареї місткістю 100 кВт-год має вистачити на 600 км пробігу по циклу WLTP. За 40 хвилин його можна перезарядити від «швидкого» терміналу на 70%. За десять хвилин запас ходу можна збільшити на 120 км.

Електромобіль BMW iX

Електромобіль BMW iX представлений за рік до виходу на ринок

Розміри машини і динамічні характеристики в компанії поки не називають. Відомо лише, що розгін до 100 км/год електромобіль піде менш як п’ять секунд. У довжину та ширину iX практично повторює BMW X5. Висота кузова майже така як у X6. Розмір легкосплавних коліс – як у великого кросовера X7.

Цікаво  Топ - 5 найдальнобійніших електромобілів 2022 року

Річ у тому, що BMW iX поки що має передсерійний статус. Навряд чи він сильно відрізняється від тих машин, що надійдуть у продаж наприкінці 2021 року. Заявлений і автопілот, який зможе працювати на шосе та в місті. Камери та лідари замасковані у «решітці радіатора».

Електромобіль BMW iX

Використання нової електроплатформи дозволило забезпечити збільшення простору в салоні. Тепер пасажири будуть почуватися більш вільно, ніж у BMW X5. Особливий упор у компанії роблять на дорогі матеріали оздоблення інтер’єру.

Цікаво  Porsche Taycan - Електромобіль

Панорамний дах з великою площею скління та просунуту медіасистему. Наступного покоління: розробники відмовилися від встановлення двох роздільних екранів віртуальної панелі приладів. Так що на серійному електромобілі вони будуть візуально об’єднані у широкий. Крім загальної архітектури передньої панелі, від концепт-кара Vision iNext новому кросоверу дісталося шестикутне кермо.

Електромобіль BMW iX

Старт серійного виробництва електричних кросоверів BMW iX на намічено на другу половину 2021 року. А перші живі машини у європейських дилерів з’являться за кілька місяців пізніше. Після BMW iX компанія представить електричний седан i4. Компактний кросовер iX1 на базі моделі X1 наступного покоління. А потім до них приєднається майбутня електрична «сімка».

Прокрутка до верху