Головна сторінка » Рено дастер 2021
Новий дизайн легендарного позашляховика

Рено дастер 2021

Рено дастер 2021. Новий дизайн легендарного позашляховика

Рено дастер 2021

Renault DUSTER – це повністю новий кузов та повністю новий інтер’єр і найсучасніші опції. Новий DUSTER – це легендарна надійність та впевненість за кермом у поєднанні з новим рівнем комфорту. А ще, Новий DUSTER – це дві особливості.

Позашляховий характер: Рено дастер 2021

Позашляхова версія наголошує на брутальній сутності повнопривідного автомобіля, який не знає перешкод. Це практичність, втілена у кожній деталі.

Рено дастер 2021

Новий стильний характер: Рено дастер 2021

Нова максимальна комплектація виводить комфорт нового рівня. Стиль та сучасні технології, поєднані з універсальністю та визначною прохідністю.

Рено дастер 2021

Renault DUSTER: Рено дастер 2021

Образ перетворений у новоий дизайн. Дух справжнього позашляховика та сучасні опції роблять Новий DUSTER таким збалансованим. Надійна система повного приводу, з’явились нові опції, які будуть корисні під час щоденних поїздок. І, як і раніше, DUSTER максимально підготовлений до російських дорожніх та кліматичних умов.

Зовнішність у сучасному дизайні: Рено дастер 2021

Рено дастер 2021

Масивні колісні арки, великий дорожній просвіт, сріблясті рейлінги. Додаткові кузовні захисні елементи підкреслюють позашляховий характер Нового DUSTER.

Новий рівень комфорту

Рено дастер 2021

Кожна деталь у салоні DUSTER – це турбота про комфорт водія та пасажирів. У салоні все нове, починаючи з сидінь й закінчуючи кермовим колесом та центральним підлокітником.

Цікаво  2-е покоління Toyota Aygo

Сучасні технології 4х4

Рено дастер 2021

Надійна система повного приводу – основа успіху DUSTER. Він не просто зберіг цю перевагу, але й перейшов на нову модульну SUV платформу. Вона дозволила інтегрувати електропідсилювач керма та новий двигун ТСе 150. Вперше доступний з механічною 6-ступінчастою КП та автоматичною трансмісією CVT X-Tronic.

Максимальна підготовка

Автомобіль

За що так люблять клієнти DUSTER? За неперевершений рівень адаптації до російських умов. Новий DUSTER як ніхто готовий до неасфальтованих доріг та холодного клімату. Починаючи з унікальної енергомісткої підвіски та металевого захисту картера двигуна, закінчуючи новими теплими опціями.

Легендарна прохідність

Renault DUSTER зберіг неперевершену геометричну прохідність. 210 мм дорожній просвіт у комбінації з кутами в’їзду (31 градус) та з’їзду (33 градуси) не знає перешкод. Але, крім базових позашляхових характеристик, з’явилося й нове обладнання для унікального позашляхового досвіду.

Автомобіль

Нове виконання легендарного позошляховика

Новий автомобіль Renault DUSTER – це абсолютно новий кузов, який зберіг відомі пропорції позашляховика попереднього покоління. Наділивши збалансований дизайн сучасними елементами.

Цікаво  Toyota prado характеристики

Сучасний дизайн

Сучасний дизайн Нового DUSTER підкреслюють нова оптика, нові пропорції та нові кольори кузова. Яскравий помаранчевий Atacama налаштовує на пригоди. А стильний сіро-коричневий Tenakuru наголошує на кожній лінії нового кузова. Передні ходові вогні, як і задні вогні зі світлодіодами у формі квадрата, стануть візитною карткою.

Автомобіль

Справжнього успіху можуть досягти лише визначні моделі автомобілів. Таким для компанії Renault став Дастер. Мільйони кросоверів які зійшли з конвеєра, величезна популярність та бездоганне поєднання функціоналу. Надійності, комфорту та доступної ціни. Новий салон з новим рівнем комфорту, новий кузов, що підкреслює позашляховий та брутальний характер кросовера. Доповнені сучасними технологіями, чудовою прохідністю та універсальністю.

Мужній вигляд та якісно новий рівень комфорту

Одного погляду на Рено Дастер достатньо, щоб оцінити практичність і позашляхові якості кросовера. Образ популярної моделі залишається пізнаваним. Ппроте зараз він втілений у новому екстер’єрі з акцентом на ряд елементів:

  • Практичні радіаторні грати з продовженням у вигляді світлодіодних фар;
  • передній захист бампера;
  • рельєфні колісні арки із розширювачами;
  • молдінги на дверях;
  • легкосплавні диски 16″.

У стартовій версії Edition One водій та пасажири оцінять комфорт ергономічних сидінь. Мультифункціональне кермо і обігрів лобового скла. Система мультимедіа з камерою заднього виду та показом просторового становища кросовера, автоматичний клімат-контроль. Опціонально доступний підігрів задніх сидінь.

Цікаво  LED у порівнянні з Xenon: Плюси та мінуси

Лінійка двигунів, системи безпеки, технології 4х4

  • Можливість вибрати Renault Duster з одним із 4 двигунів:
  • Бензиновим турбованим TCe 150, що працює з варіатором CVT X-Tronic або 6МКПП. Найвищий момент, що крутить, і чудова паливна економічність.
  • Дизельним турбованим 1.5dCi, що забезпечує разом з 6-ступінчастою МКПП унікально низька витрата палива в 5,3 л на «сотню» у змішаному циклі.
  • Бензиновим об’ємом 1,6 л, що працює разом із МКПП (у версії повного приводу має потужність 117 к.с.).
  • Атмосферником об’ємом 2,0 л, разом з яким агрегатують 6МКПП з надкороткою першою передачею.

Рено Дастер встановлює надійну систему повного приводу All-Mode 4x4i з режимами автоматичного розподілу тяги або примусового блокування. Під час руху бездоріжжям водієві на допомогу приходять електронний асистент спуску з гори та імітація блокування диференціала.

На закінчення короткого огляду слід зазначити, що Renault Duster оснащений сучасними системами активної безпеки, які дозволяють зберігати контроль над кросовером у будь-яких умовах.

Прокрутка до верху