Головна сторінка » Кімнатна рослина драцена
Кімнатна рослина драцена

Кімнатна рослина драцена

Кімнатна рослина драцена. Драцена – одне з найпопулярніших рослин. Він не тільки виглядає красиво і не викликає проблем при вирощуванні, але й очищає повітря у вашому домі. Ми перевірили, як доглядати за драценою, щоб вона виглядала красиво.

Квітка драцена

Драцена – одне з найпопулярніших кімнатних рослин. Його можна знайти практично в кожному будинку. У природному середовищі проживання драцена зустрічається в Австралії, Мексиці, Африці та Азії. Завдяки своєму екзотичному зовнішньому вигляду його часто вибирають для вирощування в домашніх умовах. Існує близько 40 видів цієї рослини – можна зустріти його навіть у вигляді дерева на товстому стовбурі або перевернутої драцени. Деякі види драцен нагадують чагарники й мають інтенсивний запах. У домашньому вирощуванні популярні драцена Сандера, драцена маргіната, драцена дерманська і драцена запашна.

У домашньому вирощуванні популярні драцена Сандера, драцена маргіната, драцена дерманська і драцена запашна. Найбільшою популярністю користується драцена Сандера, яка зовні нагадує бамбук і часто з ним плутають. У магазинах ви знайдете дуже декоративні моделі, з ланцетними листям і спірально закрученими екземплярами.

Цікаво  Віфлеємська зірка. 10 правил вирощування Віфлеємської зірки

Відомим видом, ідеальним для вирощування в горщику, є драцена маргіната, також відома як драцена маргіната, оскільки її найлегше вирощувати. У природному середовищі драцена досягає висоти до 3 метрів, а при домашньому вирощуванні виростає до 2 метрів. Цей вид родом з Мадагаскару, має вузьке листя з червонуватим краєм.

Кімнатна рослина драцена

Драцена – як доглядати?

Драцена маргіната – дуже легка у вирощуванні рослина, тому з нею впораються навіть люди, які не володіють квітами. Щоб рослина зацвіла, достатньо дотриматися його основні умови. Як доглядати за драценою?

Найкраще рослина себе почуває на світлому, сонячному або частково затіненому місці. Як і личить екзотичній рослині, драцена любить тепло, тому варто стежити, щоб температура в приміщенні, де вона розміщена, не опускалася нижче 15 градусів за Цельсієм. Пам’ятайте, що не можна розміщувати його в повній тіні, оскільки це може призвести до втрати кольору листя. Найбільше світла вимагають види драцени з різнобарвним листям. Сонячне світло не може бути занадто яскравим, щоб не обпалити листя драцени.Краще вибрати сонячне місце, але з розсіяним світлом.

Цікаво  Антуріум - все, що потрібно знати про цю рослину

Кімнатна рослина драцена – драцена догляд в домашніх умовахф

Драцена – ідеальна рослина для горщикового вирощування. Добре підійде для оформлення вітальні або великого холу. Також його часто вибирають для розведення в офісних приміщеннях. Декоративне листя робить його чудовою прикрасою інтер’єру. Вартий уваги тим, що чудово очищає повітря. Щоб очистити листя драцени від пилу, досить скористатися вологою ганчіркою.

Як доглядати за драценою? Це рослина, яка добре переносить сухе повітря, але найкраще обприскувати її листя водою, що дасть нам пишне листя та їх гарний колір. Варто пам’ятати, що сорти з різнобарвним листям вимагають більше вологи. В опалювальний сезон на цей факт варто звернути особливу увагу.

Драцена не вимагає частого і рясного поливу. Восени й взимку знаходиться в стані спокою, тому поливаємо помірно. Навесні й влітку поливайте драцену інтенсивніше, але в помірних кількостях, тільки коли земля в горщику підсохне. Надмірний полив призведе до загнивання коренів, а занадто сухе середовище призведе до того, що рослина втратить листя.

Цікаво  Декоративні кімнатні квіти
квіти

Драцена – умови вирощування

Драцена родючого, гумусному і водонепроникному ґрунтові. Можна використовувати ґрунт для пальм або універсальний ґрунт для вирощування кімнатних рослин. На дні горщика бажано зробити дренаж, тобто посипати його дрібною галькою або керамзитом, який легко можна придбати в садівничому магазині.

Період росту рослини припадає на теплі місяці березень-серпень. Щоб рослина росла здоровим і красивим, найкраще кожні 2 тижні застосовувати багатокомпонентні добрива. Поза періодом росту драцену не удобрюємо.

Кімнатна рослина драцена – пересадка і розмноження драцени

Пересаджуючи рослину, не забувайте пересаджувати молоді рослини на початку, а старші кожні 2-3 роки. Вибираючи інший горщик, варто пам’ятати, що він повинен бути всього на 2-3 сантиметри ширше попереднього. Якщо ви хочете розмножити драцену, то слід використовувати верхівкові живці, які беруть навесні. Помістіть розсаду в торф, попередньо обприскавши фунгіцидом, і зберігайте в приміщенні з температурою близько 25 градусів Цельсія.

Кімнатна рослина драцена

Дивіться також: Вазони для дитячої кімнати

Прокрутка до верху